RELACJA Z SEMINARIUM Z BRUNO MATIAS W KUŹNI FIGHT

W dniu 29 września 2018 r. w siedzibie Kuźni Fight w Łodzi odbyło się seminarium z Bruno Matias.

A my… już po seminarium, myczki zdobyte – wdrążone w system walki, cały czas rozwijający się… Czas opowiedzieć o tak owocnym i mile spędzonym czasie… ;-)

Tak jak wspomniano w komunikacie organizacyjnym seminarium zostało podzielone na dwie części, po 2 godziny – formułę NO GI i GI.

W pierwszej części podjęto tematykę drill’ów oraz przejść gardy, zajść za plecy z pozycji motylej gardy oraz pół gardy. Bruno podzielił się z nami kilkoma dojściami do dźwigni na nogi z rożnych pozycji oraz ich fachowym wykończeniem.

Druga cześć podejmowała temat związany z atakami z gardy zamkniętej, często stosowanych przez Bruna. Nasz brazylijski kolega dodatkowo zaprezentował kilka opcji zajść za plecy oraz poddań, które z pewnością zasilą arsenał dotychczasowych technik.

Wisienką na torcie okazał się niezwykły i zabawny taniec Bruno, który nauczył nas swoich kocich ruchów :-P. Było to doskonałym podsumowaniem spędzonego czasu w siedzibie Kuźni Fight pod okiem Piotra Kaprala i jednocześnie potwierdzeniem, że każde seminarium rozwija nas mentalnie i ruchowo :-P, w otoczeniu przyjaznej i rodzinnej atmosferze!

Filmik z tańca znajdziecie na fanpage Kuźni Fight >>>TUTAJ<<<

Osss… ;-)