WYNIKI MP NOGI | 23-24.02.2019

Oficjalne wyniki z Mistrzostw Polski Nogi z Lubonia | 23-24.02.2019

IX Mistrzostwa Polski No Gi Jiu Jitsu 2019 | WYNIKI
dzieci; dziewczynki; 4-6 lat; -19 kg 2019-02-23 08:09:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Pola GodalaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Liwia KulasStreetFighters / Słubice
dzieci; dziewczynki; 7-9 lat; -24 kg 2019-02-23 08:33:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Natasza UrbańskaAlliance Jiu-jitsu / Kościan
2Karina FlorekRio Grappling / Otmuchów
3Kornelia KapałaRio Grappling / Otmuchów
3Lena PilczukStreetFighters / Słubice
dzieci; dziewczynki; 7-9 lat; -29 kg 2019-02-23 08:29:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Janina SalamonDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Zakręt
2Natalia StempkowskaRio Grappling Club / wrocław
dzieci; dziewczynki; 7-9 lat; -34 kg 2019-02-23 09:03:14
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksandra BejenkaStreetFighters / Słubice
2Maja MudrakRio Grappling / Otmuchów
dzieci; chłopcy; 4-6 lat; -19 kg 2019-02-23 09:09:58
#Imię i nazwiskoKlub
1Mauricio KowalskiNext Level BJJ / Opole
2Jan WidzińskiRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
3Kacper WoźniakDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
dzieci; chłopcy; 4-6 lat; -22 kg 2019-02-23 09:18:22
#Imię i nazwiskoKlub
1Tyson KwiatkowskiAlliance Jiu-jitsu / Kościan
2Igor KapustaRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -24 kg 2019-02-23 09:49:26
#Imię i nazwiskoKlub
1Brian PelcStreetFighters / Słubice
2Wiktor KodurKOKA SPORT / poznan
3Max KozłowskiKAITO TEAM / Stalowa Wola
3Samuel UrbańskiAlliance Jiu-jitsu / Kościan
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -29 kg 2019-02-23 10:36:05
#Imię i nazwiskoKlub
1Nikodem StankiewiczRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
2Jan MackowiakKOKA SPORT / poznan
3Mikołaj DrabDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Filip KoleckiKOKA SPORT / poznan
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -34 kg 2019-02-23 10:44:10
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip DopierałaShooters Konin / Turek
2Borys PisarekKOKA SPORT / poznan
3Bartosz KolaszewskiRio Grappling / Otmuchów
3Jarosława BodeckiKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -39 kg 2019-02-23 10:40:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartłomiej TwardowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Zakręt
2Przemysław CzubaRio Grappling / Otmuchów
dzieci; chłopcy; 7-9 lat; +44 kg 2019-02-23 10:48:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Cezary KilianRio Grappling / Otmuchów
2Kacper KokoszkaRio Grappling / Otmuchów
młodzicy; dziewczynki; -34 kg 2019-02-23 11:18:19
#Imię i nazwiskoKlub
1Natalia PaterRio Grappling / Otmuchów
2Milena PiechowiakGold Team Polska / Piła
3Kinga CzubaszekRio Grappling / Otmuchów
3Anna SzpakRio Grappling / Otmuchów
młodzicy; dziewczynki; -38 kg 2019-02-23 11:51:04
#Imię i nazwiskoKlub
1Amelia PaterRio Grappling / Otmuchów
2Marlena RencewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3Milena KuciaRio Grappling / Otmuchów
3Maja CybulskaWroxGym / Wrocław
młodzicy; dziewczynki; -42 kg 2019-02-23 12:01:11
#Imię i nazwiskoKlub
1Emilka NasylanKAITO TEAM / Stalowa Wola
2Wiktoria KraszewskaAlliance Jiu-jitsu / Kościan
3Sylwia WelcDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Zofia Józwiakcavalcanti poland / Panteon Mistrzów Poznań
młodzicy; dziewczynki; -50 kg 2019-02-23 11:55:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Zuzanna SkórkowskaWroxGym / Wrocław
2Nicole OchalKAITO TEAM / Stalowa Wola
młodzicy; dziewczynki; +54 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Karolina KaralusSzkoła Walki LEO Śrem / Śrem
młodzicy; chłopcy; -34 kg 2019-02-23 14:00:09
#Imię i nazwiskoKlub
1Oskar KalupaKOKA SPORT / poznan
2Franciszek DubajRio Grappling / Wrocław
3Herbert PartonRio Grappling / Otmuchów
3Igor IwasieczkoKAITO TEAM / Stalowa Wola
młodzicy; chłopcy; -38 kg 2019-02-23 14:43:29
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub WolskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Kacper MajszczykDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Szymon SołowiejKAITO TEAM / Stalowa Wola
3Bartosz WypychNext Level BJJ / Kluczbork
młodzicy; chłopcy; -42 kg 2019-02-23 15:18:18
#Imię i nazwiskoKlub
1Oliwier PrzerwaZenith BJJ / Virtus Radom
2Antoni RogowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Bartłomiej PawlewiczRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
3Oliwier StaniszewskiBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
młodzicy; chłopcy; -46 kg 2019-02-23 15:39:01
#Imię i nazwiskoKlub
1Mikołaj RolaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Jan WyroślakGold Team Polska / Piła
3Olivier WadowskiWroxGym / Wrocław
3Leon WierzbołowskiWroxGym / Wrocław
młodzicy; chłopcy; -50 kg 2019-02-23 15:43:11
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktor WierzbickiBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
2Mikołaj RegułaRio Grappling / Otmuchów
3Kacper DeresińskiRio Grappling / Wrocław
młodzicy; chłopcy; -54 kg 2019-02-23 15:53:45
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł ŁokajKAITO TEAM / Stalowa Wola
2Ernest MallekHulk Team / Police
młodzicy; chłopcy; +54 kg 2019-02-23 16:07:23
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub NowakKSW NOKAUT KOŚCIAN / KSW NOKAUT KOŚCIAN
2Kajetan RauKSW NOKAUT KOŚCIAN / KSW NOKAUT KOŚCIAN
młodszy junior; dziewczynki; -44 kg 2019-02-23 09:00:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Zuzanna KowalskaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Julia PaterRio Grappling / Otmuchów
3Aleksandra BodeckaKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
młodszy junior; dziewczynki; -48 kg 2019-02-23 08:46:43
#Imię i nazwiskoKlub
1Daria BrzozowskaASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
2Natasza ZającWroxGym / Wrocław
3Selena KupczykZenith BJJ / Gdynia
3Julia WójcickaWroxGym / Wrocław
młodszy junior; dziewczynki; -52 kg 2019-02-23 09:43:08
#Imię i nazwiskoKlub
1Dominika ŻmudaWroxGym / Wrocław
2Daria KisielGold Team Polska / Valiant Gold Team Stargard
3Marcelina JakubowskaHulk Team / Police
3Emilia WójcikWroxGym / Wrocław
młodszy junior; dziewczynki; -56 kg 2019-02-23 09:57:38
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktoria KlepackaKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Jagoda AdamiecSHARK ŁÓDŹ / Łódź
3Katerina ShakunOctopus Łódź / Łódź
3Wiktoria Wozniakcavalcanti poland / Panteon Mistrzów Poznań
młodszy junior; dziewczynki; -60 kg 2019-02-23 10:14:20
#Imię i nazwiskoKlub
1Antonina-Maria PiaseckaOxy / Sandnes
2Aleksandra BorkowskaBJJ Panther / Nowogard
3Emilia KulasStreetFighters / Słubice
3Joanna IwasieczkoKAITO TEAM / Stalowa Wola
młodszy junior; dziewczynki; -64 kg 2019-02-23 10:02:03
#Imię i nazwiskoKlub
1Kinga DyszczykZenith BJJ / KSW DE LA RIVA
2Oliwia TutkaKAITO TEAM / Stalowa Wola
młodszy junior; chłopcy; -44 kg 2019-02-23 11:28:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Dominik PartykaRio Grappling / Wrocław
2Oliwier PrzerwaZenith BJJ / Virtus Radom
3Jakub KurdynowskiHulk Team / Police
3Mikołaj Grudnickicavalcanti poland / Panteon Mistrzów Poznań
młodszy junior; chłopcy; -48 kg 2019-02-23 12:02:38
#Imię i nazwiskoKlub
1Oliwier NowokSpartan Knurow / Knurow
2Arsen NasylanKAITO TEAM / Stalowa Wola
3Piotr MadrakHulk Team / Police
3Krzysztof Styczynskicavalcanti poland / Panteon Mistrzów Poznań
młodszy junior; chłopcy; -52 kg 2019-02-23 12:59:59
#Imię i nazwiskoKlub
1Szymon GruzlewskiKOKA SPORT / poznan
2Karim BennourASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
3Błażej CholewaRio Grappling / Otmuchów
3Aksel GozdekStreetFighters / Słubice
młodszy junior; chłopcy; -56 kg 2019-02-23 13:58:38
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr CzurakValiant Gold Team / Stargard
2Stanisław KnopikASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
3Jakub WójciakAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
3Radosław CzernikKAITO TEAM / Stalowa Wola
młodszy junior; chłopcy; -60 kg 2019-02-23 14:35:50
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian RamulewiczBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
2Igor DomblatRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
3Michał LewandowskiGold Team Polska / Energy Gold Team Police
3Kacper KaliszRio Grappling / WROCŁAW
młodszy junior; chłopcy; -64 kg 2019-02-23 15:05:38
#Imię i nazwiskoKlub
1Alan WiąkDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Aleks ZajdelInvictus / Mosina
3Wojciech FlisWroxGym / Wrocław
3Jakub WojciechowskiBJJ Panther / Nowogard
młodszy junior; chłopcy; -68 kg 2019-02-23 15:35:36
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz KowalskiBerserker`s Team / Olsztyn
2Kacper SiepaInvictus / Mosina
3Tymoteusz MarculaMarga Dragons Den Ze Radiola Poland / Radom
młodszy junior; chłopcy; +68 kg 2019-02-23 16:09:15
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł JaworskiHusaria / Mława
2Maksymilian KamińskiZenith BJJ / Poznań
3Szymon WoszczyńskiShooters Konin / Turek
3Marcin KowalczykWroxGym / Wrocław
juniorki; -58.5 kg 2019-02-23 16:10:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Natalia JakubowiczAlliance Jiu-jitsu / Poznań
2Karolina ChmielRio Grappling / Otmuchów
3Jagoda WróblewskaWroxGym / Wrocław
3Maja PrzerwaZenith BJJ / Virtus Radom
juniorki; -62.5 kg 2019-02-23 16:36:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktoria WalasikDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Julia PaździochKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Hanna JankowskaCopacabana / Poznań
3Weronika JarotaAlliance Jiu-jitsu / Poznań
juniorki; -66.5 kg 2019-02-23 16:26:20
#Imię i nazwiskoKlub
1Dominika SteczkowskaFight Club Łomża / Fight Club Łomża
2Zofia WiącekCopacabana / Bydgoszcz
juniorki; +66.5 kg 2019-02-23 16:30:19
#Imię i nazwiskoKlub
1Angelika StecRio Grappling / Otmuchów
2Klaudia KolanRio Grappling / Otmuchów
junior; -51.5 kg 2019-02-23 17:04:35
#Imię i nazwiskoKlub
1Denis GolubMMA DEVIL FIGHT CLUB / Świebodzin
2Oliwier NowokSpartan Knurow / Knurow
junior; -56.5 kg 2019-02-23 17:35:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Julian StencelSPARTA Gold Team Polska / Kuźnia Raciborska
2Mateusz GłażewskiVale Tudo Zenith Bialystok / Białystok
3Kacper KoniecznyCzerwony Smok Poznań / Luboń
3Markus LutowskiGold Team Polska / Energy Gold Team Police
junior; -61.5 kg 2019-02-23 17:14:12
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub KowalczykGold Team Polska / Stragard
2Eryk SzychowskiBerserker`s Team / Świnoujście
3Piotr MagasWroxGym / Wrocław
3Adam KoziełMarga Dragons Den Ze Radiola Poland / Radom
junior; -66.5 kg 2019-02-23 18:21:26
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartek SkowyraGold Team Polska / Piła
2Hubert GrązKAITO TEAM / Stalowa Wola
3Dawid ZieńkowiczStreetFighters / Słubice
3Oliwier GrzybVale Tudo Zenith Bialystok / Białystok
junior; -71.5 kg 2019-02-23 20:11:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub BońkowskiBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
2Dawid KuczmarskiBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3Kacper DorobekHusaria / Włocławek
3Paweł JaworskiHusaria / Mława
junior; -76.5 kg 2019-02-23 19:35:07
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper HarasimczukNext Level BJJ / Opole
2Dawid StorchDexters Team Nowy Sącz / Nowy Sącz
3Jan SiczyńskiInvictus / Mosina
3Jakub MarciniakCheckmat / Leszno
junior; -81.5 kg 2019-02-23 18:04:02
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper KortusAlliance Jiu-jitsu / …
2Bartłomiej KasprzykDexters Team Nowy Sącz / Nowy Sącz
3Mateusz KalbarczykDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
junior; -86.5 kg 2019-02-23 18:16:29
#Imię i nazwiskoKlub
1Szymon GruenwaldGold Team Polska / Piła
2Jakub MrozekLion Group / Poznań
3Ksawery JędrasikBebson Gold Team Bielawa / Bielawa
3Maksymilian KamińskiZenith BJJ / Poznań
junior; +86.5 kg 2019-02-23 18:43:40
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktor CegłaMMA Tornado Kalisz / Kalisz
2Jakub BerkowskiHusaria / Włocławek
3Olaf SobaniaSPARTA Gold Team Polska / Kuźnia Raciborska
adult; biały; -55.5 kg 2019-02-23 09:41:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Aliskhan KurkaevSport-Haus Lomza / Lomza
2Przemek KisielGladiatores Krapkowice / Krapkowice
adult; biały; -61.5 kg 2019-02-23 10:22:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Mikołaj SzymańskiGold Team Polska / Poznań
2Jan ValentaABJJA / Olomouc
3Kamil SobaszekUnia Jiu Jitsu / rybnik
3Kacper LeszczyńskiWroxGym / Wrocław
adult; biały; -67.5 kg 2019-02-23 17:51:26
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper AnisiewiczMarga Dragons Den Ze Radiola Poland / Garwolin
2Bartek StępniewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Dawid MajorczykPiranha Grappling Team Gdynia / Gdynia
3Fabian ŁuczakMurowana Goślina Team / Murowana Goślina
adult; biały; -73.5 kg 2019-02-23 21:28:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz KudłaBerserker`s Team / Warszawa
2Krystian GłażewskiVale Tudo Zenith Bialystok / Białystok
3Tomasz BywalecBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
3Łukasz MalecBerserker`s Team / Choszczno
adult; biały; -79.5 kg 2019-02-23 18:07:48
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz LudwińskiMMA grappling team Mława / MMA Grappling team Mława
2Bartosz FrankowskiKaiser Sport / Olsztyn
3Oskar GintrowiczCzerwony Smok Poznań / POZNAŃ
3Mateusz MitkoOctagon Team / Rybnik
