Wyniki KSW 48 w Lublinie

Wczoraj odbyła się kolejna gala KSW. Na lubelskiej hali Globus odbyło się 8 pojedynków, w tym jeden o tymczasowy pas mistrzowski.

Szymański vs Parnasse

Od początku widoczna była przewaga Francuza. Wykorzystywał on zasięg, zadawał więcej ciosów, mimo że więcej poruszał się do tyłu to zauważalna była jego kontrola sytuacji.Trafiał częściej i prawdopodobnie mocniej. Szymański natomiast używał niskich kopnięć, próbował obalać, jednak Parnasse okazał się być zwinny i gibki jak mało który zawodnik KSW – nawet gdy obalenie było prawie na wykończeniu to Francuz i tak lądował ostatecznie na górze. W drugiej rundzie sytuacja wyglądała podobnie, jednak Parnasse chętnie szedł w parter z reprezentantem Linke Gold Team, a tam mocno obijał Polaka. Walka została przerwana w 4 minucie drugiej rundy i zakończona zwycięstwem Parnasse’a przez TKO.

Znalezione obrazy dla zapytania parnasse ksw 48

Łukasz Jurkowski vsStjepan Bekavac

Walka miała być rewanżem po 14 latach, wówczas Bekavac wygrał przez kontuzję Jurkowskiego. Wczorajszego wieczoru walki praktycznie nie zobaczyliśmy… była natomiast kontuzja, tym razem Chorwata. Powracający po rocznej przerwie rywal Polaka uszkodził kolano wykonując wysokie kopnięcie na początku drugiej minuty pierwszej rundy.

Marian Ziółkowski pokonał Gracjana Szadzińskiego przez decyzję
Filip Pejić pokonał Filipa Wolańskiego przez TKO
Michał Michalski pokonał Savo Lazicia przez KO
Cezary Kęsik pokonał Jakuba Kamieniarza przez TKO
Shamil Musaev pokonał Huberta Szymajdę przez TKO
Sebastian Przybysz pokonał Bogdana Barbu przez TKO

Share
shares