VII MISTRZOSTWA POLSKI NO-GI JIU JITSU 2017 \ SOBOTA | WYNIKI |

Sobotnie wyniki VII Mistrzostw Polski No-Gi Jiu Jitsu 2017 

MŁODZICY

-34kg

1. Mike Linke Gold Team Polska
2. Igor Sobota KOKA Sport
3. Mateusz Kołakowski KOKA Sport
3. Eichstaedt Marcin Szkoła Sztuk Walki Kazuro

-40kg

1. Olwier Przerwa Virtus Radom
2. Sebastian Patryk Wrox Gym
3. Zawadzki Arkadiusz Copacabana Łódź
3. Sadowski Igor BJJ Academy Zgorzelec

-46kg

1. Nowak Artur Szkoła Walki LEO Śrem
2. Urbanowicz Filip Gold Team Polska
3. Mateusz Hebdowski Wrox Gym
3. Tomasiak Szymon BJJ Panther Nowogard

+46kg

1. Marcula Tymoteusz Virtus Radom
2. Konieczny Jakub KSW NOKAUT Kościan
3. Kacper Chuchla Rio Grappling Club
3. Edwin Krause Hulk Team Police

MŁODZICY DZIEWCZNKI

-34kg

1. Skrobisz Natalia Gold Team Polska
2. Amelia Pater Rio Grappling Club
3. Milena Kucia Rio Grappling Club
3. Natalia Pater Rio Grappling Club

-40kg

1. Emilia Kulas StreetFighters Słubice
2. Alicja Wojtkowiak Szkoła Waliki LEO Śrem
3. Martyna Babiak Rio Grappling Club
3. Milena Ćwiek Copacabana Łódź

-46kg

1. Marcelina Jakubowska Hulk Team Police
2. Piasecka Antonina Maria RGA Norway
3. Adrianna Mazur Hulk Team Police
3. Emilia Śliwińska Rio Grappling Club

+46kg

1. Żelazek Julia Husaria
2. Borkowska Aleksandra BJJ Panther Nowogard
3. Oliwia Płoskonka Rio Grappling Club

JUNIOR MŁODSZY

-46kg

1. Kacper Pawelec Berkut Arrachion Olsztyn
2. Julian Lejczak Kimura Nova Uniao Namysłów
3. Jacków Patryk Rio Grappling Club
3. Damian Ramulewicz BJJ Academy Zgorzelec

-54,5kg

1. Grembowski Mikołaj BJJ Panther Nowogard
2. Żakowski Juliusz Barracuda
3. Lachowicz Michał Rio Grappling Club
3. Jóźwiak Marcin United Gym

-63kg

1. Filip Przymusiński Zenith/Invictus BJJ
2. Pytlas Patryk Gold Team Polska
3. Igor Pisuła Kimura Nova Uniao Namysłów
3. Wojciech Małaszniak Szkoła Walki LEO Śrem

+63kg

1. Kosiński Bartosz West Coast Team Świnoujście/ZenithBJJ
2. Kacper Kortus AllianceBJJ
3. Tomasz Szymański BJJ Academy Zgorzelec
3. Dawid Królak MMA Tornado Kalisz

JUNIOR MŁODSZY DZIEWCZYNKI

-54,5kg

1. Sikora Urszula Gold Team Polska
2. Kinga Miler Berserkers Team
3. Katarzyna Duda BJJ Panther Nowogard

-63kg

1. Klaudia Jakubowicz ZenithBJJ/Invictus
2. Bianka Linke Linke Gold Team

JUNIOR :
-51,5kg

1. Jaworski Grzegorz StreetFighters Słubice

-56,5kg

1. Ratajczyk Sebastian KS Czerwony Smok
2. Bieńko Dawid Wrox Gym
3. Wiśniewski Dawid Gold Team Polska (Piła)
3. Bura Piotr Streffa Fight Team Lubin

-61,5kg

1. Rutkowski Kevin Shooters Konin
2. Czajkowski Kacper Pretorian Team
3. Haziak Dawid Gold Team Polska
3. Sudoł Julian Kaito Stalowa Wola

-66,5kg

1. Głowacki Aleksander Berserkers Team Olsztyn
2. Kusza Kamil Rio Grappling Club
3. Stachowiak Adam Gold Team Polska
3. Piechowiak Marcel UKS Bielik

-71,5kg

1. Grzegorz Kuriata Berserkers Team
2. Wiktorowicz Artur Hulk Team Police
3. Kacper Dera Gold Team Polska
3. Pastuszka Oliwier West Coast Team Świnoujście

-76,5kg

1. Igor Brzozowski Hulk Team Police
2. Telinga Michał BJJ Factory
3. Dariusz Gomuła Virtus Radom
3. Marcin Jach Bushido Kowale

-81,5kg

1. Malarczyk Hubert Copacabnana Łódź
2. Adrian Weselak Saints Gold Team
3. Nonn Michał MMA Devil Międzychów
3.

-86,5kg

1. Łukasz Olech Next Level BJJ
2. Nathaniel Radowicz ZenithBJJ/Invcitus BJJ
3. Karol Walkiewicz Kliasen Team
3. Piotr Strojny Saints Gold Team

JUNIORKI:

-46,5kg

1. Monika Chodukiewicz Gerke MMA Grudziądz

-54,5kg

1. Dagny Adamczak ZenitBJJ
2. Kadur Roksana Wrox Gym
3. Patrycja Witkowska Szkoła Walki LEO Śrem
3. Ela Koziczkowska WroxGym

-58,5kg

1. Muszyńska Zuzia Gold Team Polska
2. Walczak Karolina Husaria

-62,5kg

1. Witkowska Wiktoria Szkoła Walki LEO Śrem
2. Ewelina Nowak WroxGym

BIAŁE PASY ADULT

-61,5kg

1. Umkhadzhiev Umar Dragons Den
2. Nowacki Dariusz AKS Grappling Białogard
3. Białecki Dominik Marga Dragons Den
3. Krzysztof Buriak BJJ Panther Nowogard

-67,5kg

1. Trzciński Zbigniew Berserkers Team
2. Kilian Hubert Checkmat
3. Benko Jakub Laugarico Jiu Jitsu
3. Piński Kuba AKS Grappling Białogard

-73,5kg

1. Spirydowicz Dawid Berserkers Team
2. Walecki Eryk Berserkers Team
3. Kiełkowski Paweł BJJ Factory
3. Jacek Maliszewski Gerke MMA Grudziądz

-79,5kg

1. Bujalski Arkadiusz Gracie Barra Team Draculino
2. Jędrzej Zwolankowski AllianceBJJ
3. Adam Gorzelniak Kohorta
3. Dawid Kubacki Academia Gorilla

-85,5kg

1. Denis Muzyka Copacabana
2. Janur Mateusz Str,efa Fight Team Lubin
3. Szydłowski Maciej Fighting Division Bydgoszcz
3. Bielecki Gracjan Szkoła Sztuk Walki Kazuro

-91,5kg

1. Gładkowicz Bartłomiej
2. Filip Arkadiusz
3. Holek Kamil
3. Szklarz Mateusz

-97,5kg

1. Paweł Struś Gracie Barra Team Draculino
2. Tomasz Kędzior Gracie Barra Chorzów
3. Bartłomiej Zborowski Pretorian Team
3. Kosiński Jakub Grappling Szczerbiec Wolbórz

+97,5kg

1. Stolarek Krzysztof Pretorian Team
2. Sławomir Bryła ZenithBJJ/ASWIF
3. Głowacz Piotr ZenithBJJ
3. Zborowski Wojciech Pretorian Team

MASTER BIAŁE PASY

-61,5kg

1. Kozak Michał BJJ Panther Nowogard

-67,5kg

1. Maciej Dembowski Kodokan
2. Krystian Taraszkiewicz Lions Głogów
3. Janiec Radosław BJJ Panther Nowogard
3.

-73,5kg

1. Piotr Górski Pretorian Team
2. Paul Lohnert BJJ Academy Zgorzelec
3. Pentlikowski Zbigniew Gold Team Polska/Police/Kamień Pomorski
3.

-79,5kg

1. Krzysztof Mrozek Gold Team Polska
2. Włodarczak Maciej Samolewski Gym
3. Tomasz Pierzchalski BJJ Academy Zgorzelec
3. Andrzej Kania Berserkers Team Stargard

-85,5kg

1. Łukasz Paprocki Gerke MMA Grudziądz
2. Silecki Grzegorz Berserkers Team
3. Ozdemir Bulent Gold Team Polska
3. Biolusov Dmytro CheckMat

-91,5kg

1. Senejko Krzysztof Berserkers Team Gryfice
2. Wojtanowski Michał
3. Przemysław Juszczak Berserkers Team Jelenia Góra
3. Chudy Michał Invictus

-97,5kg

1. Kamil Mroziński Pretorian Team
2. Krzysztof Kiersten Samolewski Gym
3. Kutesko Tomasz Gold Team Polska
3. Ernest Pujszo Copacabana Bydgoszcz

+97,5kg

1. Kuliński Mateusz MMA Czarni Słupsk
2. Jaworski Paweł Lions Głogów
3. Pisuła Łukasz Kimura Nova Uniao Namysłów
3. Rafał Krebs Gracie Barra Łódź

MASTER NIEBIESKIE PASY
-67,5kg

1. Heleniak Rafał Copacabana Łódź
2. Zachara Adrian Rio Grappling Club
3. Tomasz Bartkowiak AllianceBJJ
3. Krystian Kondracki Gracie Barra Sosonowiec

-73,5kg

1. Ariel Piechocki Grappler/ Zenih Grudziądz
2. Zdziebłowski Artur Pretorian Team
3. Jabłoński Bartosz Natal Gold Team
3. Dębski Andrzej Wrox Gym Atos Wrocław

-79,5kg

1. Borowski Miłosz Invictus
2. Majcher Adam Gold Team Polska
3. Wiewióra Jakub Copacabana Bydgoszcz
3. Szcześniak Lech MMA Czarni Słupsk

-85,5kg

1. Słowik Karol MMA Czarnik Słupsk
2. Bugara Łukasz Natal Gold Team
3. Gibała Artur Virtus Artur
3. Marc Reifberger Alpha Jiu Jitsu Vienna

-91,5kg

1. Skarżyński Łukasz
2. Lasocki Piotr Gold Team Polska
3. Łukasz Guciak Zet Gold Team
3. Grzegorz Zając Kaito Stalowa Wola

-97,5kg

1. Paweł Kempa Barracuda
2. Jarosław Michalczyk ZenithBJJ/ASWIF
3. Wolak Grzegorz Klub Sportowy Grappling Kraków
3. Grzegorz Chyży BJJ Panther Nowogard

+97,5kg

1. Sławomir Szymański Gold Team Polska
2. Maciej Gwarek – Strzyżewski Gold Team Polska
3. Łukasz Osik Anakonda Poznań/ Unia Jiu Jitsu
3. Mateusz Barszczuk Gold Team Polska

KOBIETY BIAŁE PASY

-51,5kg

1. Natalia Pietrzycka Natal Gold Team
2. Justyna Jakubiak Saints Gold Team
3. Sądel Elżbieta Akademia Fenix
3. Rosiak Joanna Shooters Team

-56,5kg

1. Mleko Klaudia Fenix
2. Czapczyk Maria Ankos MMA
3. Lelito Anna Klub Sportowy Grappling Kraków
3. Ziętek-Czeszczak Angelika Berserkers Team Szczecin

-61,5kg

1. Biziewska Małgorzata Berserkers Team
2. Milejska Aleksandra Wrox Gym
3. Galant Monika Copacabana Bydgoszcz
3. Patrzyńska Weronika Gold Team Polska

-66,5kg

1. Marta Kowalczyk Academia Gorilla
2. Agnieszka Kogut Next Level BJJ
3. Garabaciak Gracjana BJJ Panther Nowogard
3. Sokół Aneta Saints Gold Team

+71,5kg

1. Zaszcudłowicz Magdalena Klub Sportowy Grappling Kraków
2. Joanna Orlińska Natal Gold Team
3. Martyna Wawrzyniak Barracuda Doisk
3. Sandra Pytel Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodziez

KOBIETY NIEBIESKIE PASY

-51,5kg

1. Siemieniu Justyna Next Level BJJ
2. Kędziora Gabriela BJJ Panther Nowogard
3. Durmowicz Agnieszka BJJ Factory

-56,5kg

1. Opryszko Joanna
2. Mańske Katarzyna Hulk Team Police

-61,5kg

1. Paulina Giemza Octagon Team
2. Marta Chmiel Berserkers Team Szczecin
3. Koper Ilona Gracie Barra Team Draculino
3. Mariola Żyła ZenithBJJ/ Gameness Team

-66,5kg

1. Wleczyk Zuzanna Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodzież

+71,5kg

1. Kuniszyk Zuzanna Copacabana
2.

Dominika Małecka

Bebson Gold Team
3. Donata Wiese-Woźniak zenithBJJ/Gameness Team
3.

KOBIETY KOLOROWE PASY

-51,5kg

1. Paulina Majchrzak Copacabana
2. Weronika Nitecka ZenithBJJ/Gameness Team

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *