ROT I SZYMAŃSKI PROMOWANI | LETNI OBÓZ GT

W Białogardzie trwa Obóz Letni BJJ Linke Gold Team zorganizowany przez Linke Bros, podczas campu trenuje ponad 120 osób z różnych fili Gold Tema Polska. W Białogardzkim Ośrodek Sportu zawitali tacy zawodnicy MMA jak podwójny mistrz federacji FEN — Andrzej Grzebyk i były Mistrz Fen a obecnie zawodnik największej organizacji w Polsce KSW Roman Szymański. Ze sceny bjj poza cala kadra trenerska Linkasów potrenować można z Grzegorzem Szatkowskim i jego ucznień Kacprem Rotem. Jak co roku Mariusz i Maciej Linke promują na wyższe stopnie swoich zawodników, i tym razem na pierwszy level na Czarnym Pasie otrzymali Kacper Rot i Roman Szymański. 

  • Kacper Rot to utytułowany zawodnik oraz wielkokrotny Mistrz Polski w Gi i Nogi, mający na swoim koncie najważniejsze medale ADCC, IBJJF czy UAEJJF. Zawodnik bardzo mocny fizycznie i technicznie. Należy bezsprzecznie do czołówki bjj w Polsce i Europie. Trenuje pod okiem Grzegorza Szatkowskiego z Valiant Gold Team. Na swoim Czarnym psie jest od 11 grudnia 2016. 
  • Roman Szymański swoją przygodę ze Sztukami Walki rozpoczął od boksu, jak sam powiedział „BJJ stało się jego życiem”, aktualnie jest aktywnym zawodnikiem MMA i na co dzień trenuje w poznańskim Czerwonym Smoku. Można go zobaczyć na galach KSW i może pochwalić się rekordem (11-5), znany ze swojej nieprzeciętnej waleczności. Posiada debiut jako aktor w filmie Underdog w reżyserii Macieja Kawulskiego. Swoja promocje otrzymał 11 grudnia 2016 podczas Zimowego Campu z głównym Coachem Gold Teamu – Macaco.
shares