RESULTS | V European Championship CBJJP 2019 | NOGI

OFICJALNE WYNIKI  – NO GI DIVISION / DYWIZJA NO GI

no-gi; adult; czarny; -85 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr KasztaBerserker`s Team / RACIBORZ
no-gi; adult; czarny; +97 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kornel ZapadkaBerserker`s Team / Berserkers Team Szczecin
no-gi; adult; brązowy; -67 kg 2019-04-28 13:27:27
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor DziubałtowskiAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
no-gi; adult; brązowy; -73 kg 2019-04-28 13:29:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur DrążekCopacabana / Bydgoszcz
2Michał GoździewiczGold Team Polska / Września
3Jakub SzwakGold Team Polska / Juggernaut
no-gi; adult; brązowy; -79 kg 2019-04-28 13:42:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid SłomaAlliance Jiu-jitsu / …
2Michał ZajączkowskiAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
no-gi; adult; purpurowy; -61 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz JoniakGold Team Polska / Bebson Gold Team Bielawa
no-gi; adult; purpurowy; -73 kg 2019-04-28 14:46:52
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub SkrzypczakAlliance Jiu-jitsu / Poznań
2Łukasz Gaworcavalcanti poland / Poznań
3Piotr CzajkowskiAcademia Gorila / Warszawa
no-gi; adult; purpurowy; -79 kg 2019-04-28 15:07:33
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub NajdekCheckmat / Poznań
2Zbigniew ŚwitalskiAlliance Jiu-jitsu / Poznań
3Ariel PiechockiGrappler Grudziądz / Zenith BJJ
no-gi; adult; purpurowy; -85 kg 2019-04-28 15:19:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał HuczukCopacabana / Toruń
2Krzysztof PapisCopacabana / Warszawa
no-gi; adult; purpurowy; -91 kg 2019-04-28 14:30:06
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr LasockiAcademia Gorila / Warszawa
2Przemek SzyszkaUnia Jiu Jitsu / Łódź
no-gi; adult; purpurowy; -97 kg 2019-04-28 15:28:28
#Imię i nazwiskoKlub
1Sławomir GłogowskiGracie Barra Team Draculino / Chorzów
2Michał SynakExilados Koszalin / Koszalin
3Adam BieganskiVale Tudo Zenith Bialystok / Bialystok
3Piotr DrozdowskiAcademia Gorila / Żyrardów
no-gi; adult; purpurowy; +97 kg 2019-04-28 15:51:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartłomiej MińskiGold Team Polska / Bebson Gold Team
2Robert WodzyńskiHusaria / Husaria Mława
no-gi; adult; niebieski; -61 kg 2019-04-28 16:12:55
#Imię i nazwiskoKlub
1Jan ValentaABJJA / Olomouc
2Szymon KamińskiFitFabric / Zenith
no-gi; adult; niebieski; -67 kg 2019-04-28 16:50:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Patryk GórnyFrontline Academy Poland / Polska
2Stanislav ShakunOctopus Łódź / Łódź
3Norbert BartczakStrefa walki Krotoszyn / Krotoszyn
3Grzegorz WabnoRio Grappling / Zielona Góra
no-gi; adult; niebieski; -73 kg 2019-04-28 17:22:33
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr WróblewskiBerserker`s Team / Szczecin
2Rafał MzykSpartan Chorzów / Chorzów
3Mateusz ChamnyStrzelec Gold Team Ostrów Wlkp. / Ostrów
3Piotr RosińskiVale Tudo Zenith Bialystok / Białystok
no-gi; adult; niebieski; -79 kg 2019-04-28 16:12:34
#Imię i nazwiskoKlub
1Jędrzej ZwolankowskiAlliance Jiu-jitsu / Poznań
2Kacper KozłowskiBerserker`s Team / Szczecin
3Marcin SzpocińskiCheckmat Głogów / Głogów
3Seweryn MańkowskiGracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg
no-gi; adult; niebieski; -85 kg 2019-04-28 16:50:46
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper GackaCheckmat / Poznań
2Kamil KraskaRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
3Mateusz FilaSpartan Chorzów / Chorzów
3Wojciech NowakBerserker`s Team / RACIBORZ
no-gi; adult; niebieski; -91 kg 2019-04-28 16:44:33
#Imię i nazwiskoKlub
1Dennis PiekaruśForca Brava Gold Team / Gold Team Opole
2Damian OwczarekUNITED GYM / Alexandrów Łódzki
3Ryszard DudziakFrontline Academy Poland / Sulmierzyce
3Przemysław GłuszczyszynBJJ Factory Gliwice / Gliwice
no-gi; adult; niebieski; -97 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej OstrowidzkiZenith BJJ / Piranha Gdynia
no-gi; adult; biały; -61 kg 2019-04-28 16:35:12
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid DworakUnia Jiu Jitsu / Jamniuk Gorzów
2Sebastian RatajczykCzerwony Smok Poznań / Poznan
3Filip BogatkoGold Team Polska / Gold Team
no-gi; adult; biały; -67 kg 2019-04-28 17:11:28
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper AnisiewiczMarga Dragons Den Ze Radiola Poland / Garwolin
2Michał WyrzykowskiKaiser Sport / Olsztyn
3Kamil SuwkaRGC Animmals / Zawiercie
3Kamil SobaszekUnia Jiu Jitsu / Rybnik
no-gi; adult; biały; -73 kg 2019-04-28 17:36:45
#Imię i nazwiskoKlub
1Krystian GłażewskiVale Tudo Zenith Bialystok / Białystok
2Mariusz PlagaZenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
3Mikołaj ChmielewskiANKOS MMA / Poznań
3Bartosz WnenczakUnia Jiu Jitsu / Gorzów Wielkopolski
no-gi; adult; biały; -79 kg 2019-04-28 17:44:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Vasile HretuABJJA / Olomouc
2Bartosz SzczęsnyOsada jiu jitsu judo / Tarnowo Podgórne
3Łukasz DrabikFabryka Zdrowia Stalowa Wola / Stalowa Wola
3Michał WiśniewskiSamuraj Gold Team / Piła
no-gi; adult; biały; -85 kg 2019-04-28 17:50:03
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł RosickiZenith BJJ / Piranha Gdynia
2Patryk ŚwierczekNext Level BJJ / Opole
3Przemysław NausKaiser Sport / Olsztyn
3Piotr FilasUnia Jiu Jitsu / Jamniuk Gorzów
no-gi; adult; biały; -91 kg 2019-04-28 17:14:22
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip AdamowiczSamuraj Gold Team / Piła
2Tomasz StolarskiCopacabana / Piotrków Tryb.
3Kamil SmulkowskiBJJ StepOne Poznań / Poznań
3Mateusz JóskowiakCheckmat Głogów / Głogów
no-gi; adult; biały; -97 kg 2019-04-28 17:18:01
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz KlejdyszInvictus / Zielona Góra
2Olaf BiegańskiRio Grappling / Zielona Góra
no-gi; adult; biały; +97 kg 2019-04-28 17:39:14
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej DrożdżyńskiFrontline academy / Sulmierzyce
2Mateusz NowickiEspadon Bydgoszcz / Bydgoszcz
3Krzysztof BaczyńskiCopacabana / Toruń
3Michał KubiakCopacabana / Toruń
MASTERS
no-gi; master; czarny; -85 kg 2019-04-28 13:54:52
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin KabatUnia Jiu Jitsu / Poznań
2Filip KopijRio Grappling / Oława
no-gi; master; czarny; -91 kg 2019-04-28 13:53:05
#Imię i nazwiskoKlub
1Rafał ZawidzkiRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
2Krzysztof WęgrowskiHunter MMA / Warszawa
no-gi; master; czarny; -97 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł PilarzGracie Barra Team Draculino / Poznań
no-gi; master; czarny; +97 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kornel ZapadkaBerserker`s Team / Berserkers Team Szczecin
no-gi; master; brązowy; -73 kg 2019-04-28 14:18:34
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr GranekGracie Barra Team Draculino / Chorzów
2Grzegorz MiklasRGC Animmals / Zawiercie
no-gi; master; brązowy; -91 kg 2019-04-28 14:33:43
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid SłomaAlliance Jiu-jitsu / …
no-gi; master; purpurowy; -73 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał KędziaCopacabana / Warszawa
no-gi; master; purpurowy; -79 kg 2019-04-28 15:51:54
#Imię i nazwiskoKlub
1Pawel SzajaJu jitsu Lubsko / Lubsko
2Ariel PiechockiGrappler Grudziądz / Zenith BJJ
3Mateusz UrbanGold Team Polska / Bebson Gold Team Bielawa
3Patryk BurdzińskiSHOOTERS TEAM / Konin
no-gi; master; purpurowy; -85 kg 2019-04-28 15:57:35
#Imię i nazwiskoKlub
1Jeremiasz SowaExilados Koszalin / Koszalin
2Krzysztof PapisCopacabana / Warszawa
3Marcin ŚwiątkowskiFight Club Aleksandrów Kujawski / Aleksandrów Kujawski
no-gi; master; purpurowy; -91 kg 2019-04-28 15:37:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr LasockiAcademia Gorila / Warszawa
2Przemek SzyszkaUnia Jiu Jitsu / Łódź
no-gi; master; purpurowy; -97 kg 2019-04-28 15:59:35
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr DrozdowskiAcademia Gorila / Żyrardów
2Lars RodmannBerserker`s Team / Magdeburg
no-gi; master; purpurowy; +97 kg 2019-04-28 16:08:15
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartłomiej MińskiGold Team Polska / Bebson Gold Team
2Robert WodzyńskiHusaria / Husaria Mława
no-gi; master; niebieski; -67 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Krystian TaraszkiewiczCheckmat Głogów / Glogow
no-gi; master; niebieski; -73 kg 2019-04-28 15:00:54
#Imię i nazwiskoKlub
1Yauhen ZakreuskiVale Tudo Zenith Bialystok / Bialystok
2Piotr WierzbaBastion / Myślenice
3Stefan KonickiUnia Jiu Jitsu / Gorzów
no-gi; master; niebieski; -79 kg 2019-04-28 15:09:02
#Imię i nazwiskoKlub
1Mariusz ZelmachowiczGold Team Polska / Kołobrzeg
2Łukasz DomerackiZłomiarz Team / Gdańsk
3Jarosław BryłaBerserker`s Team / Zielona Góra CYKLON
3Sebastian DąbrowskiAcademia Gorila / warszawa
no-gi; master; niebieski; -85 kg 2019-04-28 15:22:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał NiemytNatal Gold Team / Katowice
2Patryk LewandowskiCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
3Pavel VolfFighting club Ostrava / Ostrava
3Kacper KrawycińskiZłomiarz Team / Gdańsk
no-gi; master; niebieski; -97 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Karol KrawycińskiZłomiarz Team / Gdańsk
no-gi; master; niebieski; +97 kg 2019-04-28 15:08:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Kryspin KraczkowskiGold Team Polska / Szczecin
no-gi; master; biały; -73 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr PawłowskiUnia Jiu Jitsu / Jamniuk Gorzów
no-gi; master; biały; -79 kg 2019-04-28 15:43:27
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz SchefflerBJJ StepOne Poznań / Poznań
2Krzysztof MizeraANKOS MMA / Luboń
3Wawrzyniec SzatanikCarlson Gracie Poland / Wrocław
3Waldemar BielickiASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
no-gi; master; biały; -85 kg 2019-04-28 15:40:38
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof FiguraRio Grappling / Zielona Góra
2Bartosz JelińskiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
3Przemysław NausKaiser Sport / Olsztyn
3Dawid StańczykAcademia Gorila / Warszawa
no-gi; master; biały; +97 kg 2019-04-28 16:05:29
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej DrożdżyńskiFrontline academy / Sulmierzyce
2Janusz JagielskiNext Level BJJ / Kluczbork
3Grzegorz BerskiGold Team Polska / szczecin
WOMEN
no-gi; kobiety; biały; -52 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Olga MichalskaRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
no-gi; kobiety; biały; -63 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Zofia WiącekCopacabana / Bydgoszcz
no-gi; kobiety; biały; +69 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Polina KharlamovaUnia Jiu Jitsu / Anakonda Poznan
no-gi; kobiety; niebieski; -63 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kinga RzemyszkiewiczSHOOTERS TEAM / Konin
no-gi; kobiety; niebieski; -69 kg 2019-04-28 15:08:49
#Imię i nazwiskoKlub
1Luiza BetkierCopacabana / Toruń
2Monika WoźniakNext Level BJJ / Opole
no-gi; kobiety; niebieski; +69 kg 2019-04-28 14:48:31
#Imię i nazwiskoKlub
1Martyna WawrzyniakBarracuda BJJ / Dolsk
2Monika ZandeckaGold Team Polska / Poznań
no-gi; kobiety; purpurowy/brązowy/czarny; -57 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Weronika NiteckaZenith BJJ / Gameness Team Poznań


DZIECI / MŁODZICY / JUNIORZY
no-gi; dzieci; 4-6 lat; chłopcy; -19 kg 2019-04-28 13:17:59
#Imię i nazwiskoKlub
1Mauricio KowalskiNext Level BJJ / Opole
2Julek KaczorRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
3Jan WidzińskiRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
no-gi; dzieci; 4-6 lat; chłopcy; -22 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor KapustaRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
no-gi; dzieci; 4-6 lat; chłopcy; -25 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tyson KwiatkowskiAlliance Jiu-jitsu / …
no-gi; dzieci; 7-9 lat; dziewczynki; -34 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksandra BejenkaStreetFighters / Słubice
no-gi; dzieci; 7-9 lat; chłopcy; -24 kg 2019-04-28 13:16:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Jan RosiakKOKA SPORT / poznan
2Jakub KurzawińskiSHOOTERS TEAM / Konin
3Eryk Bezatakademia młodego wojownika / Łódź
no-gi; dzieci; 7-9 lat; chłopcy; -29 kg 2019-04-28 13:45:18
#Imię i nazwiskoKlub
1Jan KazimierskiGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
2Nikodem StankiewiczRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
3Jan MackowiakKOKA SPORT / poznan
3Brian PelcStreetFighters / Słubice
no-gi; dzieci; 7-9 lat; chłopcy; -34 kg 2019-04-28 14:01:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip DopierałaSHOOTERS TEAM / Konin
2Wiktor WiechRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
no-gi; młodzicy; dziewczynki; -30 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Oliwia GrewlingBerserker`s Team / Szczecin
no-gi; młodzicy; dziewczynki; -35 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Maria FeldmanWroxGym / Skałka
no-gi; młodzicy; dziewczynki; -40 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Małgorzata BauczAcademia Gorila / RUDA ŚLĄSKA
no-gi; młodzicy; chłopcy; -30 kg 2019-04-28 13:59:02
#Imię i nazwiskoKlub
1Julek WorobiecRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
2Alan OfierzyńskiRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
no-gi; młodzicy; chłopcy; -35 kg 2019-04-28 14:07:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Oskar KalupaKOKA SPORT / poznan
2Stanislav TcaciGracie Barra Birmingham / Birmingham
3Igor SołowiejCzerwony Smok Poznań / Poznań
3Brunon KubackiGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
no-gi; młodzicy; chłopcy; -40 kg 2019-04-28 14:31:02
#Imię i nazwiskoKlub
1Natan KiliszekGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
2Jakub WolskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Kordian GrzesiakRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
3Alek JakubowskiKOKA SPORT / poznan
no-gi; młodzicy; chłopcy; -45 kg 2019-04-28 14:43:20
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz KołakowskiKOKA SPORT / poznan
2Maciej WolskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Aleks KowalskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Pabianice
3Szymon StrugarekStreetFighters / Słubice
no-gi; młodszy junior; dziewczynki; -35 kg 2019-04-28 14:38:36
#Imię i nazwiskoKlub
1Zuzanna MyślinskaKOKA SPORT / poznan
2Lisa PogockaRolling Spider Team / Cavalcanti Poland
no-gi; młodszy junior; dziewczynki; -45 kg 2019-04-28 15:06:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Nadia HofmanGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
2Pachuć WiktoriaGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
3Wiktoria KraszewskaAlliance Jiu-jitsu / …
no-gi; młodszy junior; dziewczynki; +55 kg 2019-04-28 15:25:01
#Imię i nazwiskoKlub
1Daria BrzozowskaASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
2Emilia KulasStreetFighters / Słubice
3Karolina KamińskaRolling Spider Team / Cavalcanti Poland
no-gi; młodszy junior; chłopcy; -40 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mikołaj Grudnickicavalcanti poland / Poznań
no-gi; młodszy junior; chłopcy; -45 kg 2019-04-28 15:23:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur SzymańskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Pabianice
2Wiktor KwaśniakGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
3Jacek SzemfeldSHOOTERS TEAM / Konin
no-gi; młodszy junior; chłopcy; -50 kg 2019-04-28 14:47:21
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz KozikASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
no-gi; młodszy junior; chłopcy; +55 kg 2019-04-28 16:17:08
#Imię i nazwiskoKlub
1Maksymilian KamińskiZenith BJJ / Poznań
2Grzegorz KowalskiBerserker`s Team / Olsztyn
3Szymon GruzlewskiKOKA SPORT / poznan
3Jakub FraszASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
no-gi; junior; dziewczynki; -62 kg 2019-04-28 15:30:52
#Imię i nazwiskoKlub
1Natalia JakubowiczAlliance Jiu-jitsu / Poznań
no-gi; junior; chłopcy; -56 kg 2019-04-28 15:46:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz GłażewskiVale Tudo Zenith Bialystok / Białystok
2Kacper KoniecznyCzerwony Smok Poznań / Luboń
no-gi; junior; chłopcy; -62 kg 2019-04-28 15:54:52
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub KowalczykValiant Gold Team / Stragard
2Kacper PakeltysSHOOTERS TEAM / Konin
no-gi; junior; chłopcy; -70 kg 2019-04-28 16:42:29
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksander BiałowąsCheckmat / Poznań
2Wiktor KasprzykKaiser Sport / Olsztyn
3Oliwier GrzybVale Tudo Zenith Bialystok / Białystok
3Dominik MigajFrontline Academy Poland / Sulmierzyce
no-gi; junior; chłopcy; -78 kg 2019-04-28 16:35:22
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper KortusAlliance Jiu-jitsu / …
2Jakub WoźniakGold Team Polska / Poznań
#Imię i nazwiskoKlub
1Olga MichalskaRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski