Wyniki Kasai Pro Super Series – Orlando

Nikogo nie zdziwił fakt, że najbardziej emocjonującym pojedynkiem była walka wieczoru – starcie Canuto vs. Leon obfitowało w wiele zaskakujących akcji. Pojedynek w dużej mierze odbywał się w stójce, gdzie obydwoje szli łeb w łeb. Dodatkowo kilka niebezpiecznych firmowy ataków na nogi ze strony Amerykanina i kilka ekwilibrystycznych prób przejść gardy w wykonaniu Renato. Ostatecznie na 13 sekund przed końcem Brazylijczyk zainicjował wciągnięcie do gardy, Dante w tempo wszedł w nogi i ustabilizował. Ostatecznie sędzia nie uznał tej akcji, co w moim odczuciu jest dużym błędem, a zwycięsko z tego pojedynku powinien wyjść zawodnik GF Team – Dante Leon.

W co-main evencie weteran Kasai Pro – Vagner Rocha przy stanie 4:2 pokonał Celso Viniciusa. Obydwoje to weterani, którzy od kilkunastu lat są aktywnymi zawodnikami, przez ostatnie dwa lata Rocha zdobył dużą popularność i uznanie. Natomiast Celso to absolutna ikona i o niebo bardzie utytułowany zawodnik niż Vagner, dlatego też ten wynik jest dla mnie dużym zaskoczeniem.

Australijczyk, Craig Jones udowodnił swój ogromny kunszt bardzo szybko i łatwo poddając Texa Johnsona. Genialna akcja oparta na Kimura Trap umożliwiła Cragowi chwycić plecy i ostatecznie zakończyć pojedynek duszeniem.

shares