WINTER OPEN 2019 | WYNIKI

Oficjalne wyniki Winter Open 2019 – ostatnich zawodów w Luboniu tego roku.

GALERIA Z 2018 roku

winter_open_2015
gi; dzieci; 4-6 lat; chłopcy; -23 kg 2019-11-30 08:26:58
#Imię i nazwiskoKlub
1Oliwier ZaborskiAkademia Judo / SZCZECIN
gi; dzieci; 4-6 lat; chłopcy; -26 kg 2019-11-30 08:31:49
#Imię i nazwiskoKlub
1Tyson KwiatkowskiAlliance Jiu-jitsu / …
gi; dzieci; 7-9 lat; dziewczynki; -35 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Hania PieprzykCheckmat / Porrada Fight Gym Leszno
gi; dzieci; 7-9 lat; dziewczynki; -40 kg 2019-11-30 08:35:18
#Imię i nazwiskoKlub
1Milena MaciołekCheckmat / Porrada Fight Gym Leszno
2Aleksandra Stolarska23 Evolution / Wrocław
gi; dzieci; 7-9 lat; chłopcy; -25 kg 2019-11-30 08:38:26
#Imię i nazwiskoKlub
1Maksymilian RutkowskiCopacabana / Poznań
2Kacper PrzybylskiCopacabana / Poznań
3Kacper OssowskiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
gi; dzieci; 7-9 lat; chłopcy; -30 kg 2019-11-30 09:06:12
#Imię i nazwiskoKlub
1Matvii SkrypnikovCopacabana / Poznań
2Adrian WitońskiUnia Jiu Jitsu / SHARK ŁÓDŹ
3Jakub KolbertowiczCopacabana / Poznań
3Konrad DulkaGracie Barra Team Draculino / Octopus Pabianice
gi; dzieci; 7-9 lat; chłopcy; -35 kg 2019-11-30 09:11:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Daniel MikołajczykCheckmat / Porrada Fight Gym Leszno
2Pawel CieplickiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
3Szymon KwiatkowskiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
gi; dzieci; 7-9 lat; chłopcy; -40 kg 2019-11-30 08:51:34
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip ZmudaBJJ Factory / gliwice
2Borys PawłowskiMurowana Goślina Team / Murowana Goślina
3Wiktor KokotCheckmat / Porrada Fight Gym Leszno
gi; dzieci; 7-9 lat; chłopcy; +45 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian DrobińskiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
gi; młodzicy; dziewczynki; -47kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktoria BurzyńskaCopacabana / Poznań
gi; młodzicy; chłopcy; -35kg 2019-11-30 10:06:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Wit KafarskiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
2Mateusz JanuszewskiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
3Szymon FurmańskiRonin Gold Team Koszalin / Gold Team Koszalin
gi; młodzicy; chłopcy; -39kg 2019-11-30 09:18:39
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub WolskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Til MatauschekBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
gi; młodzicy; chłopcy; -43kg 2019-11-30 10:12:02
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej WolskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Konrad PacychRio Grappling Club / Wrocław
3Arkadiusz GrefkaCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
gi; młodzicy; chłopcy; -47kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Hubert SontowskiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
gi; młodzicy; chłopcy; -51kg 2019-11-30 09:59:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz ZmudaBJJ Factory / gliwice
2Jakub SzudrowiczCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
3Jan WyroślakSamuraj Gold Team / Piła
3Antek MazurCheckmat / Porrada Fight Gym Leszno
gi; młodzicy; chłopcy; +55kg 2019-11-30 10:41:13
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil DzikowskiGold Team Polska / Piotrków Trybunalski
2Miłosz Patalascavalcanti poland / ksw nokaut KOŚCIAN
3Alex MaccoolCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
3Kacper DeresińskiRio Grappling Club / Wrocław
gi; młodszy junior; dziewczynki; -45kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Julia BartosikCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
gi; młodszy junior; dziewczynki; -53kg 2019-11-30 10:29:46
#Imię i nazwiskoKlub
1Daria BrzozowskaASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
2Amelia KarłowiczBerserker`s Team / Suwałki
gi; młodszy junior; dziewczynki; -57kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksandra BorkowskaBJJ Panther / Nowogard
gi; młodszy junior; chłopcy; -45kg 2019-11-30 10:36:21
#Imię i nazwiskoKlub
1Mariusz LinkeGold Team Polska / Szczecin
2Cezary BączekCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
gi; młodszy junior; chłopcy; -53kg 2019-11-30 11:19:23
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof KawałaGold Team Polska Piotrków Trybunalski / FIDO FIGHT GOLD TEAM
2Maksymilian StroykZłomiarz Team / Gdańsk
3Igor SzczęsnyOsada jiu jitsu judo / Tarnowo Podgórne
gi; młodszy junior; chłopcy; -61kg 2019-11-30 11:13:22
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip UrbanowiczGold Team Polska / Koszalin Ronin Gold
2Mateusz KozikASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
3Karim BennourASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
3Przemysław ChmielowiecZłomiarz Team / Gdańsk
gi; młodszy junior; chłopcy; -65kg 2019-11-30 11:39:53
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian RamulewiczBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
2Alex HukUnity Team / Warszawa
3Oskar CiżmowskiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
3Wojciech FlisWroxGym / WROCŁAW
gi; młodszy junior; chłopcy; -69kg 2019-11-30 11:46:49
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz PichBJJ Panther / Nowogard
2Mateusz MichalakCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
3Dominik PacychRio Grappling Club / Wrocław
3Grzegorz KowalskiZenith BJJ / Olsztyn
gi; młodszy junior; chłopcy; +69kg 2019-11-30 12:14:49
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper KołodziejskiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
2Daniel RutkowskiMMA SOLO TEAM NAMYSŁÓW / Namysłów
3Michał AndraszCheckmat Głogów / GŁOGÓW
3Jakub WojciechowskiBJJ Panther / Nowogard
gi; juniorki; -60.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Anna KoperskaZenith BJJ / Poznań
gi; juniorki; -65 kg 2019-11-30 12:07:27
#Imię i nazwiskoKlub
1Zofia WiącekCopacabana / Bydgoszcz
2Bianka LinkeGold Team Polska / Szczecin
gi; junior; -58.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Pascal PinkawaSpartan Chorzów / Chorzów
gi; junior; -74 kg 2019-11-30 12:37:03
#Imię i nazwiskoKlub
1Oskar PrzybylakInvictus / Mosina
2Piotr LubińskiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
3Mateusz DzikowskiCopacabana-Kauża Team / Łódź
3Dominik MigajFrontline Academy Poland / Sulmierzyce
gi; junior; -79.3 kg 2019-11-30 12:57:10
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip ZawalCheckmat / Poznań
2Kamil JażdżewskiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
3Bartosz AdamczykGold Team Polska / FIDO FIGHT-GOLD TEAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
gi; junior; +89.5 kg 2019-11-30 12:45:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid DrobińskiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
2Maciej MarkoczyńskiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
gi; adult; biały; -57.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz SapaGold Team Polska / Opole
gi; adult; biały; -64 kg 2019-11-30 15:08:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Jacek MyszewskiZłomiarz Team / GDANSK
2Hubert SzymańskiCopacabana / Toruń
3Arkadiusz WitkowskiGracie Barra Team Draculino / Wąbrzeźno
3Adam JandaBerserker`s Team / Szczecin
gi; adult; biały; -70 kg 2019-11-30 16:23:04
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil MichniakAcademia Gorila / Bochnia
2Krystian ErdmannHusaria Bydgoszcz / Bydgoszcz
3Bohdan RozborskyiCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
3Damian SzydłowskiZenith Wrocław / Wrocław
gi; adult; biały; -76 kg 2019-11-30 14:48:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub WolnikAcademia Gorila / Bochnia
2Patryk GaudynZenith BJJ / X-team
3Bartłomiej ZbierskiWalka Gniezno / Gniezno
3Piotr FągowskiGracie Barra Poland Team Draculino / Łódź
gi; adult; biały; -82.3 kg 2019-11-30 15:28:15
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin RybołowiczCheckmat / Poznań
2Michał RogulaCopacabana / Kielce
3Maciej ScheffsCheckmat / Poznań
3Ronald ZalewskiRio Grappling Club / Wrocław
gi; adult; biały; -88.3 kg 2019-11-30 16:04:47
#Imię i nazwiskoKlub
1Karol CidyłoWroxGym / Wrocław
2Marcin SzafranGameness Team / poznań
3Błażej BolestaGold Team Polska / Piła
3Mateusz WolnyZenith BJJ / West Coast Team Świnoujście
gi; adult; biały; -94.3 kg 2019-11-30 14:11:38
#Imię i nazwiskoKlub
1Jan GlinkowskiInvictus / Mosina
2Filip AdamowiczGold Team Polska / Piła
3Marcin BorkowskiOCTOPUS ŁÓDŹ / Łódź
3Adrian FuławkaNext Level BJJ / Wrocław
gi; adult; biały; -100.5 kg 2019-11-30 14:22:38
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej ŚniegockiRio Grappling Club / Wrocław
2Cezary MaciejekCopacabana / Warszawa
3Patryk ProkopikInvictus / Zielona Góra
3Robert JaniszewskiZenith BJJ / Poznań
gi; adult; biały; +100.5 kg 2019-11-30 16:30:55
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof ZawadzkiRio Grappling Club / Wrocław
2Dawid JeneralczykCheckmat / Poznań
3Łukasz LesiakBerserker`s Team / Łódź
3Marcin NowickiBerserker`s Team / SZCZECIN
gi; adult; niebieski; -64 kg 2019-11-30 11:53:11
#Imię i nazwiskoKlub
1Markus CiesielskiBJJ Factory / Gliwice
2Patryk GórnyFrontline Academy Poland / Sulmierzyce
3Patryk KowalskiInvictus BJJ / Mosina
gi; adult; niebieski; -70 kg 2019-11-30 12:54:59
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip DyrkaczAkademia Fenix / Kraków
2Tomasz BaranRio Grappling Club / Wrocław
3Michał JędruszekInvictus BJJ / Zielona Góra
3Leszek KisielewskiSempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
gi; adult; niebieski; -76 kg 2019-11-30 11:31:59
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil JędrzejewskiSempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
2Filip PrzymusińskiInvictus / INVICTUS BJJ
3Jan KoperskiZenith BJJ / Poznań
3Stanisław OsuchZenith BJJ / Poznań
gi; adult; niebieski; -82.3 kg 2019-11-30 10:24:17
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor JankowiakGold Team Polska / Ostrów Wielkopolski
2Radosław ChmuraNext Level BJJ / Wrocław
3Maciej SłowińskiFrontline Academy Poland / Sulmierzyce
3Karol ŁuczkaUnity Team / Warszawa
gi; adult; niebieski; -88.3 kg 2019-11-30 10:45:35
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper GackaCheckmat / Poznań
2Dominik TryczakGracie Barra Team Draculino / Wąbrzeźno
3Jakub OsikCheckmat / Poznań
3Dominik KilanowskiCheckmat / Poznań
gi; adult; niebieski; -94.3 kg 2019-11-30 11:45:20
#Imię i nazwiskoKlub
1Jarosław KoszkoZłomiarz Team / Gdańsk
2Krzysztof ŁukszaCheckmat / Poznań
3Kamil SarnaGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
3Ryszard DudziakFrontline Academy Poland / Sulmierzyce
gi; adult; niebieski; -100.5 kg 2019-11-30 12:30:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr SzaluśBerserker`s Team / Szczecin
2Michał SzkutnikRio Grappling Club / Wrocław
3Damian BłażBerserker`s Team / Szczecin
gi; adult; niebieski; +100.5 kg 2019-11-30 13:03:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz JaneczekAcademia Gorila / Rybnik
2Karol KułajDragon`s Den / Ze Radiola Poland / warszawa
3Piotr UrbaniakCopacabana / Poznań
