Sandra Pniak brązowym pasem bjj !!!

Sandra Pniak trenująca na codzień w Octagon Żory InżBud Rybnik, dnia 2.08.2017 roku otrzymała nominację na brązowy pas. Sekcja BJJ w żorskim Octagonie działa pod okiem Macieja Poloka, z rąk którego Sandra otrzymała awans na wspomniany, niewątpliwie zasłużony stopień.

sandra_pniak_2015 (1)

Pomijając wcześniejsze, najważniejsze sukcesy reprezentantki Polski takie jak – złoto na Mistrzostwach Europy BJJ w Lizbonie 2014 r. – złoto na Mistrzostwach Świata w Abu Dhabi 2014 roku skąd Sandra wróciła z tytułem Mistrzyni Świata ( był to pierwszy medal w historii polskiego BJJ wśród kobiet na tej elitarnej imprezie ) – tak Sandra Pniak od końca 2015 roku i pierwszego występu na Mistrzostwach Polski Ju-Jitsu Ne Waza, którym to, po otrzymaniu powołania, rozpoczęła swoją przygodę z Kadrą Narodową, za każdym razem, udowadniała swoją dominację w kategorii -62 kg na polskiej scenie, kończąc od tamtej chwili wszystkie zawody rangi Mistrzostw Polski na najwyższym stopniu podium i umacniając tym samym swoją pozycję w Reprezentacji Polski Ne Waza. Ostatnie Mistrzostwa Polski 2017 roku w Krakowie, Sandra po 3 stoczonych walkach, które za każdym razem nie trwały dłużej niż minutę, kończyła poddaniem, swoich przeciwniczek, a tym samym zakończyła turniej kolejnym tytułem Mistrzyni Polski, oraz podkreśliła, bez pozostawienia cienia wątpliwości o swojej pozycji na arenie krajowej w kat. wagowej -62. kg.

Od początku 2016 roku i pierwszych występów z Kadrą Narodową Ju-Jitsu Ne-Waza, Sandra w swojej kategorii, nie zawiodła na żadnej imprezie międzynarodowej i tak stawała 6 krotnie na podium Pucharów Europy i Świata, zdobyła brąz na tegorocznych Mistrzostwach Europy, oraz sięgnęła po kolejny, tym razem brązowy medal na ubiegłorocznych, organizowanych we Wrocławiu MISTRZOSTWACH ŚWIATA Ju-Jitsu, gdzie indywidualnie jak i w rywalizacji drużynowej stawała na 3 miejscu podium. Nasza niezawodząca reprezentantka, warto dodać, że w roku 2017 wznowiła swoje starty pod światową federacją grapplingu i wystartowała na początku tego roku w Pucharze Europy, w Novi Sad – Serbia, skąd przywiozła dwa brązowe medale w formule Gi i No Gi.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, że tej klasy sportowiec, reprezentujący Nas, jako zawodniczka OCTAGON Żory – INŻBUD Rybnik, oraz jako reprezentantka kraju, pozostaje w Naszych szeregach, a co za tym idzie, swoim nazwiskiem, promuje Nas na scenie sportów walki, tym samym dzięki swoim doświadczeniom zawodniczym, prezentowanej klasie i jakości sportowca najwyższych lotów, podnosi Naszą renomę klubu, oraz motywuje do ciągle nowych wyzwań, podnosząc jednocześnie poziom motywacji wśród trenujących BJJ w Naszych szeregach.

Sandra Pniak to dla Nas wszystkich wzór sportowca godnego naśladowania, którą bez cienia wątpliwości możemy stawiać jako przykład, dla najmłodszych adeptów, rozpoczynających w Naszym Klubie, przygodę ze sportami walki, które prowadzone są właśnie przez Naszą multimedalistkę w grupie Judo Kids. Warto dodać w tym miejscu, że grupa Judo Kids, jako część Akademii Sportowej TOP TEAM, którą stworzyła i prowadzi Sandra, łącznie we wszystkich swoich szeregach, na terenie Żor oraz Wodzisławia Śl. zrzesza ponad 200 najmłodszych sportowców, chcących w przyszłości powtarzać i naśladować sukcesy ich trenerki. Akademia Sportowa TOP TEAM w połączeniu sił z OCTAGON Żory – INŻBUD Rybnik po raz kolejny w tym roku organizuje letni obóz sportowy, w którym udział weźmie blisko 80 dzieciaków, trenujących na co dzień pod skrzydłami ich i Naszej pierwszoplanowej postaci, Sandry Pniak” – powiedział, podsumowując postać czołowej zawodniczki Klubu OCTAGON Żory INŻBUD Rybnik, jego prezes oraz trener WÓJCIK Kamil.

https://www.youtube.com/watch?v=HYqik9WnfJk&t=39s

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *