Pit Bull
NEWS

Sandra Pniak brązowym pasem bjj !!!

Sandra Pniak trenująca na codzień w Octagon Żory InżBud Rybnik, dnia 2.08.2017 roku otrzymała nominację na brązowy pas. Sekcja BJJ w żorskim Octagonie działa pod okiem Macieja Poloka, z rąk którego Sandra otrzymała awans na wspomniany, niewątpliwie zasłużony stopień.

sandra_pniak_2015 (1)

Pomijając wcześniejsze, najważniejsze sukcesy reprezentantki Polski takie jak – złoto na Mistrzostwach Europy BJJ w Lizbonie 2014 r. – złoto na Mistrzostwach Świata w Abu Dhabi 2014 roku skąd Sandra wróciła z tytułem Mistrzyni Świata ( był to pierwszy medal w historii polskiego BJJ wśród kobiet na tej elitarnej imprezie ) – tak Sandra Pniak od końca 2015 roku i pierwszego występu na Mistrzostwach Polski Ju-Jitsu Ne Waza, którym to, po otrzymaniu powołania, rozpoczęła swoją przygodę z Kadrą Narodową, za każdym razem, udowadniała swoją dominację w kategorii -62 kg na polskiej scenie, kończąc od tamtej chwili wszystkie zawody rangi Mistrzostw Polski na najwyższym stopniu podium i umacniając tym samym swoją pozycję w Reprezentacji Polski Ne Waza. Ostatnie Mistrzostwa Polski 2017 roku w Krakowie, Sandra po 3 stoczonych walkach, które za każdym razem nie trwały dłużej niż minutę, kończyła poddaniem, swoich przeciwniczek, a tym samym zakończyła turniej kolejnym tytułem Mistrzyni Polski, oraz podkreśliła, bez pozostawienia cienia wątpliwości o swojej pozycji na arenie krajowej w kat. wagowej -62. kg.

Od początku 2016 roku i pierwszych występów z Kadrą Narodową Ju-Jitsu Ne-Waza, Sandra w swojej kategorii, nie zawiodła na żadnej imprezie międzynarodowej i tak stawała 6 krotnie na podium Pucharów Europy i Świata, zdobyła brąz na tegorocznych Mistrzostwach Europy, oraz sięgnęła po kolejny, tym razem brązowy medal na ubiegłorocznych, organizowanych we Wrocławiu MISTRZOSTWACH ŚWIATA Ju-Jitsu, gdzie indywidualnie jak i w rywalizacji drużynowej stawała na 3 miejscu podium. Nasza niezawodząca reprezentantka, warto dodać, że w roku 2017 wznowiła swoje starty pod światową federacją grapplingu i wystartowała na początku tego roku w Pucharze Europy, w Novi Sad – Serbia, skąd przywiozła dwa brązowe medale w formule Gi i No Gi.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, że tej klasy sportowiec, reprezentujący Nas, jako zawodniczka OCTAGON Żory – INŻBUD Rybnik, oraz jako reprezentantka kraju, pozostaje w Naszych szeregach, a co za tym idzie, swoim nazwiskiem, promuje Nas na scenie sportów walki, tym samym dzięki swoim doświadczeniom zawodniczym, prezentowanej klasie i jakości sportowca najwyższych lotów, podnosi Naszą renomę klubu, oraz motywuje do ciągle nowych wyzwań, podnosząc jednocześnie poziom motywacji wśród trenujących BJJ w Naszych szeregach.

Sandra Pniak to dla Nas wszystkich wzór sportowca godnego naśladowania, którą bez cienia wątpliwości możemy stawiać jako przykład, dla najmłodszych adeptów, rozpoczynających w Naszym Klubie, przygodę ze sportami walki, które prowadzone są właśnie przez Naszą multimedalistkę w grupie Judo Kids. Warto dodać w tym miejscu, że grupa Judo Kids, jako część Akademii Sportowej TOP TEAM, którą stworzyła i prowadzi Sandra, łącznie we wszystkich swoich szeregach, na terenie Żor oraz Wodzisławia Śl. zrzesza ponad 200 najmłodszych sportowców, chcących w przyszłości powtarzać i naśladować sukcesy ich trenerki. Akademia Sportowa TOP TEAM w połączeniu sił z OCTAGON Żory – INŻBUD Rybnik po raz kolejny w tym roku organizuje letni obóz sportowy, w którym udział weźmie blisko 80 dzieciaków, trenujących na co dzień pod skrzydłami ich i Naszej pierwszoplanowej postaci, Sandry Pniak” – powiedział, podsumowując postać czołowej zawodniczki Klubu OCTAGON Żory INŻBUD Rybnik, jego prezes oraz trener WÓJCIK Kamil.

Reklamy

custom order rays
pitbullsports.com
pbkrakow 9202

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*