3Kewin WiwatowskiGrappler Grudziądz / Zenith BJJ
gi; adult; purpurowy; -70 kg 2019-11-30 08:59:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł WadasWroxGym / Wrocław
2Mateusz WieczorekOCTOPUS ŁÓDŹ / Lodz
3Stanislav ShakunGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
3Maciej ŁapkaCarlson Gracie Poland / Wrocław
gi; adult; purpurowy; -76 kg 2019-11-30 12:59:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz BiniędaBerserker`s Team / Szczecin
2Daniel KrysaCopacabana / Lublin
3Bartłomiej HorobiowskiWroxGym / Wrocław
3Kamil KorolewiczRio Grappling Club / Wrocław
gi; adult; purpurowy; -82.3 kg 2019-11-30 12:09:34
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor DziągCopacabana / Kielce
2Marcin RzepczykZenith BJJ / Gdynia
3Michał RusińskiZłomiarz Team / Gdańsk
3Damian GórskiZenith BJJ / Gniezno
gi; adult; purpurowy; -88.3 kg 2019-11-30 11:04:09
#Imię i nazwiskoKlub
1Herve RedonRio Grappling Club / Wrocław
2Maciej KaczmarekZenith BJJ / X-Team
3Paweł KaszewskiZenith BJJ / X-Team
3Grzegorz GamdzykAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
gi; adult; purpurowy; -94.3 kg 2019-11-30 10:16:09
#Imię i nazwiskoKlub
1Norbert NentwichWroxGym / Wrocław
2Oliwier SzczygiełAcademia Gorila / rybnik
3Kamil HercerCopacabana / Bydgoszcz
3Piotr LasockiAcademia Gorila / Warszawa
gi; adult; purpurowy; -100.5 kg 2019-11-30 09:52:18
#Imię i nazwiskoKlub
1Andrzej WitczakCopacabana / Łódź
2Tomasz MichowskiGold Team Polska / Piła
3Mateusz LeśnikowskiGracie Barra Team Draculino / Wąbrzeźno
gi; adult; purpurowy; +100.5 kg 2019-11-30 08:44:54
#Imię i nazwiskoKlub
1Norbert WęgrzynBerserker`s Team / Szczecin
gi; adult; brązowy; -76 kg 2019-11-30 09:15:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid DudziakCheckmat / Porrada Fight Gym Leszno
2Tomasz GriegerBerserker`s Team / Szczecin
3Dawid SłomaAlliance Jiu-jitsu / …
gi; adult; brązowy; -82.3 kg 2019-11-30 09:37:44
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz TomyślakAlliance Jiu-jitsu / Poznań
2Damian LipkaRio Grappling Club / Wrocław
3Kamil RzepkaSHOOTERS TEAM / Turek
3Krzysztof AdamczewskiCopacabana / Bydgoszcz
gi; adult; brązowy; -88.3 kg 2019-11-30 10:06:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej SzubartNext Level BJJ / Wrocław
2Tomasz JendrzejczakGold Team Polska / Juggernaut
3Kamil RutkowskiCheckmat / Poznań
gi; adult; brązowy; -94.3 kg 2019-11-30 10:52:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr ŁukaszewskiGold Team Polska / Piła
2Marcin TomyslakGracie Barra Team Draculino / Poznań
3Paweł MuriasCheckmat / Poznań
3Łukasz MatułajtisBerserker`s Team / OLSZTYN
gi; adult; brązowy; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej PtaszekCopacabana / Łódź Kauża Team
gi; adult; czarny; -88.3 kg 2019-11-30 10:29:45
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz ZawadaRio Grappling Club / Wrocław
2Paweł WydzińskiGracie Barra Team Draculino / Wąbrzeźno
gi; kobiety; biały; -53.5 kg 2019-11-30 08:52:11
#Imię i nazwiskoKlub
1Natalia GęślickaBerserker`s Team / Suwałki
2Sabrina PietrasRio Grappling Club / Krośnice
3Weronika GabryszewskaGracie Barra Poland Team Draculino / Poznań
3Paulina OlszówkaCheckmat / Poznań
gi; kobiety; biały; -58.5 kg 2019-11-30 08:55:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Danuta HądzlikCheckmat / Poznań
2Paulina StaśkiewiczBerserker`s Team / Suwałki
3Aleksandra WałęckaCyklon BJJ Zielona Góra / Zielona Góra
3Aneta RóżewickaZenith BJJ / Walka Gniezno
gi; kobiety; biały; -64 kg 2019-11-30 09:33:54
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamila SzkutnikZenith BJJ / Elbląg
2Zofia WiącekCopacabana / Bydgoszcz
3Natalia JasińskaCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
3Weronika GrzelakTorfiorze Team / Bełchatów
gi; kobiety; biały; -69 kg 2019-11-30 10:01:33
#Imię i nazwiskoKlub
1Aneta JurgielewiczBerserker`s Team / Suwałki
2Marika KlupszEnergy Gold Team Kamień Pomorski / Kamień Pomorski
3Pola GrynkoPoznańska Akademia Linke Gold Team / Poznań
3Laura KałużnaRio Grappling Club / Krośnice
gi; kobiety; biały; -74 kg 2019-11-30 10:24:24
#Imię i nazwiskoKlub
1Maria ŁochińskaGold Team Polska / Poznań
2Malwina BorysionekGold Team Polska / Piła
3Marzena RąpałaRybnicki Klub Ju-jitsu Sportowego / Rybnik
gi; kobiety; biały; +74 kg 2019-11-30 10:27:28
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksandra CzajkaGracie Barra Team Draculino / Filia Octopus
2Agnieszka SnopekCopacabana Kuźnia Team / Łódź
3Stefania BierdzińskaZenith BJJ / gniezno
3Monika SarneckaGold Team Polska / Piotrków Trybunalski
gi; kobiety; niebieski; -53.5 kg 2019-11-30 11:07:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Paulina ZłotnikGrappling Kraków / Kraków
2Alicja KardasZłomiarz Team / Gdańsk
3Anna StolarekFlow House Academy / Warszawa
3Agnieszka WypychowskaFlow House Academy / Warszawa
gi; kobiety; niebieski; -58.5 kg 2019-11-30 11:09:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Adrianna WojarskaCopacabana / Kielce
2Roksana KadurGold Team Polska / Samuraj Gold Team
3Barbara BalickaPoznańska Akademia Linke Gold Team / Poznań
3Ewa PemperaZenith BJJ / Gameness Team Poznań
gi; kobiety; niebieski; -64 kg 2019-11-30 11:40:14
#Imię i nazwiskoKlub
1Leyla KoziejRio Grappling Club / Wrocław
2Martyna Ciaskowska23 Evolution / Wrocław
3Klaudia Grzelak-KrupaGold Team Polska / Piotrków Trybunalski
gi; kobiety; niebieski; -69 kg 2019-11-30 11:22:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Marta GrossAcademia Gorila / Warszawa
2Sylwia BrzostekAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
gi; kobiety; niebieski; -74 kg 2019-11-30 11:54:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Agnieszka ObiegałkaCopacabana / Poznań
2Monika WoźniakGold Team Polska / Forca Brava Opole
gi; kobiety; purpurowy/brązowy/czarny; -58.5 kg 2019-11-30 11:50:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Karolina PychBerserker`s Team / WARSZAWA
2Gabriela BączkowskaBerserker`s Team / Szczecin
gi; master 1; biały; -70 kg 2019-11-30 12:41:08
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin DuszyńskiZenith BJJ / Gdynia
2Marcin KonwickiGracie Barra Poland Team Draculino / Poznań
3Dawid BarczewskiHusaria Bydgoszcz / Bydgoszcz
gi; master 1; biały; -76 kg 2019-11-30 13:24:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr FągowskiGracie Barra Poland Team Draculino / Łódź
2Kamil AdamczukBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
3Rafał CzernikGracie Barra Chorzów / Świętochłowice
3Sławomir ZaborskiAkademia Judo / SZCZECIN
gi; master 1; biały; -82.3 kg 2019-11-30 12:55:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz KołodziejBJJ Garda Chojna / Chojna
2Michał Turkiewiczunia jiu-jitsu -strefa walki jelenia góra / Jelenia Góra
gi; master 1; biały; -88.3 kg 2019-11-30 13:56:10
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur UfnalBerserkers Team Aligatores / Warszawa
3Piotr JażdżykCheckmat / Poznań
3Dawid KordeckiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
gi; master 1; biały; -94.3 kg 2019-11-30 13:51:54
#Imię i nazwiskoKlub
1Przemysław WojniakBJJ Garda Chojna / Chojna
2Robert PawlakCheckmat / Poznań
gi; master 1; biały; -100.5 kg 2019-11-30 14:19:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz AftykaGold Team Polska / Piła
2Marcin JasońGold Team Polska / Piła
3Bartłomiej AleksanderJuggernaut Gold Team / SZCZECIN
3Jaroslaw RoszykGracie Barra Team Draculino / Toruń
gi; master 1; biały; +100.5 kg 2019-11-30 14:47:22
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub ChudyPorrada Fight Gym Leszno / Checkmat Poznań
2Aleksander ButrymowiczHorda Gold TeAM / Sulechów
3Wojciech KurzacInvictus / Zielona Góra
3Paweł DziennikSubmission Fighting Group Inowrocław / Inowrocław
gi; master 1; niebieski; -70 kg 2019-11-30 14:32:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Leszek KisielewskiSempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
2Bartosz GarbarczykGracie Barra Team Draculino / Torun
3Adam TarachaCopacabana / Poznań
gi; master 1; niebieski; -76 kg 2019-11-30 15:04:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Aymen RezguiUnia Jiu Jitsu / Strefa Walki Jelenia góra
2Jakub JasińskiAkademia Judo / SZCZECIN
3Jakub KuźniarekCheckmat / Poznań
gi; master 1; niebieski; -82.3 kg 2019-11-30 15:38:43
#Imię i nazwiskoKlub
1Alan ZdyrkaLwy Kłodzko / Klodzko
2Jakub KubśCopacabana Kuźnia Team / Łódź
3Paul LöhnertBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
3Łukasz TowalewskiGold Team Polska / Piła
gi; master 1; niebieski; -88.3 kg 2019-11-30 15:52:36
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał ZajączkowskiKaiser Sport / Olsztyn
2Daniel ParafiniukGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
3Marek JóżwiakGold Team Polska / Śrem
3Maciej SiekieraCopacabana Kuźnia Team / Łódź
gi; master 1; niebieski; -100.5 kg 2019-11-30 15:54:17
#Imię i nazwiskoKlub
1Daniel KamińskiAcademia Gorila / Warszawa
2Piotr SzaluśBerserker`s Team / Szczecin
gi; master 1; niebieski; +100.5 kg 2019-11-30 16:23:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz BudzewiczCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
2Maciej GrylewiczZenith BJJ / Gniezno
3Karol KułajDragon`s Den / Ze Radiola Poland / warszawa
gi; master 1; purpurowy; -82.3 kg 2019-11-30 13:38:20
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin RzepczykZenith BJJ / Gdynia
2Michał RusińskiZłomiarz Team / Gdańsk
3Grzegorz ZalejkoInvictus / Zielona Góra
3Bartosz PawłowskiZenith BJJ / Gniezno
gi; master 1; purpurowy; -88.3 kg 2019-11-30 13:25:06
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam SmulskiGold Team Polska / Świętoszów
2Marcin OchońskiBerserker`s Team / Jelenia Góra
3Szymon KrystianGladiator / Ostrołęka
3Piotr DrozdowskiAcademia Gorila / Żyrardów
gi; master 1; purpurowy; -94.3 kg 2019-11-30 12:52:52
#Imię i nazwiskoKlub
1Slawomir OsypiukGold Team Polska / Piła
2Dominik PankratRio Grappling Club / Zielona Góra
3Wojciech StempniakAlliance Jiu-jitsu / Poznań
3Piotr LasockiAcademia Gorila / Warszawa
gi; master 1; brązowy; -70 kg 2019-11-30 11:36:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał KlepackiRio Grappling Club / Wrocław
2Mieczysław JędrzejczakBerserker`s Team / Team Wielkopolska
3Jaroslaw MożdżeńAcademia Gorila / Świdwin
gi; master 1; brązowy; -82.3 kg 2019-11-30 11:44:31
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz TomyślakAlliance Jiu-jitsu / Poznań
2Mateusz WaligórskiInvictus / Mosina
3Mateusz Kotyłaunia jiu-jitsu -strefa walki jelenia góra / Jelenia Góra
gi; master 2; biały; -76 kg 2019-11-30 16:37:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian WrobelCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
2Daniel HatscherBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
3Wojciech LenardAcademia Gorila / Warszawa
3Maciej JaworskiGold Team Polska / Piła
gi; master 2; biały; -82.3 kg 2019-11-30 16:44:02
#Imię i nazwiskoKlub
1Mariusz MydłoBerserker`s Team / Olsztyn
2Hubert NiewiadomskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
gi; master 2; biały; -88.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Matúš SaboRio Grappling Club / Zielona Góra
gi; master 2; biały; -94.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Norbert LinkeGold Team Polska / Szczecin
