RESULTS | V European Championship CBJJP 2019 | GI

OFICJALNE WYNIKI – GI DIVISION / DYWIZJA GI


ADLUT
gi; adult; czarny; -100 kg 2019-04-28 09:49:07
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub MroczkowskiOctopus Łódź / Łódź
2Adam ZygaCopacabana / Warszawa
gi; adult; czarny; +100 kg 2019-04-28 10:03:47
#Imię i nazwiskoKlub
1Kornel ZapadkaBerserker`s Team / Berserkers Team Szczecin
2Maciej StudzińskiUnia Jiu Jitsu / Łódź
gi; adult; brązowy; -76 kg 2019-04-28 08:56:57
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub SzwakGold Team Polska / Juggernaut
2Michał GoździewiczGold Team Polska / Września
gi; adult; brązowy; -82 kg 2019-04-28 09:09:49
#Imię i nazwiskoKlub
1Adrian ŻurowskiCheckmat / Poznań
2Dawid SłomaAlliance Jiu-jitsu / …
gi; adult; brązowy; -88 kg 2019-04-28 09:21:52
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz DerenowskiCheckmat / Checkmat Głogów
2Marcin GrzeszczukGrappling Kraków / Grappling Gorlice
3Marcin MajkowskiCopacabana / Warszawa
3Tomasz JendrzejczakJuggernaut Gold Team / Juggernaut
gi; adult; brązowy; -94 kg 2019-04-28 10:13:52
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz KaszubaRio Grappling / Wrocław
2Paweł MuriasCheckmat / Poznań
3Damian MesUnia Jiu Jitsu / Łódź
gi; adult; purpurowy; -70 kg 2019-04-28 08:43:23
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz WiśniewskiRio Grappling / Oława
2Karol KopczewskiCheckmat / Checkmat Poznań
gi; adult; purpurowy; -76 kg 2019-04-28 08:54:12
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor KabacińskiGracie Barra Team Draculino / OCTOPUS
2Piotr CzajkowskiAcademia Gorila / Warszawa
gi; adult; purpurowy; -82 kg 2019-04-28 10:28:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian LipkaRio Grappling / Wrocław
2Adrian SulgostowskiRio Grappling / Wrocław
3Krystian ŚlesińskiPanteon Mistrzów / Poznań
3Michał BasalakZenith BJJ / X-Team Poznań
gi; adult; purpurowy; -88 kg 2019-04-28 10:48:02
#Imię i nazwiskoKlub
1Herve RedonRio Grappling / Wrocław
2Marek SuśniakCheckmat / Poznań
3Paweł KaszewskiZenith BJJ / X-Team
3Łukasz PietrykowskiUnia Jiu Jitsu / Jamniuk Gorzów
gi; adult; purpurowy; -94 kg 2019-04-28 11:24:20
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr LasockiAcademia Gorila / Warszawa
2Dominik PankratRio Grappling / Zielona Góra
3Piotr DrozdowskiAcademia Gorila / Żyrardów
gi; adult; purpurowy; -100 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał SynakExilados Koszalin / Koszalin
gi; adult; purpurowy; +100 kg 2019-04-28 10:53:59
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin BerendtGracie Barra Team Draculino / Poznań
2Robert WodzyńskiHusaria / Husaria Mława
gi; adult; niebieski; -64 kg 2019-04-28 09:02:07
#Imię i nazwiskoKlub
1Markus CiesielskiBJJ Factory Gliwice / Gliwice
2Damian GąsińskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Pabianice
3Jan ValentaABJJA / Olomouc
gi; adult; niebieski; -70 kg 2019-04-28 09:54:03
#Imię i nazwiskoKlub
1Stanislav ShakunGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
2Patryk GórnyFrontline Academy Poland / Polska
3Mateusz MacholaCheckmat / Poznań
3Wojciech OleksikCopacabana / Warszawa
gi; adult; niebieski; -76 kg 2019-04-28 10:14:09
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil JędrzejewskiSempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
2Ariel PapugaAkademia Fenix / Kraków
3Mateusz MichalakRio Grappling / Wrocław
3Piotr RosińskiVale Tudo Zenith Bialystok / Białystok
gi; adult; niebieski; -82 kg 2019-04-28 11:47:46
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor JankowiakGold Team Polska / Ostrów Wielkopolski
2Marcin SzpocińskiCheckmat Głogów / Głogów
3Adrian WachowiakGold Team Polska / Poznańska Akdaemia Linke Gold Team
3Patryk MioskowskiEspadon Bydgoszcz / Bydgoszcz
