UDANY DEBIUT DAWIDA SŁOMY W MMA

Pierwszy trener kościańskiej filii Alliance BJJ Poland Dawid Słoma pięknym ciosem zapisuje pierwsze zwycięstwo w zawodowym MMA. Podczas drugiej walki w MMA (1 amatorska zwycięska !!!) pięknym podbródkowym nokautuje zawodnika z Olsztyna — Piotra Hermanna i cios ten był najbardziej efektownym zakończeniem walki podczas gali w Lesznie, gdzie cała hala Tropez dopingiem niosła Dawida. Nie było osoby, która by zaprzeczyła, że to była najlepsza walka turnieju, w narożniku Brązowego Pasa był Adma Ruszczkiewicz odpowiedzialny za stójkę w klubie z Kościana oraz ikona polskiego BJJ — Sebastian Słowek posiadacz trzech belek na Czarnym Pasie BJJ pod samym Alexandre Paiva.

Dawid jest wielokrotnym medalistą zawodów grapplingowych z tytułem Mistrza Europy Cbjjp oraz imprez w kimonach, gdzie z sukcesami wraca z medalami. Czy to początek startów w MMA ?

Zapowiada, że to dopiero Początek !!!

Na tej samej gali walczył szerokiego grona zawodników KSW – Kuba Kamieniarz, który zmierzył się w walce wieczoru z Amirem Arsamikovem Berkut Arrachion Olsztyn i po bardzo trudnym pojedynku dopisuje do swojego rekordu kolejne zwycięstwo (7-6).

shares