Przegrana Helda na Polaris 12

Marcin Held jest znanym zawodnikiem MMA i czarnym pasem BJJ. Ostatnio ma przerwę od startów w klatce, jednak nadrabia to występami w grapplingu. 30 listopada mieliśmy okazję zobaczyć go na gali Polaris 12.

Rywalem Polaka był PJ Barch, czarny pas pod Eddiem Bravo. Amerykanin od początku walki atakował polaka szukając dźwigni na nogi, gilotyny, omoplaty i kimury, jednak Held był w stanie wszystko wybronić, jednocześnie samemu szukając skrętówki. W międzyczasie gdy Barch złapał Marcina w gilotynę, ten doznał kontuzji łuku brwiowego. Pod koniec walki Polak oddał plecy rywalowi i ostatecznie przegrał przez decyzję.

Wyświetl ten post na Instagramie.

🇵🇱Wczoraj na Polaris 12 stoczylem grapplingowa walke z PJ Barch'em 🤼‍♂️. Niejednoglosną decyzją sędziów walke wygrał PJ, ale jestem zadowolony ze mogłem zawalczyć na tak prestiżowej gali jaka jest Polaris 😊. Dobra zabawa i odskocznia od codziennych treningow MMA 🥊. Bo mma jest teraz najważniejsze 💪🏼 🇺🇲I fought against @pbarch10p at @polaris_professional 12 yesterday and he won by split decision 🤼‍♂️. I am happy and thankful I could be a part of this even🙏🏼, it was great fun and sth different from my MMA fights 🥊 MMA is te most important part of my trainings so it was pleasure to do some grappling 💪🏼 @ground_game @multi_med #polaris12 #polaris #grappling #rolling #blackbelt #mmafighter #brazilianjiujitsu #jiujitsu #bjjlifestyle #sportywalki #mixedmartialarts #marcinheld #held #groundgame #newport

Post udostępniony przez Marcin Held (@marcinheld)

shares