gi; master 2; biały; -100.5 kg 2019-11-30 17:06:24
#Imię i nazwiskoKlub
1Vladyslav LuhovskyyUnity Team / Warszawa
2Robert SzalczykGentleman Jiu Jitsu / Rokietnica
3Arkadiusz StrzelczykCarlson Gracie Poland / Wrocław
gi; master 2; biały; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marek StolarskiRio Grappling Club / Wrocław
gi; master 2; niebieski; -70 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin BrodeckiGold Team Polska / Fido Gold Team Piotrków Trybunalski
gi; master 2; niebieski; -76 kg 2019-11-30 17:34:14
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam TytońAkademia Judo / SZCZECIN
2Dominik StaskiewiczAkademia Judo / SZCZECIN
3Piotr GradekRio Grappling Club / Wrocław
3Krzysztof KamińskiCheckmat / Poznań
gi; master 2; niebieski; -82.3 kg 2019-11-30 17:16:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof BrzozowskiASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
2Sebastian MatauschekBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
gi; master 2; niebieski; -88.3 kg 2019-11-30 17:54:47
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin BorkowskiGracie Barra / Toruń
2Piotr PoterekAkademia Judo / SZCZECIN
gi; master 2; niebieski; -94.3 kg 2019-11-30 17:14:36
#Imię i nazwiskoKlub
1Radosław TataraGracie Barra Chorzów / Chorzów
2Grzegorz SypniewskiZenith BJJ / Iława
3Jarosław KoszkoZłomiarz Team / Gdańsk
3Ryszard DudziakFrontline Academy Poland / Sulmierzyce
gi; master 2; niebieski; -100.5 kg 2019-11-30 17:08:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam LaskowskiAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
2Mikołaj ŁawnickiRio Grappling Club / Wrocław
gi; master 2; niebieski; +100.5 kg 2019-11-30 17:36:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz KuleczkaGentleman Jiu Jitsu / Poznań
2Tomasz RadziszewiczAkademia Judo / SZCZECIN
gi; master 2; purpurowy; -76 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin GrzesikGracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg
gi; master 2; purpurowy; -82.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz KlepaczJuggernaut Gold Team / Szczecin
gi; master 2; purpurowy; -88.3 kg 2019-11-30 14:14:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin StołeckiCopacabana / Poznań
2Michał WojtanowskiAcademia Gorila / ŚWIDWIN
3Michał KutaEspadon Bydgoszcz / Bydgoszcz
3Steve DillanBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
gi; master 2; purpurowy; -94.3 kg 2019-11-30 13:32:12
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał MikulskiGold Team Polska / Piotrków Trybunalski
gi; master 2; brązowy; -76 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz UrbańskiInvictus BJJ / Oborniki Śląskie
gi; master 2; czarny; -82.3 kg 2019-11-30 11:27:40
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr ŁukaszewskiZenith BJJ / Gniezno
2Jacek PodkowińskiGold Team Polska / Szczecin
3Robert ZajkowskiZenith BJJ / Gniezno
gi; master 2; czarny; -88.3 kg 2019-11-30 11:59:34
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz ZawadaRio Grappling Club / Wrocław
2Damian FidalaGold Team Polska Piotrków Trybunalski / Piotrków Trybunalski
gi; master 2; czarny; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz SzymczykZenith BJJ / Gniezno
no-gi; dzieci; 4-6 lat; chłopcy; -25 kg 2019-11-30 12:50:13
#Imię i nazwiskoKlub
1Tyson KwiatkowskiAlliance Jiu-jitsu / …
no-gi; dzieci; 7-9 lat; dziewczynki; -39 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksandra Stolarska23 Evolution / Wrocław
no-gi; dzieci; 7-9 lat; chłopcy; -24 kg 2019-11-30 12:53:24
#Imię i nazwiskoKlub
1Maksymilian RutkowskiCopacabana / Poznań
2Kacper PrzybylskiCopacabana / Poznań
no-gi; dzieci; 7-9 lat; chłopcy; -29 kg 2019-11-30 13:17:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Konrad DulkaGracie Barra Team Draculino / Octopus Pabianice
2Michał ChwatPuncher Wrocław / Wrocław
3Jakub KolbertowiczCopacabana / Poznań
3Norbert KrauseCopacabana / Poznań
no-gi; dzieci; 7-9 lat; chłopcy; -34 kg 2019-11-30 13:04:45
#Imię i nazwiskoKlub
1Szymon FurmańskiRonin Gold Team Koszalin / Gold Team Koszalin
no-gi; dzieci; 7-9 lat; chłopcy; -39 kg 2019-11-30 13:20:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip ZmudaBJJ Factory / gliwice
2Borys PawłowskiMurowana Goślina Team / Murowana Goślina
no-gi; młodzicy; chłopcy; -34kg 2019-11-30 13:33:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil TabaczyńskiASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
2Filip BandzarewiczASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
3Michał KliasenKliasen Team / GRYFINO
no-gi; młodzicy; chłopcy; -38kg 2019-11-30 13:37:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub WolskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Til MatauschekBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
3Radosław PietrzakASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
no-gi; młodzicy; chłopcy; -42kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej WolskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
no-gi; młodzicy; chłopcy; -46kg 2019-11-30 13:42:04
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz MelechASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
2Wiktor SurmińskiASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
no-gi; młodzicy; chłopcy; -50kg 2019-11-30 14:00:06
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz ZmudaBJJ Factory / gliwice
2Jan WyroślakSamuraj Gold Team / Piła
3Norbert NorkowskiFight Club Aleksandrów Kujawski / Aleksandrów Kujawski
3Antoni PrętkiASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
no-gi; młodzicy; chłopcy; +54kg 2019-11-30 14:12:20
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil DzikowskiGold Team Polska / Piotrków Trybunalski
2Kacper DeresińskiRio Grappling Club / Wrocław
3Norbert GołębiewskiFight Club Aleksandrów Kujawski / Aleksandrów Kujawski
no-gi; młodszy junior; dziewczynki; -52kg 2019-11-30 14:00:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Daria BrzozowskaASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
no-gi; młodszy junior; dziewczynki; -56kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksandra BorkowskaBJJ Panther / Nowogard
no-gi; młodszy junior; chłopcy; -52kg 2019-11-30 14:07:44
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip SajaHusaria Bydgoszcz / Bydgoszcz
2Igor SzczęsnyOsada jiu jitsu judo / Tarnowo Podgórne
no-gi; młodszy junior; chłopcy; -56kg 2019-11-30 14:08:07
#Imię i nazwiskoKlub
1Antoni CzernaśGŁD GF Team Piła / Piła
no-gi; młodszy junior; chłopcy; -60kg 2019-11-30 14:44:27
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip UrbanowiczGold Team Polska / Koszalin Ronin Gold
2Karim BennourASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
3Stanisław KnopikASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
no-gi; młodszy junior; chłopcy; -64kg 2019-11-30 14:42:12
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian RamulewiczBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
2Jakub FraszASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
3Patryk ErdmannGŁD GF Team Piła / Piła
3Wojciech FlisWroxGym / WROCŁAW
no-gi; młodszy junior; chłopcy; -68kg 2019-11-30 14:38:57
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz KowalskiZenith BJJ / Olsztyn
2Bartosz PichBJJ Panther / Nowogard
no-gi; młodszy junior; chłopcy; +68kg 2019-11-30 15:18:28
#Imię i nazwiskoKlub
1Daniel RutkowskiMMA SOLO TEAM NAMYSŁÓW / Namysłów
2Maksymilian KamińskiZenith BJJ / Poznań
3Michał AndraszCheckmat Głogów / GŁOGÓW
3Jakub WojciechowskiBJJ Panther / Nowogard
no-gi; juniorki; -66.5 kg 2019-11-30 15:31:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Julia MikołajczakKruk gym Kalisz / Kalisz
2Wiktoria JarotaAlliance Jiu-jitsu / Poznań
3Nicol PawłowskaMurowana Goślina Team / Murowana Goślina
no-gi; junior; -56.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Pascal PinkawaSpartan Chorzów / Chorzów
no-gi; junior; -61.5 kg 2019-11-30 15:45:04
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub JabłońskiCopacabana / Łódź
2Eryk SzychowskiBerserker`s Team / Świnoujście
3Maksymilian SkóraGold Team Polska / Saiyan Gold Team Świdnica
no-gi; junior; -66.5 kg 2019-11-30 16:21:49
#Imię i nazwiskoKlub
1Oskar KokotGold Team Polska / Gold Team Polska
2Martin JędrasiakCzerwony Smok grupa BJJ / Suchy Las
3Oktawian KłosGold Team Polska / Saiyan Gold Team Świdnica
3Jakub SzczypińskiGold Team Polska / Saiyan Gold Team Świdnica
no-gi; junior; -71.5 kg 2019-11-30 16:28:08
#Imię i nazwiskoKlub
1Dominik MigajFrontline Academy Poland / Sulmierzyce
2Mateusz DzikowskiCopacabana-Kauża Team / Łódź
3Paweł TrepińskiCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
3Michał BogdanGŁD GF Team Piła / Piła
no-gi; junior; -76.5 kg 2019-11-30 17:00:05
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktor KasprzykKaiser Sport / Olsztyn
2Bartosz AdamczykGold Team Polska / FIDO FIGHT-GOLD TEAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3Miłosz JóźwiakHusaria / Włocławek
3Jakub WoźniakGold Team Polska / Poznań
no-gi; adult; biały; -55.5 kg 2019-11-30 17:39:52
#Imię i nazwiskoKlub
1Tobiasz AndrzejewskiAlliance Jiu-jitsu / …
2Łukasz ChermułaOsada jiu jitsu judo / Tarnowo Podgórne
no-gi; adult; biały; -61.5 kg 2019-11-30 17:46:11
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz SapaGold Team Polska / Opole
2Mikołaj MichalskiKSW NOKAUT KOŚCIAN / Kościan
3Pascal PinkawaSpartan Chorzów / Chorzów
3Tomasz ŻytkiewiczShootboxer / Mosina
no-gi; adult; biały; -67.5 kg 2019-11-30 19:35:44
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil MichniakAcademia Gorila / Bochnia
2Krystian ErdmannHusaria Bydgoszcz / Bydgoszcz
3Maciej HabikCopacabana Kuźnia Team / Łódź
3Patryk KadłuczkaBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
no-gi; adult; biały; -73.5 kg 2019-11-30 20:33:05
#Imię i nazwiskoKlub
1Mikołaj ChmielewskiShootboxer / Mosina
2Grzesiu PraliczBerserker`s Team / Szczecin
3Jakub DąbrowskiNext Level BJJ / Wrocław
3Illia PohrebetsCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
no-gi; adult; biały; -79.5 kg 2019-11-30 21:12:38
#Imię i nazwiskoKlub
1Adrian MożdżeńGym Lublin / Lublin
2Jakub DomańskiFight Club FREESTYLER Włocławek / Włocławek
3Bartosz SzczęsnyOsada jiu jitsu judo / Tarnowo Podgórne
3Patryk StupienkoGracie Barra Team Draculino / Toruń
no-gi; adult; biały; -85.5 kg 2019-11-30 20:50:19
#Imię i nazwiskoKlub
1Daniel CzerniecGym Lublin / Lublin
2Sylwester ŚniadowskiGym Lublin / Lublin
3Wojtek MakowskiZenith BJJ / Iława
3Roch JastrzębskiCarlson Gracie Wrocław – HQ / Wrocław
no-gi; adult; biały; -91.5 kg 2019-11-30 20:25:24
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz MachuckiApogeum MMA Rogoźno / Rogoźno
2Mateusz WróblewskiCopacabana-Kauża Team / Łódź
3Jakub KłosowskiGŁD GF Team Piła / Piła
3Adrian FuławkaNext Level BJJ / Wrocław
no-gi; adult; biały; -97.5 kg 2019-11-30 18:57:12
#Imię i nazwiskoKlub
1Wojtek LerczakLubin / Lubin
2Artur SzylkinSWD / Krakow
3Sebastian WaśkiewiczKaiser Sport / Olsztyn
3Kamil WilkStrefa Walki Jelenia Góra / Jelenia Góra
no-gi; adult; biały; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz LesiakBerserker`s Team / Łódź
no-gi; adult; niebieski; -61.5 kg 2019-11-30 18:02:59
#Imię i nazwiskoKlub
1Patryk GórnyFrontline Academy Poland / Sulmierzyce
2Eryk SzychowskiBerserker`s Team / Świnoujście
3Krzysztof KapturCopacabana / Poznań
3Mariusz ŻuławińskiAkademia Fenix / Kraków
no-gi; adult; niebieski; -67.5 kg 2019-11-30 19:58:58
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksander KowalskiEspadon Bydgoszcz / Bydgoszcz
2Kacper OttoAlliance Jiu-jitsu / Poznań
3Dawid PasternakMMA Witkowo / Witkowo
3Kamil SobaszekUnia Jiu Jitsu / Rybnik
no-gi; adult; niebieski; -73.5 kg 2019-11-30 19:06:24
#Imię i nazwiskoKlub
1Szymon KarolczykMMA Witkowo / Gniezno
2Szymon CieślaForca Brava Gold Team / Opole
3Denys KhomchenkoAlliance Jiu-jitsu / Poznań
3Jakub DrozdowskiASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
no-gi; adult; niebieski; -79.5 kg 2019-11-30 20:48:57
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor JankowiakGold Team Polska / Ostrów Wielkopolski
2Damian KowalskiZenith BJJ / Iława
3Krzysztof WalczakShooters Konin / Konin
3Patryk PisarskiRio Grappling Club / Oława
no-gi; adult; niebieski; -85.5 kg 2019-11-30 20:38:05
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz KowalAkademia Fenix / Kraków
2Tomasz GuttUnity Team / Warszawa
3Łukasz AdamskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
3Maksym TerenzaniAcademia Gorila / Wrocław
no-gi; adult; niebieski; -91.5 kg 2019-11-30 17:34:35
#Imię i nazwiskoKlub
1Dennis PiekaruśForca Brava Gold Team / Gold Team Opole
2Szymon HerrmannANKOS MMA / Poznań
3Chibuzo NwabiaZenith BJJ / Poznań
3Marcin JakubowskiGold Team Polska / Poznań
no-gi; adult; niebieski; -97.5 kg 2019-11-30 17:24:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Cezary BojcowKaiser Sport / Olsztyn
2Kamil LendzionZenith BJJ / Iława
no-gi; adult; niebieski; +97.5 kg 2019-11-30 17:17:20
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz JaneczekAcademia Gorila / Rybnik
2Sławek PiotrowskiBerserkers Team Szczecinek / Szczecinek
3Damian BłażBerserker`s Team / Szczecin
3Kewin WiwatowskiGrappler Grudziądz / Zenith BJJ
no-gi; adult; purpurowy; -67.5 kg 2019-11-30 16:06:58
#Imię i nazwiskoKlub
1Stanislav ShakunGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
2Mateusz WieczorekOCTOPUS ŁÓDŹ / Lodz
no-gi; adult; purpurowy; -73.5 kg 2019-11-30 16:36:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Mariusz MazurPuncher Wrocław / Wrocław
2Mateusz BiniędaBerserker`s Team / Szczecin
3Marcin GrzesikGracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg
3Artur SzotANKOS MMA / Lubon
no-gi; adult; purpurowy; -79.5 kg 2019-11-30 16:47:21
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz KrysztofiakZenith BJJ / West Coast Team Świnoujście
2Damian GórskiZenith BJJ / Gniezno
3Mikołaj ZajączkowskiBerserker`s Team / Świnoujście
no-gi; adult; purpurowy; -85.5 kg 2019-11-30 17:35:57
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz GamdzykAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
2Adam SmulskiGold Team Polska / Świętoszów
3Jarosław SenatorBerserkers Team Aligatores / Warszawa
no-gi; adult; purpurowy; -91.5 kg 2019-11-30 18:07:39
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr JaroszewskiBerserkers Team Szczecinek / Berserkers Team Czerwony Smok
2Piotr LasockiAcademia Gorila / Warszawa
3Oliwier SzczygiełAcademia Gorila / rybnik
3Mateusz LeśnikowskiGracie Barra Team Draculino / Wąbrzeźno
no-gi; adult; purpurowy; -97.5 kg 2019-11-30 18:09:21
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub TulinCopacabana-Kauża Team / ŁÓDŹ
no-gi; adult; brązowy; -73.5 kg 2019-11-30 17:28:58
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid SłomaAlliance Jiu-jitsu / …
2Przemysław RosiakSHOOTERS TEAM / Konin
no-gi; adult; brązowy; -85.5 kg 2019-11-30 18:11:40
#Imię i nazwiskoKlub
1Miłosz GądziakGold Team Polska / Gold Team Polska
2Michał SzydłowskiGracie Barra Chorzów / Chorzów
3Maciej SzubartNext Level BJJ / Wrocław
no-gi; adult; brązowy; -91.5 kg 2019-11-30 18:22:10
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin MencelInvictus / Zielona Góra
2Łukasz MatułajtisBerserker`s Team / OLSZTYN
3Piotr ŁukaszewskiGold Team Polska / Piła
no-gi; kobiety; biały; -56.5 kg 2019-11-30 15:25:36
#Imię i nazwiskoKlub
1Sabrina PietrasRio Grappling Club / Krośnice
2Danuta ZygmuntSWD / Kraków
3Natalia SzubskaBJJ StepOne Poznań / Poznań
3Danuta HądzlikCheckmat / Poznań
no-gi; kobiety; biały; -66.5 kg 2019-11-30 15:38:21
#Imię i nazwiskoKlub
1Marika KlupszEnergy Gold Team Kamień Pomorski / Kamień Pomorski
2Paula Fok-MarkowskaRio Grappling Club / Krośnice
3Luiza FarugaVETO Team Bielsko Biała / Bielsko-Biała
3Natalia ŚwistaraCarlson Gracie Wrocław – HQ / Carlson Gracie Wrocław
no-gi; kobiety; biały; -71.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Malwina BorysionekGold Team Polska / Piła
no-gi; kobiety; biały; +71.5 kg 2019-11-30 15:44:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksandra CzajkaGracie Barra Team Draculino / Filia Octopus
2Polina KharlamovaGracie Barra Team Draculino / Poznan
no-gi; kobiety; niebieski; -51.5 kg 2019-11-30 15:53:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Magdalena CzabanSWD / Krakow
2Agnieszka WypychowskaFlow House Academy / Warszawa
no-gi; kobiety; niebieski; -56.5 kg 2019-11-30 16:24:44
#Imię i nazwiskoKlub
1Adrianna WojarskaCopacabana / Kielce
3Roksana KadurGold Team Polska / Samuraj Gold Team
no-gi; kobiety; niebieski; -66.5 kg 2019-11-30 16:03:29
#Imię i nazwiskoKlub
1Paulina KontnaCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
2Sylwia BrzostekAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
no-gi; kobiety; niebieski; -71.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Monika WoźniakGold Team Polska / Forca Brava Opole
no-gi; kobiety; purpurowy/brązowy/czarny; -56.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Karolina PychBerserker`s Team / WARSZAWA
no-gi; master 1; biały; -67.5 kg 2019-11-30 16:10:06
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid PetryszeńHulk Team / Police
2Dawid BarczewskiHusaria Bydgoszcz / Bydgoszcz
no-gi; master 1; biały; -73.5 kg 2019-11-30 16:53:36
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz CiepłuchaUNITED GYM / Aleksandrów Łódzki
2Artur NitscheShootboxer / Mosina
3Kamil AdamczukBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
no-gi; master 1; biały; -79.5 kg 2019-11-30 17:03:54
#Imię i nazwiskoKlub
1Przemysław NausKaiser Sport / Olsztyn
2Aleksander ŚlęzakNext Level BJJ / Wrocław
3Bartosz KołodziejBJJ Garda Chojna / Chojna
3Łukasz BławatHusaria Bydgoszcz / Bydgoszcz
no-gi; master 1; biały; -85.5 kg 2019-11-30 17:28:03
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil NadolnyCheckmat / Poznań
2Łukasz BauchGold Team Polska / Piła
3Bartek WawryszynInvictus / Zielona Góra
no-gi; master 1; biały; -91.5 kg 2019-11-30 17:46:40
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid KorczykBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
2Przemysław WojniakBJJ Garda Chojna / Chojna
3Michał PipowskiHusaria Bydgoszcz / Tuchola
3Kacper KowalskiKaiser Sport / Olsztyn
no-gi; master 1; biały; -97.5 kg 2019-11-30 18:09:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil WilkStrefa Walki Jelenia Góra / Jelenia Góra
2Tomasz AftykaGold Team Polska / Piła
3Bartłomiej AleksanderJuggernaut Gold Team / SZCZECIN
no-gi; master 1; biały; +97.5 kg 2019-11-30 17:47:07
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof BaczyńskiCopacabana / Toruń
no-gi; master 1; niebieski; -73.5 kg 2019-11-30 18:10:53
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip CzarneckiCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
2Krystian TaraszkiewiczCheckmat Głogów / Glogow
3Aymen RezguiUnia Jiu Jitsu / Strefa Walki Jelenia góra
3Jakub KuźniarekCheckmat / Poznań
no-gi; master 1; niebieski; -79.5 kg 2019-11-30 17:56:58
#Imię i nazwiskoKlub
1Rafał GórniewiczGracie Barra Team Draculino / Poznań
2Dawid SikoraGold Team Polska / Piła
3Paul LöhnertBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
3Łukasz TowalewskiGold Team Polska / Piła
no-gi; master 1; niebieski; -85.5 kg 2019-11-30 16:58:48
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur SupersonBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
2Tomasz PęśkoGracie Barra Chorzów / Chorzów
3Łukasz JędrzejczakGold Team Polska / Śrem
3Krzysztof FiguraRio Grappling Club / Zielona Góra
no-gi; master 1; niebieski; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr SzaluśBerserker`s Team / Szczecin
no-gi; master 1; purpurowy; -85.5 kg 2019-11-30 16:51:24
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin OchońskiBerserker`s Team / Jelenia Góra
2Szymon KrystianGladiator / Ostrołęka
3Adam SmulskiGold Team Polska / Świętoszów
3Paweł NowakGold Team Polska / Piła
no-gi; master 1; purpurowy; -91.5 kg 2019-11-30 16:12:04
#Imię i nazwiskoKlub
1Rafał ZuchniakSerpentes / Słupsk
2Piotr LasockiAcademia Gorila / Warszawa
no-gi; master 1; brązowy; -67.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mieczysław JędrzejczakBerserker`s Team / Team Wielkopolska
no-gi; master 2; biały; -73.5 kg 2019-11-30 18:42:26
#Imię i nazwiskoKlub
1Konrad KacprzakBerserkers Team Aligatores / Warszawa
2Damian WrobelCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
3Daniel HatscherBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
3Grzegorz GruszczyńskiBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
no-gi; master 2; biały; -79.5 kg 2019-11-30 19:01:13
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin CzerwińskiBJJ StepOne Poznań / Poznań
2Władysław KliasenKliasen Team / GRYFINO
3Jakub GondkovskýFight gym Orava – Slovakia / Námestovo
3Hubert NiewiadomskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
no-gi; master 2; niebieski; -73.5 kg 2019-11-30 16:00:48
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof KamińskiCheckmat / Poznań
2Patryk DługoszPuncher Wrocław / Wrocław
no-gi; master 2; niebieski; -79.5 kg 2019-11-30 15:46:17
#Imię i nazwiskoKlub
1Darek KunikowskiGracie Barra Team Draculino / CHORZÓW
2Sebastian MatauschekBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
no-gi; master 2; niebieski; -85.5 kg 2019-11-30 15:40:13
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz PęśkoGracie Barra Chorzów / Chorzów
no-gi; master 2; niebieski; -91.5 kg 2019-11-30 15:40:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Ryszard DudziakFrontline Academy Poland / Sulmierzyce
2Marcin CzekalskiOCTOPUS ŁÓDŹ / Lódz
no-gi; master 2; purpurowy; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin GrzesikGracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg
no-gi; master 2; purpurowy; -85.5 kg 2019-11-30 19:03:44
#Imię i nazwiskoKlub
1Steve DillanBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
2Marcin ŚwiątkowskiFight Club Aleksandrów Kujawski / Aleksandrów Kujawski
3Paweł NowakGold Team Polska / Piła
no-gi; master 2; brązowy; -73.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr GranekSpartan Chorzów / Chorzów
no-gi; master 2; czarny; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jacek PodkowińskiGold Team Polska / Szczecin
no-gi; master 2; czarny; +97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz SzymczykZenith BJJ / Gniezno
shares