adult; biały; -85.5 kg 2019-02-23 20:12:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł RosickiZenith BJJ / Piranha Gdynia
2Przemysław KampaAcademia Gorila / Ruda Śląska
3Sylwester Śniadowskik1 Fighting Center / Lublin
3Patryk MichałekPoznańska Akademia Linke Gold Team / Poznań
adult; biały; -91.5 kg 2019-02-23 19:57:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub GąsiewiczMarga Submission Fighting Gym Garwolin / Garwolin
2Jan GlinkowskiInvictus / Mosina
3Dawid KrysztofiakRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
3Mateusz OlechNext Level BJJ / Opole
adult; biały; -97.5 kg 2019-02-23 14:12:21
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz KlejdyszInvictus / Zielona Góra
2Adam PiątkowskiFight Club Łódź / Łódź
3Norbert BatogowskiFight Club Łomża / Fight Club Łomża
3Mariusz BłażejCheckmat Głogów / Głogów
adult; biały; +97.5 kg 2019-02-23 12:10:34
#Imię i nazwiskoKlub
1Karol ŻołowskiBerserker`s Team / Suwałki
2Dawid JeneralczykCheckmat / Poznań
3Andrzej DżułaNext Level BJJ / Opole
3Krzysztof PiechalakGold Team Polska / Ozaru Gold Team Września
adult; niebieski; -61.5 kg 2019-02-24 17:30:10
#Imię i nazwiskoKlub
1Sebastian DąbrowskiCopacabana / Bydgoszcz
2Kacper KujawskiBerserker`s Team / Szczecin
3Mateusz MarkowiczWroxGym / Wrocław
3Jakub KowalczykGold Team Polska / Stragard
adult; niebieski; -67.5 kg 2019-02-24 16:18:24
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub RamszNext Level BJJ / Opole
2Dmitriy GobernikZenith BJJ / BJJ 39
3Karol KochFenix Kraków / Kraków
3Jakub KamińskiHulk Team / Police
adult; niebieski; -73.5 kg 2019-02-24 14:53:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Hubert SulewskiFight Club Łomża / Fight Club Łomża
2Mariusz WiśniewskiAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
3Dawid ZachmycWalka Gniezno / Zenith
3Kamil SzkaradekGrappling Kraków / Kraków
adult; niebieski; -79.5 kg 2019-02-24 11:10:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Patryk StoińskiMurowana Goślina Team / Murowana
2Sebastian SokalskiBerserker`s Team / Berserkers Team Stargard
3Marcin KarpiesiukAcademia Gorila / Warszawa
3Adam NowakRio Grappling Club / Krośnice
adult; niebieski; -85.5 kg 2019-02-24 13:04:08
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz PernakRio Grappling / Ostrów Wielkopolski
2Patryk MansfeldZenith BJJ / Poznań
3Dariusz SkoniecznyGracie Barra Team Draculino / Żychlin
3Rafał BasarabGold Team Polska / Voodoo gold team-bjj ustronie morskie
adult; niebieski; -91.5 kg 2019-02-24 17:54:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Patryk Paduch23 Evolution / Wrocław
2Kamil MakowskiZłomiarz Team / Gdańsk
3Kamil TeofilakBerserker`s Team / Warszawa
3Bartosz CieślewiczBJJ Panther / Nowogard
adult; niebieski; -97.5 kg 2019-02-24 17:51:23
#Imię i nazwiskoKlub
1Norbert WęgrzynBerserker`s Team / Szczecin
2Mateusz BałabuchNext Level BJJ / Opole
3Miłosz PrzybyłaForma Fight Team / Częstochowa
3Paweł CałkowskiZenith BJJ / Fit Fabric Pro
adult; niebieski; +97.5 kg 2019-02-24 09:27:45
#Imię i nazwiskoKlub
1Błażej RomanowskiANKOS MMA / Poznań
2Sergiusz JaśniewskiCopacabana / Piotrków Trybunalski
3Maciej KowalCarlson Gracie Poland / Wrocław
3Aleksander KulejNext Level BJJ / Opole
adult; purpurowy; -61.5 kg 2019-02-24 09:48:57
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz PaczkaBJJ Factory Gliwice / Gliwice
2Mateusz HałasBerserker`s Team / Olsztyn
3Radosław ModzelewskiZenith BJJ / Fit Fabric Pro
3Wojciech GryzBJJ Factory Gliwice / Gliwice
adult; purpurowy; -67.5 kg 2019-02-24 10:47:47
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr DudzińskiGracie Barra Team Draculino / Gliwice
2Adrian WieliczkoRonin Gold Team Koszalin / Białogard
3Róbert DeličFree Fight Club Detva / Detva
3Piotr SzymroszczykAcademia Gorila / Ruda slaska
adult; purpurowy; -73.5 kg 2019-02-24 18:29:57
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam RybczyńskiUnited Gym-Copacabana / United Gym-Copacabana
2Dominik MazurHulk Team / Police
3Yauheni RutkoDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Holy Family Gym (Minsk)
3Kamil WarzybokGold Team Polska / Natal Gold Team
adult; purpurowy; -79.5 kg 2019-02-24 12:26:59
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub NajdekCheckmat / Poznań
2Grigoriy SharovZenith BJJ / BJJ 39
3Michał WojtaszczykUNITED GYM / Aleksandrów Łódzki
3Dominik KaczmarekCheckmat / Wrocław
adult; purpurowy; -85.5 kg 2019-02-24 17:28:05
#Imię i nazwiskoKlub
1Nikodem SuraZenith BJJ / West Coast Team Świnoujście
2Sebastian KołachaUNITED GYM / Aleksandrów Łódzki
