VI MP No-Gi Jiu Jitsu 2016 NIEDZIELA ::WYNIKI::

Oficjalne wyniki z DRUGIEGO dnia zawodów 20 lutego 2016 CZARNE, BRĄZOWE I PURPUROWE PASY

CZARNE PASY

-73,5kg
1 Bartosz Bąk Łamator Racibórz/ Gold Team Polska
2 Jan Wallus Zenith BJJ
3 Adam Górny Złomiarz
-79,49kg
1 Jędrzej Kubski Zenith BJJ
2 Michał Ksepko Berserkers Team
-91,5kg
1 Piotr Bagiński Berserkers Team
2 Tomasz Stasiak Berserkers Team
3 Krzysztof Gerke Gerke MMA Grudziądz
+97,kg
1 Kamil Umiński Alliance BJJ
2 Kornel Zapadka Berserkers Team

 CZARNE PASY MASTER

-79,5kg
1 Ireneusz Mila Shooters Konin
2 Adam Górny Złomiarz Team
-85,5kg
1 Tomasz Michałowski Berserkers Team
2 Karol Stankiewicz Gold Team Polska
-91,5kg
1 Tomasz Stasiak Berserkers Team
2 Leszek Jaremkowski Forca Brava Gold Team Opole
3 Piotr Bagiński Berserkers
3 Krzysztof Gerke Gerke MMA Grudziądz
+97,5kg
1

2

Kornel Zapadka

Robert Keno
Berserkers Team

Jungle Bjj

BRĄZOWE PASY

    -67,5kg
1 Aleksander Jabłoński Gold Team Polska
2 Kamil Tarnawski Łamator Racibórz/ Gold Team Polska
3 Igor Wojtas Gold Team Polska
3 Marcin Ciszek Rio Grappling Club
-73,5kg
1 Kacper Rot Gold Team Polska
2 Janusz Andrejczuk Dragon’s Den Fight Club
3 Jonathan Brinkhaus Ankos MMA
3 Kuba Witkowski Alliance BJJ
    -79,5kg
1 Paweł Bańczyk BJJ Factory / Gracie Barra
2 Dominik Małkowski Exilados Koszalin
3 Wojciech Lech Beserker’s Team Szczecin
3 Filp Sadowski Zenith BJJ
    -85,5kg
1 Krzysztof Michalak Berserkers Team
2 Krzysztof Pociecha Gold Team Polska
3 Dominik Chmiel Octopus Pabianice/ Łaskie Bractwo TSW
3 Filip Kopij Rio Grappling Club
    -91,5kg
1 Adam Wardziński Alan Finfou BJJ
2 Michał Pietrzak Ankos MMA
3 Paweł Kunysz Kaito Stalowa Wola
3 Jakub Długosz WroxGym Galvao
    -97,5kg
1 Kornel Chabowski Berserkers Team
2 Tomasz Pacześny Octopus Pabianice Team Draculino
    +97,5kg
1 Sebastian Maciejewski Fight Fabric/ Alan Finfou BJJ
2 Patryk Wysocki Gold Team Polska
3 Eldar Yakuza Jungle BJJ

MASTER BRĄZOWE PASY

-73,5kg
1 Kuba Witkowski AllianceBJJ
2 Marcin Nasher Barracuda
3 Robert Piotrowski United Gym/ Heros Team
3 Grzegosz Janus Gold Team Polska
    -79,5kg
1 Paweł Ziemkiewicz Academia Gorilla
2 Dominik Małkowski Exilados Koszalin
3 Wojciech Lech Berserkers Team
3 Eugeniusz Barański Berserkers Team
    -85,5kg
1 Krzysztof Michalak Berserkers Team
2 Filip Kopij Rio Grappling Club
3 Robert Makaś Gold Team Polska
3 Marcin Joachimiak Gold Team Polska
    -91,5kg
1 Andrzej Migaj Fronlineacademy
2 Rafał Zawidzki Rio Grappling Club
3 Paweł Kunysz Kaito Stalowa Wola
    +97,5kg
1 Sebastian Maciejewski Fight Fabric/ Alan Finfou BJJ
2 Jakub Bresiński Nokaut Kościan
3 Tomasz Kloc Hunter MMA Warszawa
3 Grzegorz Szymczyk Zenith BJJ

PURPUROWE PASY

-61,5g
1 Mateusz Żeromski Gold Team Polska
2 Paweł Ebel Gold Team Polska
    -67,5kg
1 Grzegorz Bigdoń Grappling Rzeszów
2 Wojtek Pająk Pretorian Team
3 Jakub Maszczak Exilados Koszalin
3 Przemysław Rosiak Shooters Konin
-73,5kg
1 Paweł Kozłowski Copacabana Team
2 Piotr Majchrzak Gold Team Polska
3 Paweł Muniak Copacabana Team
3 Damian Zorczykowski Fight Club Łomża
    -79,5kg
1 Mateusz Gamrot Ankos MMA
2 Adam Lewandowski Zenith BJJ/ West Coast Team
3 Karol Brzostowski Gold Team Polska
4 Maciej Szubart Boi Team Polska
   -85,5kg
1 Piotr Fręchowicz Alliance BJJ
2 Jarosław Frankowski Rio Grappling Club
3 Cyprian Dubiela Zenith BJJ
3 Arkadiusz Nowicki Gracie Barra Team Draculino
    -91,5kg
1 Jacek Czubak Dragon’s Den Team/ Marga SFG
2 Filip Orlik Złomiarz Team
3 Mateusz Lurc Berserkers Team
3 Kamil Czochra Rio Grappling Club Wrocław
    -97,5kg
1 Kamil Wojciechowski Szkoła Walki Drwala
2 Marek Bujło Złomiarz Team
3 Adam Florek Forca Brava Opole
3 Miłosz Gądziak Gold Team Polska
    +97,5kg
1 Łukasz Zalewski Bone Brakers Zgierz/ Gracie Barra Team Draculino
2 Rafał Sosnowski Alliance BJJ
3 Kamil Kacprzak United Gym
3 Arek Lewandowski Zenith BJJ/ West Coast Świnoujście

MASTER PURPUROWE PASY

    -67,5kg
1 Wojciech Goleński Forca Brava Gold Team Opole
2 Daniel Młynikowski Rio Grappling Ostrów Wlkp.
3 Wojciech Baranowski Gold Team Polska
-73,5kg
1 Tomasz Rudzki GF Team
2 Zbigniew Sikora Gold Team Polska
3 Łukasz Rutkowski Husaria Włocławek
3 Maciej Dorodzik Berserkers Team/ Cyklon Zielona Góra
    -79,5kg
1 Patryk Bąk BJJ Academy Zgorzelec
2 Przemysław Matuszak Alliance BJJ
3 Tomasz Blasiński Grappling Kraków
3 Radosław Młynarski Gold Team Polska
    -85,5kg
1 Andriej Astakhov Pretorian Team
2 Steve Dillan BJJ Academy Zgorzelec
3 Artur Szewczyk Exilados Koszalin
    -91,5kg
1 Robert Zyffert Berserkers Team
2 Dariusz Michalewski Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice
3 Rafał Pacanowski Zenith BJJ
    -97,5kg
1 Sebastian Pacanowski Zenith BJJ
2 Adam Florek Forca Brava Opole
3 Marcin Szwarc Zenith BJJ
    +97,5kg
1 Mirosław Kielar Gracie Barra Poland Team Draculino
2 Rafał Sosnowski Alliance BJJ
3 Leon Zarzycki Gerke MMA Grudziądz
3 Wiktor Andersz Zenith BJJ

NIEBIESKIE PASY

  -55,5kg
1 Wojciech Gryz BJJ Factory/ Gracie Barra
2 Paweł Grobelny Copacabana Bydgoszcz
3 Jakub Radajewski Szkoła Walki LEO Śrem
-61,5kg
1 Adam Zieliński Zenith BJJ/ LFC
2 Marcin Bilman Ankos MMA
3 Piotr Kacprzak Dragons Den Team
3 Bartek Wiśniewski Octagon Team
    -67,5kg
1 Mikołaj Grzejszczak Gold Team Polska
2 Mateusz Ziętek RGC Wrocław
3 Mikołaj Goraus Gracie Barra
3 Tomasz Paczka BJJ Factory \ Gracie Barra
-73,5kg
1 Gabrysiak Dawid Gold Team Polska
2 Jakub Najdek Alliance BJJJ
3 Piotr Hueges Alliance BJJ
3 Urban Daniel Dragons Den Warszawa
    -79,5kg
1 Adam Pluta Forca Brawa Opole Gold Team
2 Michal Musioł Octaon Team
3 Maciej Kaczmarek Zenith Jiu Jitsu
3 Maciej Pacuła Rio Grapling Wroclaw
    -85,5kg
1 Krystian Kusztelak Gracie Barra Team Draculino
2 Piotr Kurowski Alliance BJJ
3 Krzysztof Kubit Grappling Kraków
3 Rafał Zuchniak Serpentens Słupsk
    -91,5kg
1 Adam Biegański Vale Tudo Białystok
2 Szymon Błaszczyk Pretorian Koźmin
3 Mariusz Podborączyński Gold Team Polska
3 Piotr Lewandowski Copacabana Bydgoszcz
    -97,5kg
1 Kamil Wojciechowski Zenith BJJ
2 Kamil Zachłowski S4 Fight Club
3 Dariusz Ząbek Szkoła Walki Drwala
3 Bartosz Demkiewicz Gracie Barra Rzeszów
    +97,5kg
1 Dawid Krawczyk Gracie Barra Rzeszów
2 Bartłomiej Dróbka Copacabana Poznań
3 Bartłomiej Sudol Kaito Stalowa Wola
3 Damian Ratajczyk Zenith BJJ

NIEBIESKIE PASY MASTER

    -67,49kg
1 Goraus Mikołaj Gracie Barra Team Draculino
2 Grzegorz Miklas RGC Animmals Zawiercie
3 Rafał Majewski Bastion Rybnik
3 Piotr Antczak Golden Dragon
-73,5kg
1 Robert Niedźwiecki Gold Team Polska
2 Robert Niedźwiecki Gold Team Polska
3 Mieczysław Jędrzejczak Berserkers Team
3 Kuba Wiewióra Copacabana Bydgoszcz
    -79,5kg
1 Lech Szcześniak MMA Czarni Słupsk
2 Paweł Szymański Next Level BJJ Opole
3 Przemysław Szybisty Szczerek Fight Team
3 Tomasz Grzeszczuk Exilados Koszalin
    -85,5kg
1 Piotr Kurowski AllianceBJJ
2 Cezary Spiż Alan Finfou BJJ
3 Karol Słowik Serpentens Słupsk
3 Łukasz Fecki BJJ Academy Zgorzelec
    -91,5kg
1 Piotr Krygier Pretorium Poznań
2 Przemysław Szyszka Fight Fabric/ Alan Finfou BJJ
3 Paweł Kempa Barracuda
3 Marcin Świątkowski Viet Vo Dao Aleksandrów Kujawski
    -97,5kg
1 Piotr Kaszta Berserkers Team
2 Daniel Moder Ikizama Fight Club
3 Łukasz Krzyżaniak Barracuda
3 Artur Kęska Serpentens Słupsk
    +97,49kg
1 Romuald Łysiak S4 Fight Club
2 Łukasz Osik Anakonda/ Checkmat Poznań
3 Adam Bizoń B-Zone Training Routine
3 Tomasz Warowny Gold Team Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *