Wirtuoz Challenge 2 – NEXT STEP

Kolejna odsłona projektu Wirtuoz Challenge ! Już 6 Kwietnia w Octagonie na Wolborskiej Hali spotkają się zawodnicy MMA, K-1 oraz BJJ ! Niebawem zaczniemy odkrywać przed Wami karty !
BĄDŹCIE NA BIEŻĄCO, ZAPRASZAJCIE ZNAJOMYCH ! „NEXT STEP” NADCIĄGA !

LINK DO WYDARZENIA – Wirtuoz Challenge 2 – NEXT STEP

Przy drugiej edycji gali, ogłaszania pojedynków formułami walk. Tak więc przed Wami pojedynek nr 2 Gali Wirtuoz Challenge, a zarazem drugi pojedynek w K-1. Będzie to pojedynek debiutującego w zawodowych walkach Filipa Karbownika ( Tom Center Piotrków Trybunalski) z weteranem kickboxingu Łukaszem Rambalskim ( Hunter Gym/Smok Toruń). 
Mimo, iż będzie to debiut Filipa w zawodowych walkach nie oznacza to, że jest człowiekiem z przypadku. Jest dwukrotnym Mistrzem Polski w Full Contact oraz trzykrotnym Vice Mistrzem Polski. Na swoim koncie ma także brązowy medal Mistrzostw Świata Full Contact 2017. 
Z kolei Łukasz Rambalski to jedna z ikon kickboxingu w Polsce, wymienić jego wszystkie sukcesy byłoby nam niezwykle ciężko, ale oto kilka z nich : Zawodowy Mistrz Polski K-1, Zawodowy Mistrz Polski Muay Thai, Zawodowy Mistrz Państw Nadbałtyckich BMAF, Dwukrotny medalista Pucharu Świata K-1. Ponadto walczył dla bardzo znanych federacji, zarówno w kraju, jak i na świecie.