3Krzysztof KubitGrappling Kraków / Kraków
3Przemysław BłońskiSerpentes / Serpentes
adult; purpurowy; -91.5 kg 2019-02-24 14:32:16
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid BarczakBarracuda BJJ / Poznań
2Arkadiusz NowickiGracie Barra Team Draculino / Octopus
3Kamil HercerCopacabana / Bydgoszcz
3Norbert NentwichWroxGym / Wrocław
adult; purpurowy; -97.5 kg 2019-02-24 12:56:11
#Imię i nazwiskoKlub
1Wojciech WilkBerserker`s Team / SZCZECIN
2Damian MieczkowskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
3Adam RuszkiewiczAlliance Jiu-jitsu / Kościan
3Adam BizońB-Zone MMA Team / Kędzierzyn-Koźle
adult; purpurowy; +97.5 kg 2019-02-24 12:10:50
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartłomiej MaciążekRio Grappling / Dąbrowa Górnicza
2Bartłomiej DróbkaCheckmat / Poznań
3Michał SynakExilados Koszalin / Koszalin
3Łukasz RozpędowskiGold Team Polska / Poznań
adult; purpurowy; open 2019-02-24 18:57:34
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam RuszkiewiczAlliance Jiu-jitsu / Kościan
2Krzysztof KubitGrappling Kraków / Kraków
3Kamil WarzybokGold Team Polska / Natal Gold Team
3Adam RybczyńskiUnited Gym-Copacabana / United Gym-Copacabana
adult; brązowy; -61.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor DziubałtowskiAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
adult; brązowy; -67.5 kg 2019-02-24 08:52:35
#Imię i nazwiskoKlub
1Wojciech PająkPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
2Piotr KamińskiAlliance Jiu-jitsu / Poznań
3Mariusz JoniakGold Team Polska / Bebson Gold Team Bielawa
adult; brązowy; -73.5 kg 2019-02-24 10:10:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Jan KiszewskiGracie Barra Team Draculino / Poznań
2Bartosz DrabikGold Team Polska / Valiant Gold Team
3Jakub MaszczakRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
3Rafał BalickiGracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
adult; brązowy; -79.5 kg 2019-02-24 11:45:57
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin KmiotekZenith BJJ / Gdynia
2Adam LewandowskiZenith BJJ / West Coast Team Świnoujście
3Adam GolonkiewiczNext Level BJJ / Opole
3Andrzej PrzybylskiZenith BJJ / Gniezno
adult; brązowy; -85.5 kg 2019-02-24 12:46:44
#Imię i nazwiskoKlub
1Jarosław FrankowskiRio Grappling / Otmuchów
2Adam NiedźwiedźGold Team Polska / Natal Gold Team
3Kamil KobusAcademia Gorila / Warszawa
3Miłosz GądziakGold Team Polska / Strzelec
adult; brązowy; -91.5 kg 2019-02-24 15:33:47
#Imię i nazwiskoKlub
1Stefan NowackiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
2Piotr ŁukaszewskiGold Team Polska / Piła
3Dawid PepłowskiOCTOPUS ŁÓDŹ / Łódź
3Paweł MuriasCheckmat / Poznań
adult; brązowy; -97.5 kg 2019-02-24 16:19:57
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz SudolskiBerserker`s Team / Szczecin
2Andrzej IwatZłomiarz Team / Gdańsk
3Petr HulákSportovní klub Pretorian / Pardubice
3Adam FlorekForca Brava Gold Team / Opole
adult; brązowy; +97.5 kg 2019-02-24 16:14:13
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur PujszoCopacabana / Bydgoszcz
2Sławomir SzymańskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
3Łukasz ZalewskiGracie Barra Team Draculino / Shark top team,octopus Łódź
3Arek LewandowskiZenith BJJ / West Coast Team Świnoujście
adult; czarny; -67.5 kg 2019-02-24 11:09:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor WojtasGold Team Polska / Valiant Gold Team
2Aleksander JabłońskiGold Team Polska / Piła
3Krystian KwiecieńRio Grappling / Zawiercie
3Jakub PiesiewiczMarga Dragons Den Ze Radiola Poland / Garwolin
adult; czarny; -73.5 kg 2019-02-24 12:05:15
#Imię i nazwiskoKlub
1Kuba WitkowskiBerserker`s Team / Warszawa
2Karol KawiorskiAkademia Fenix / Kraków
3Jędrzej KubskiZenith BJJ / Gameness Team Poznań
3Michał KaużyńskiCopacabana / Łódź
adult; czarny; -79.5 kg 2019-02-24 11:24:20
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz SzczecińskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
2Kacper RotGold Team Polska / Valiant
3Tomasz RudzkiCopacabana / Piotrków Trybunalski
3Paweł TomalikNext Level BJJ / Opole
adult; czarny; -85.5 kg 2019-02-24 12:40:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej KałuszewskiBerserker`s Team / szczecin
2Robert HenekAcademia Gorila / Rybnik
3Kamil RabiecRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
3Krzysztof PociechaGold Team Polska / Valiant Gold Team
adult; czarny; -91.5 kg 2019-02-24 13:47:14
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr FręchowiczBerserker`s Team / Warszawa