gi; adult; niebieski; -88 kg 2019-04-28 12:19:08
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub ŻeromińskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
2Kacper GackaCheckmat / Poznań
3Kamil ŁuczajVale Tudo Zenith Bialystok / Białystok
3Jakub OsikCheckmat / Poznań
gi; adult; niebieski; -94 kg 2019-04-28 12:40:54
#Imię i nazwiskoKlub
1Mikołaj RusinCheckmat / Poznań
2Damian OwczarekUNITED GYM / Alexandrów Łódzki
3Mariusz KruszakinUnia Jiu Jitsu / Jamniuk Gorzów
3Krzysztof ŁukszaCheckmat / Checkmat Poznań
gi; adult; niebieski; -100 kg 2019-04-28 13:19:38
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał SzkutnikRio Grappling / Wrocław
2Piotr KołakowskiUnia Jiu Jitsu / SZCZECIN
3Maciej OstrowidzkiZenith BJJ / Piranha Gdynia
gi; adult; niebieski; +100 kg 2019-04-28 13:27:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Wojciech WiśniowskiFaixa Preta Rzeszów / Rzeszów
2Łukasz BurlińskiCheckmat / Poznań
3Daniel ChojkaUnia Jiu Jitsu / Jamniuk Gorzów
gi; adult; biały; -64 kg 2019-04-28 08:47:49
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil SobaszekUnia Jiu Jitsu / Rybnik
2Kamil SuwkaRGC Animmals / Zawiercie
3Jacek MyszewskiSempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
3Hubert SzymańskiCopacabana / Toruń
gi; adult; biały; -70 kg 2019-04-28 09:39:20
#Imię i nazwiskoKlub
1Mikołaj KaczmarekCheckmat / Poznań
2Robert JureczkoUnia Jiu Jitsu / Rybnik
3Rafał BarczykowskiZenith BJJ / Poznań
3Houssemeddine Ben-Hadj-SalahGracie Barra Team Draculino / OCTOPUS
gi; adult; biały; -76 kg 2019-04-28 09:46:13
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawin KwaśnyRio Grappling / Zielona góra
2Michał KępińskiSempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
3Łukasz KefferRio Grappling / Wrocław
3Tadeusz MiesiącCheckmat / Poznań
gi; adult; biały; -82 kg 2019-04-28 11:06:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Ronald ZalewskiRio Grappling / Wrocław
2Michał PrzysadaRio Grappling / Wrocław
3Jakub WesołowskiZenith BJJ / Poznań
3Wiktor SzczepaniakRio Grappling / Wrocław
gi; adult; biały; -88 kg 2019-04-28 11:21:10
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł RosickiZenith BJJ / Piranha Gdynia
2Robert SzwarcBerserker`s Team / Olsztyn
3Tymoteusz KasztelanInvictus / Mosina
3Dawid StańczykAcademia Gorila / Warszawa
gi; adult; biały; -94 kg 2019-04-28 11:47:44
#Imię i nazwiskoKlub
1Robert KrakowiakInvictus / Zielona Góra
2Dawid SołtanAlliance Jiu-jitsu / Poznań
3Robert JaniszewskiZenith BJJ / Poznań
gi; adult; biały; -100 kg 2019-04-28 12:10:22
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz MuzsikCheckmat / Poznań
2Mateusz KlejdyszInvictus / Zielona Góra
3Patryk KawinskiUnia Jiu Jitsu / SZCZECIN
gi; adult; biały; +100 kg 2019-04-28 12:21:39
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz NowickiEspadon Bydgoszcz / Bydgoszcz
2Sebastian FrączCopacabana / Toruń
3Mateusz BilskiPoznańska Akademia Linke Gold Team / Poznań
3Marcin NowickiUnia Jiu Jitsu / SZCZECIN
MASTERS
gi; master; czarny; -88 kg 2019-04-28 11:19:15
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz RusieckiGracie Barra Team Draculino / Poznań
2Marcin KabatUnia Jiu Jitsu / Poznań
3Rafał ZawidzkiRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
gi; master; czarny; -94 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof WęgrowskiHunter MMA / Warszawa
gi; master; czarny; -100 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł PilarzGracie Barra Team Draculino / Poznań
gi; master; czarny; +100 kg 2019-04-28 11:11:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Kornel ZapadkaBerserker`s Team / Berserkers Team Szczecin
2Maciej StudzińskiUnia Jiu Jitsu / Łódź
gi; master; brązowy; -70 kg 2019-04-28 10:30:05
#Imię i nazwiskoKlub
1Jan HeindlGracie Barra Team Draculino / Ostrava
2Michał KlepackiRio Grappling / Wrocław
gi; master; brązowy; -82 kg 2019-04-28 10:50:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid SłomaAlliance Jiu-jitsu / …
2Piotr ŁukaszewskiZenith BJJ / Gniezno
gi; master; brązowy; -88 kg 2019-04-28 10:51:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin GrzeszczukGrappling Kraków / Grappling Gorlice
2Bartosz DerenowskiCheckmat / Checkmat Głogów
3Daniel JetzCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
gi; master; brązowy; -94 kg 2019-04-28 11:13:43
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin TomyslakGracie Barra Team Draculino / Poznań
2Grzegorz KaszubaRio Grappling / Wrocław
gi; master; purpurowy; -70 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mieczysław JędrzejczakBerserker`s Team / Team Wielkopolska
gi; master; purpurowy; -76 kg 2019-04-28 13:27:15
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał KędziaCopacabana / Warszawa
2Mikołaj ŁadniakRGC Animmals / Zawiercie
3Robert JanistaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
gi; master; purpurowy; -82 kg 2019-04-28 13:03:55
#Imię i nazwiskoKlub
1Martin KrenekChoketopus Gym / Prague
2Piotr ŻywickiGold Team Polska / Szczecin
3Arkadiusz ZehnerKimura Germany BJJ GB / Düren
3Patryk BurdzińskiSHOOTERS TEAM / Konin
gi; master; purpurowy; -88 kg 2019-04-28 12:39:07
#Imię i nazwiskoKlub
1Jeremiasz SowaExilados Koszalin / Koszalin
2Krzysztof PapisCopacabana / Warszawa
3Marcin StołeckiCopacabana / Poznań
gi; master; purpurowy; -94 kg 2019-04-28 11:33:15
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr DrozdowskiAcademia Gorila / Żyrardów
2Piotr LasockiAcademia Gorila / Warszawa
gi; master; purpurowy; -100 kg 2019-04-28 11:32:38
#Imię i nazwiskoKlub
1Lars RodmannBerserker`s Team / Magdeburg
gi; master; purpurowy; +100 kg 2019-04-28 12:18:05
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr WiznerUnia Jiu Jitsu / Łódź
2Robert WodzyńskiHusaria / Husaria Mława
3Bartłomiej MińskiGold Team Polska / Bebson Gold Team
gi; master; purpurowy; -70 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mieczysław JędrzejczakBerserker`s Team / Team Wielkopolska
gi; master; purpurowy; -76 kg 2019-04-28 13:27:15
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał KędziaCopacabana / Warszawa
2Mikołaj ŁadniakRGC Animmals / Zawiercie
3Robert JanistaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
gi; master; purpurowy; -82 kg 2019-04-28 13:03:55
#Imię i nazwiskoKlub
1Martin KrenekChoketopus Gym / Prague
2Piotr ŻywickiGold Team Polska / Szczecin
3Arkadiusz ZehnerKimura Germany BJJ GB / Düren
3Patryk BurdzińskiSHOOTERS TEAM / Konin
gi; master; purpurowy; -88 kg 2019-04-28 12:39:07
#Imię i nazwiskoKlub
1Jeremiasz SowaExilados Koszalin / Koszalin
2Krzysztof PapisCopacabana / Warszawa
3Marcin StołeckiCopacabana / Poznań
gi; master; purpurowy; -94 kg 2019-04-28 11:33:15
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr DrozdowskiAcademia Gorila / Żyrardów
2Piotr LasockiAcademia Gorila / Warszawa
gi; master; purpurowy; -100 kg 2019-04-28 11:32:38
#Imię i nazwiskoKlub
1Lars RodmannBerserker`s Team / Magdeburg
gi; master; purpurowy; +100 kg 2019-04-28 12:18:05
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr WiznerUnia Jiu Jitsu / Łódź
2Robert WodzyńskiHusaria / Husaria Mława
3Bartłomiej MińskiGold Team Polska / Bebson Gold Team
gi; master; niebieski; -70 kg 2019-04-28 11:19:03
#Imię i nazwiskoKlub
1Leszek KisielewskiSempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
2Krystian TaraszkiewiczCheckmat Głogów / Glogow
gi; master; niebieski; -76 kg 2019-04-28 12:27:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Yauhen ZakreuskiVale Tudo Zenith Bialystok / Bialystok
2Piotr WierzbaBastion / Myślenice
3Jakub JasińskiUnia Jiu Jitsu / SZCZECIN
3Michał TomaszewskiUnia Jiu Jitsu / SZCZECIN
gi; master; niebieski; -82 kg 2019-04-28 13:26:13
#Imię i nazwiskoKlub
1Mariusz GołębskiTajfun / Legionowo
2Krzysztof BrzozowskiASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
3Mariusz ZelmachowiczGold Team Polska / Kołobrzeg
3Sebastian DąbrowskiAcademia Gorila / warszawa
gi; master; niebieski; -88 kg 2019-04-28 13:46:59
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz PernakRio Grappling / Ostrów Wielkopolski
2Sebastian SmakowskiUnia Jiu Jitsu / SZCZECIN
3Jarosław DębskiGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
3Paweł GredysRio Grappling / OŁAWA
gi; master; niebieski; -94 kg 2019-04-28 14:16:54
#Imię i nazwiskoKlub
1Ryszard DudziakFrontline Academy Poland / Sulmierzyce
2Michał SochońZenith BJJ / Poznań
3Wojciech MalakCopacabana / Poznań
3Przemysław GłuszczyszynBJJ Factory Gliwice / Gliwice
gi; master; niebieski; -100 kg 2019-04-28 14:36:47
#Imię i nazwiskoKlub
1Jan BrachGrappling Kraków / Grappling Gorlice
2Piotr KołakowskiUnia Jiu Jitsu / SZCZECIN
3Maciej BurkowskiZenith BJJ / Poznań
gi; master; niebieski; +100 kg 2019-04-28 14:26:04
#Imię i nazwiskoKlub
1Kryspin KraczkowskiLinkegoldteam / Szczecin
2Kryspin KraczkowskiGold Team Polska / Szczecin
gi; master; biały; -76 kg 2019-04-28 13:43:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub NadolskiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
2Sławomir ZaborskiUnia Jiu Jitsu / SZCZECIN
3Piotr PawłowskiUnia Jiu Jitsu / Jamniuk Gorzów
3Maciej ArendarczykUnia Jiu Jitsu / SZCZECIN
gi; master; biały; -82 kg 2019-04-28 14:07:39
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz WłochCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
2Przemysław LesiakUnia Jiu Jitsu / SZCZECIN
3Wawrzyniec SzatanikCarlson Gracie Poland / Wrocław
3Tomasz ŻarnowskiASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / Bydgoszcz
gi; master; biały; -88 kg 2019-04-28 14:02:06
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid StańczykAcademia Gorila / Warszawa
2Dawid KordeckiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
gi; master; biały; -94 kg 2019-04-28 14:36:59
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin KaczmarekCheckmat / Poznań
2Paweł HoffmannZenith BJJ / Poznań
3Krzysztof PrzybylskiRio Grappling Club / Oława
gi; master; biały; -100 kg 2019-04-28 14:07:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał JuraUnia Jiu Jitsu / SZCZECIN
2Bartosz WojnaUnia Jiu Jitsu / Łódź
gi; master; biały; +100 kg 2019-04-28 14:59:38
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz BerskiGold Team Polska / szczecin
2Janusz JagielskiNext Level BJJ / Kluczbork
3Mateusz BilskiPoznańska Akademia Linke Gold Team / Poznań
3Tomasz WitońskiUnia Jiu Jitsu / Łódź
WOMEN / ADLUT
gi; kobiety; purpurowy/brązowy/czarny; -58 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Weronika NiteckaZenith BJJ / Gameness Team Poznań
gi; kobiety; purpurowy/brązowy/czarny; -70 kg 2019-04-28 11:12:22
#Imię i nazwiskoKlub
1Nina WicińskaGold Team Polska / Poznań
2Anita Mc-KayCopacabana / Warszawa
gi; kobiety; niebieski; -64 kg 2019-04-28 13:39:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Małgorzata WcisłoAkademia Fenix / Kraków
2Kinga RzemyszkiewiczSHOOTERS TEAM / Konin
3Ewa MichalikUnia Jiu Jitsu / Łódź
3Marta TomasikCopacabana / Warszawa
gi; kobiety; niebieski; -70 kg 2019-04-28 14:26:16
#Imię i nazwiskoKlub
1Sylwia WierzbowskaCopacabana / Toruń
2Luiza BetkierCopacabana / Toruń
3Monika WoźniakNext Level BJJ / Opole
3Joanna ZabulewiczZłomiarz Team / Gdańsk
gi; kobiety; niebieski; +70 kg 2019-04-28 14:37:58
#Imię i nazwiskoKlub
1Greta WilczekUnia Jiu Jitsu / Rybnik
2Klaudia JaskulskaUnia Jiu Jitsu / SZCZECIN
3Beata AniołaGracie Barra Team Draculino / Poznań
3Monika ZandeckaGold Team Polska / Poznań
gi; kobiety; biały; -53 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Magdalena CharifBerserker`s Team / Szczecin
gi; kobiety; biały; -58 kg 2019-04-28 12:51:14
#Imię i nazwiskoKlub
1Olga ZabulewiczZłomiarz Team / Gdańsk
2Aila SoleckiGold Team Polska / Samuraj Gold Team Piła
3Edyta WiśniewskaGold Team Polska / Poznań
3Barbara BalickaGold Team Polska / Poznań
gi; kobiety; biały; -64 kg 2019-04-28 13:03:21
#Imię i nazwiskoKlub
1Zofia WiącekCopacabana / Bydgoszcz
2Natalia JasińskaCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
3Agnieszka BłaszkiewiczRio Grappling / Wrocław
3Natalia SmutekSerpentes / Słupsk
gi; kobiety; biały; +70 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Polina KharlamovaUnity Jiu Jitsu / Anakonda Poznan



DZIECI / MŁODZICY / JUNIORZY
gi; dzieci; 4-6 lat; dziewczynki; -20 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Małgorzata WorobiecRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
gi; dzieci; 4-6 lat; chłopcy; -20 kg 2019-04-28 08:49:59
#Imię i nazwiskoKlub
1Mauricio KowalskiNext Level BJJ / Opole
2Jan WidzińskiRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
3Julek KaczorRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
gi; dzieci; 4-6 lat; chłopcy; -23 kg 2019-04-28 08:54:33
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz ZabrockiGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
2Igor KapustaRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
3Stanisław KujawskiRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
gi; dzieci; 4-6 lat; chłopcy; -26 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tyson KwiatkowskiAlliance Jiu-jitsu / …
gi; dzieci; 7-9 lat; dziewczynki; -30 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Zofia KujawskaRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
gi; dzieci; 7-9 lat; chłopcy; -25 kg 2019-04-28 08:59:07
#Imię i nazwiskoKlub
1Adrian WitońskiUnia Jiu Jitsu / SHARK ŁÓDŹ
2Eryk Bezatakademia młodego wojownika / Łódź
gi; dzieci; 7-9 lat; chłopcy; -30 kg 2019-04-28 09:29:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Nikodem StankiewiczRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
2Brian PelcStreetFighters / Słubice
3Jan KazimierskiGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
3Franek KaczorRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
gi; dzieci; 7-9 lat; chłopcy; -35 kg 2019-04-28 09:33:03
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip DopierałaSHOOTERS TEAM / Konin
2Kacper OlenderekUnia Jiu Jitsu / Pabianice
3Wiktor WiechRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
gi; dzieci; 7-9 lat; chłopcy; -40 kg 2019-04-28 09:25:53
#Imię i nazwiskoKlub
1Natan TurowskiGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
2Marcel WojnaUnia Jiu Jitsu / Łódź
gi; młodzicy; dziewczynki; -30 kg 2019-04-28 09:54:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Oliwia GrewlingBerserker`s Team / Szczecin
2Michalina KaczmarekSzkoła Walki LEO Śrem / Śrem
3Weronika JabłońskaGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
gi; młodzicy; dziewczynki; -35 kg 2019-04-28 09:41:22
#Imię i nazwiskoKlub
1Zuzanna SzmagajGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
2Maria FeldmanWroxGym / Skałka
gi; młodzicy; dziewczynki; -40 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Małgorzata BauczAcademia Gorila / RUDA ŚLĄSKA
gi; młodzicy; chłopcy; -30 kg 2019-04-28 10:09:34
#Imię i nazwiskoKlub
1Julek WorobiecRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
2Alan OfierzyńskiRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
gi; młodzicy; chłopcy; -35 kg 2019-04-28 10:23:23
#Imię i nazwiskoKlub
1Stanislav TcaciGracie Barra Birmingham / Birmingham
2Szymon MatejkowskiGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
3Adam KubiszewskiSzkoła Walki LEO Śrem / Śrem
gi; młodzicy; chłopcy; -40 kg 2019-04-28 10:42:20
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin ChmielewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Natan KiliszekGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
3Mateusz KoperUnia Jiu Jitsu / PABIANICE
gi; młodzicy; chłopcy; -45 kg 2019-04-28 10:54:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleks KowalskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Pabianice
2Szymon StrugarekStreetFighters / Słubice
3Maciej WolskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Jakub SodolskiUnia Jiu Jitsu / Pabianice
gi; młodzicy; chłopcy; +50 kg 2019-04-28 10:50:04
#Imię i nazwiskoKlub
1Olivier MaksymowiczGracie Barra Team Draculino / Octopus Pabianice
2Filip CharifBerserker`s Team / Szczecin
gi; młodszy junior; dziewczynki; -35 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Lisa PogockaRolling Spider Team / Cavalcanti Poland
gi; młodszy junior; dziewczynki; -45 kg 2019-04-28 11:22:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Nadia HofmanGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
2Wiktoria KraszewskaAlliance Jiu-jitsu / …
3Pachuć WiktoriaGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
gi; młodszy junior; dziewczynki; +55 kg 2019-04-28 11:25:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Daria BrzozowskaASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
2Emilia KulasStreetFighters / Słubice
3Karolina KamińskaRolling Spider Team / Cavalcanti Poland
gi; młodszy junior; chłopcy; -40 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mikołaj Grudnickicavalcanti poland / Poznań
gi; młodszy junior; chłopcy; -45 kg 2019-04-28 11:07:19
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktor KwaśniakGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
2Artur SzymańskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Pabianice
gi; młodszy junior; chłopcy; -50 kg 2019-04-28 11:32:23
#Imię i nazwiskoKlub
1Robert AngielUnia Jiu Jitsu / Łódź
2Oliwier BąbelUnia Jiu Jitsu / Łódź
gi; młodszy junior; chłopcy; +55 kg 2019-04-28 12:18:49
#Imię i nazwiskoKlub
1Maksymilian KamińskiZenith BJJ / Poznań
2Mateusz HarendarzPorrada Fight Gym Leszno / Leszno
3Mateusz KozikASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
3Jakub FraszASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
gi; junior; dziewczynki; -50 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Gabriela LewandowskaUnia Jiu Jitsu / Pabianice
gi; junior; dziewczynki; -70 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Helena WojakowskaGracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg
gi; junior; chłopcy; -62 kg 2019-04-28 12:32:54
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub KowalczykValiant Gold Team / Stragard
2Mateusz GłażewskiVale Tudo Zenith Bialystok / Białystok
3Dawid KubiakUnia Jiu Jitsu / Łódź
3Kacper PakeltysSHOOTERS TEAM / Konin
gi; junior; chłopcy; -70 kg 2019-04-28 12:42:17
#Imię i nazwiskoKlub
1Dominik MigajFrontline Academy Poland / Sulmierzyce
2Karol KubskiCheckmat / Poznań
3Maks MajewskiAlliance / Poznań
3Oliwier GrzybVale Tudo Zenith Bialystok / Białystok
gi; junior; chłopcy; -78 kg 2019-04-28 13:12:29
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper KortusAlliance Jiu-jitsu / …
2Filip ZawalCheckmat / Poznań
3Wojciech MałaszniakSzkoła Walki LEO Śrem / Śrem
gi; junior; chłopcy; +78 kg 2019-04-28 12:35:08
#Imię i nazwiskoKlub
1Rafał BoruchSempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
2Dawid DrobińskiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
shares