2Karol DzieniszewskiBerserker`s Team / Szczecin
3Mateusz SymoczkoRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
3Konrad ŚmieszekGold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp
adult; czarny; -97.5 kg 2019-02-24 14:22:35
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz PacześnyGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
2Tom KorniowskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
3Wojciech BiernackiBerserker`s Team / Szczecin
adult; czarny; +97.5 kg 2019-02-24 14:37:19
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub Bresinskicavalcanti poland / ksw nokaut KOŚCIAN
2Łukasz WarchołGracie Barra Team Draculino / Bastion Tychy
3Paweł JeziółkowskiCheckmat / Poznań
kobiety; biały; -51.5 kg 2019-02-23 09:05:44
#Imię i nazwiskoKlub
1Olga MichalskaRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
2Magdalena CzabanSWD / Kraków
3Patrycja WiśniewskaGracie Barra / Wąbrzeźno
3Alicja KardasZłomiarz Team / Gdańsk
kobiety; biały; -56.5 kg 2019-02-23 09:48:52
#Imię i nazwiskoKlub
1Barbara GrabowskaSWD / Kraków
2Katarzyna KrausAkademia Fenix / Kraków
3Anna ChodyraZenith BJJ / Fit Fabric Pro
3Natalia SzubskaBJJ StepOne Poznań / Poznań
kobiety; biały; -61.5 kg 2019-02-23 10:16:08
#Imię i nazwiskoKlub
1Monika JewsiejKaraczun Team / Szczecin
2Adrianna RożniakCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
3Karolina SitkoRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
3Aila SoleckiGold Team Polska / Piła
kobiety; biały; -66.5 kg 2019-02-23 11:16:44
#Imię i nazwiskoKlub
1Zofia WiącekCopacabana / Bydgoszcz
2Joanna BiałasCopacabana / Bydgoszcz
3Karolina StaśkiewiczBerserker`s Team / Suwałki
3Małgorzata WojdyłłoBerserker`s Team / Poznań
kobiety; biały; -71.5 kg 2019-02-23 11:35:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Justyna MackiewiczRio Grappling / Otmuchów
2Aneta JurgielewiczBerserker`s Team / Suwałki
3Małgorzata GrzegorzewskaKliasen Team / GRYFINO
3Ola StrąkRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
kobiety; biały; +71.5 kg 2019-02-23 11:50:22
#Imię i nazwiskoKlub
1Polina KharlamovaUnia Jiu Jitsu / Anakonda Poznan
2Anna StrąkRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
3Aleksandra CzajkaGracie Barra Team Draculino / Filia Octopus
3Alicja MałeckaGold Team Polska / Bebson Gold Team Bielawa
kobiety; niebieski; -51.5 kg 2019-02-23 12:04:15
#Imię i nazwiskoKlub
1Magdalena UlikowskaCopacabana / Bydgoszcz
2Karolina ChojnowskaAcademia Gorila / Ruda Śląska
3Viki GumkaBerserker`s Team / Warszawa
3Kamila KwiatkowskaRio Grappling / Częstochowa
kobiety; niebieski; -56.5 kg 2019-02-23 12:40:14
#Imię i nazwiskoKlub
1Beata DemczukDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
2Anna LelitoHalny KTFS Grappling Kraków / Nowy Sącz
3Weronika PietruszkaDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
kobiety; niebieski; -61.5 kg 2019-02-23 13:00:50
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksandra MilejskaWroxGym / Wrocław
2Katrin-Jessika KamaszAkademia Fenix / Kraków
3Elizaveta PerminaCopacabana / Bydgoszcz
3Lenka ČechlovskáMMA Liberec / Liberec
kobiety; niebieski; -66.5 kg 2019-02-23 13:25:10
#Imię i nazwiskoKlub
1Paulina KontnaCopacabana / Bydgoszcz
2Weronika AldalatiBerserker`s Team / Warszawa
3Viviana PozorskaBerserker`s Team / Szczecin
3Iva KomlóSportovní klub Pretorian / Pardubice
kobiety; niebieski; -71.5 kg 2019-02-23 13:39:44
#Imię i nazwiskoKlub
1Joanna KabatGold Team Polska / Piła
2Pernille Garshol23 Evolution / Wroclaw
3Kinga RzemyszkiewiczShooters Konin / Turek
3Monika WoźniakNext Level BJJ / Opole
kobiety; niebieski; +71.5 kg 2019-02-23 13:30:12
#Imię i nazwiskoKlub
1Magdalena ZaszczudłowiczGrappling Kraków / Kraków
2Monika ZandeckaGold Team Polska / Poznań
kobiety; purpurowy; -56.5 kg 2019-02-23 13:52:13
#Imię i nazwiskoKlub
1Joanna OpryszkoGold Team Polska / Szczecin
2Weronika NiteckaZenith BJJ / Gameness Team Poznań
kobiety; purpurowy; -61.5 kg 2019-02-23 14:22:29
#Imię i nazwiskoKlub
1Katarzyna BiegajłoDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
2Mariola MarczewskaZenith BJJ / Gameness Team Poznań
3Agnieszka StangreckaCopacabana / Bydgoszz
kobiety; purpurowy; -71.5 kg 2019-02-23 13:58:10
#Imię i nazwiskoKlub
1Weronika RotGold Team Polska / Valiant Gold Team Stargard
2Dominika MałeckaBebson Gold Team Bielawa / Bielawa
master 1; biały; -67.5 kg 2019-02-23 12:50:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid PietryszeńHulk Team / Police
2Jaroslaw KrukowskiBerserker`s Team / Poznan
3Manuel DębickiK.O.Zak Gorzów Wlkp. / Gorzów Wlkp.
master 1; biały; -73.5 kg 2019-02-23 13:35:29
#Imię i nazwiskoKlub
1Konrad ŁubnickiBerserker`s Team / Warszawa
2Artur NitscheANKOS MMA / Poznań
3Tomasz LudwiczekGold Team Polska / Szczecin
3Tomasz TrzaskowskiGold Team Polska / Szczecin
master 1; biały; -79.5 kg 2019-02-23 12:56:49
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomáš PriadkaFree Fight Club Dteva / Detva
2Bartosz KołodziejBJJ Garda Chojna / Chojna
3Piotr SzustakHusaria Fight Team / Kozielice
3Bartosz DziudziaANKOS MMA / Poznań
master 1; biały; -85.5 kg 2019-02-23 10:22:21
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz JelińskiCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
2Przemysław BlumkowskiAthletic Fight Team / Luzern
3Bartek WawryszynInvictus / Zielona Góra
3Tomasz RóżańskiBerserker`s Team / Zielona Góra CYKLON
master 1; biały; -91.5 kg 2019-02-23 11:55:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Wojtek LembowiczGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
2Przemysław WojniakBJJ Garda Chojna / Chojna
3Jarosław PalczyńskiGold Team Polska / Piła
3Grzegorz SileckiBerserker`s Team / szczecin
master 1; biały; -97.5 kg 2019-02-23 13:38:11
#Imię i nazwiskoKlub
1Przemysław KarplukNext Level BJJ / Opole
2Michał KubackiLion Group / Poznań
3Łukasz GruszczyńskiSerpentes / Serpentes
3Damian MaleńczykSerpentes / Serpentes
master 1; biały; +97.5 kg 2019-02-23 18:27:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid JeneralczykCheckmat / Poznań
2Maciej DrożdżyńskiFrontline Academy Poland / Polska
3Marek SieczkaGold Team Polska / Energy Gold Team
3Sergei TrushkinZenith BJJ / BJJ 39
master 1; niebieski; -67.5 kg 2019-02-23 14:32:55
#Imię i nazwiskoKlub
1Stanislav RomanovZenith BJJ / BJJ 39
2Przemysław ZarzyckiBerserker`s Team / Zielona Góra CYKLON
3Roman MatysiakEnergy Gold Team Kamień Pomorski / Kamień Pomorski
3Krystian TaraszkiewiczCheckmat Głogów / Glogow
master 1; niebieski; -73.5 kg 2019-02-23 15:31:23
#Imię i nazwiskoKlub
1Albin ZawisłaMMA DEVIL FIGHT CLUB / MMA DEVIL POZNAŃ
2Łukasz StryjewskiAligatores Fight Club / Warszawa
3Szymon ŁawniczakGold Team Polska / Piła
3Piotr GórskiPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
master 1; niebieski; -79.5 kg 2019-02-23 17:10:21
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz WeglinskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
2Paweł StasiewiczKaiser Sport / Olsztyn
3Maciej ChudyGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
3Adam SmulskiGold Team Polska / Świętoszów
master 1; niebieski; -85.5 kg 2019-02-23 17:15:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz PernakRio Grappling / Ostrów Wielkopolski
2Marcin OchońskiBerserker`s Team / Jelenia Góra
3Rafał BasarabGold Team Polska / Voodoo gold team-bjj ustronie morskie
3Marek JóżwiakBlack Seven Frącek Gold team / Śrem
master 1; niebieski; -91.5 kg 2019-02-23 18:14:01
#Imię i nazwiskoKlub
1Arkadiusz KulaLion Group / Poznań
2Jakub MioduszewskiAligatores Fight Club / Warszawa
3Krzysztof SenejkoBerserker`s Team / szczecin
3Thomas StachelAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
master 1; niebieski; -97.5 kg 2019-02-23 19:13:34
#Imię i nazwiskoKlub
1Wojciech AntczakHusaria Fight Team / Kozielice
2Karol KrawycińskiZłomiarz Team / Gdańsk
3Jacek MajcherAkademia Fenix / Kraków
master 1; niebieski; +97.5 kg 2019-02-23 14:04:08
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof KlepaczGracie Barra Team Draculino / Sharktopteam
2Szymon RozentalGold Team Polska / Piła
3Aleksander KulejNext Level BJJ / Opole
master 1; purpurowy; -67.5 kg 2019-02-24 14:05:39
#Imię i nazwiskoKlub
1Róbert DeličFree Fight Club Detva / Detva
2Paweł SteczkowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warsaw
master 1; purpurowy; -73.5 kg 2019-02-24 15:10:58
#Imię i nazwiskoKlub
1Robert NiedźwieckiCopacabana / Piotrków Trybunalski
2Sławomir SzymkowiakBarracuda BJJ / Poznań
3Marcin AdamówNext Level BJJ / Opole
3Patryk BurdzińskiShooters Konin / Turek
master 1; purpurowy; -79.5 kg 2019-02-24 16:10:18
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian WalickiShooters Konin I Fightshool Hannover / Konin
2Aleksander FischerCorleone Team Wisła Świecie / Świecie
3Adam MajcherGold Team Polska / Szczecin
master 1; purpurowy; -85.5 kg 2019-02-24 16:29:36
#Imię i nazwiskoKlub
1Mariusz BiałasAkademia Fenix / Kraków
2Jacek JędraszczykRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
3Dariusz ŚwięcickiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Jeremiasz SowaExilados Koszalin / Exilados Koszalin
master 1; purpurowy; -91.5 kg 2019-02-24 17:43:31
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin MencelInvictus / Zielona Góra
2Rafał ZuchniakSerpentes / Ustka
3Dawid KopkaBerserker`s Team / Jelenia Góra
3Michał WojtanowskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
master 1; purpurowy; -97.5 kg 2019-02-24 17:50:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur MroczekDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Tymoteusz PiwowarczykMMA DEVIL FIGHT CLUB / MMA DEVIL POZNAŃ
3Adam RuszkiewiczAlliance Jiu-jitsu / Kościan
3Artur SakowskiGold Team Polska / Szczecin
master 1; purpurowy; +97.5 kg 2019-02-24 17:57:59
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartłomiej MaciążekRio Grappling / Dąbrowa Górnicza
2Mateusz OstrowskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
3Maciej Gwarek-StrzyżewskiGold Team Polska / Szczecin
master 1; brązowy; -73.5 kg 2019-02-24 08:29:05
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid SłomaAlliance Jiu-jitsu / Kościan
2Michał GoździewiczGold Team Polska / Września
master 1; brązowy; -79.5 kg 2019-02-24 09:01:34
#Imię i nazwiskoKlub
1Patryk BąkBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
2Artur KamińskiGold Team Polska / Drawsko Pomorskie
3Marcin RolederMarga Dragons Den Ze Radiola Poland / Radom
3Damian ZorczykowskiFight Club Łomża / Fight Club Łomża
master 1; brązowy; -85.5 kg 2019-02-24 10:01:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Miłosz GądziakGold Team Polska / Strzelec
2Marcin KapuścińskiHusaria / Włocławek
3Mariusz OlczakCopacabana / Łódź Wodna
3Michał CharowskiGold Team Polska / Valiant Gold Team
master 1; brązowy; -91.5 kg 2019-02-24 09:18:53
#Imię i nazwiskoKlub
1Wojciech ZaradzkiANKOS MMA / Poznań
2Wojciech MałysiakGracie Barra / Toruń
master 1; brązowy; -97.5 kg 2019-02-24 09:52:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam FlorekForca Brava Gold Team / Opole
2Tomasz BoguckiZenith BJJ / GNIEZNO
3Dawid DrobinaForca Brava Gold Team / Opole
master 1; brązowy; +97.5 kg 2019-02-24 09:37:10
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz ZalewskiGracie Barra Team Draculino / Shark top team,octopus Łódź
master 1; czarny; -73.5 kg 2019-02-24 14:24:49
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał KaużyńskiCopacabana / Łódź
2Karol KawiorskiAkademia Fenix / Kraków
master 1; czarny; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin KabatUnia Jiu Jitsu / Poznań
master 1; czarny; -85.5 kg 2019-02-24 15:03:24
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof ŁukaszewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warsaw
2Dominik MałkowskiExilados Koszalin / Koszalin
3Filip KopijRio Grappling / Oława
3Szymon KrystianGladiator / Ostrołęka
master 1; czarny; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz SymoczkoRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
master 1; czarny; -97.5 kg 2019-02-24 15:16:52
#Imię i nazwiskoKlub
1Dominik ChmielGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
2Tomasz PacześnyGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
3Przemysław KonieczkaGracie Barra Team Draculino / Poznań
master 1; czarny; +97.5 kg 2019-02-24 15:25:59
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz WarchołGracie Barra Team Draculino / Bastion Tychy
2Kornel ZapadkaBerserker`s Team / Berserkers Team Szczecin
master 2; biały; -73.5 kg 2019-02-23 19:34:48
#Imię i nazwiskoKlub
1Andrzej SzukiełojćGold Team Polska / Pionier Gold Team Gubin
2Konrad KacprzakBerserker`s Team / Warszawa
3Maciej JaworskiGold Team Polska / Piła
3Konrad ŁubnickiBerserker`s Team / Warszawa
master 2; biały; -79.5 kg 2019-02-23 20:09:15
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz WłochCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
2Grzegorz MajewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Ziemowit PrzybyłekNext Level BJJ / Opole
3Hubert NiewiadomskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
master 2; biały; -85.5 kg 2019-02-23 20:32:45
#Imię i nazwiskoKlub
1Jacek JackowskiGracie Barra Team Draculino / Żychlin
2Artur SulewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3Andrzej KrzyżanowskiFF Sport Opoczno / Opoczno
3Jan Maciejak-BunkowskiSerpentes / Słupsk
master 2; biały; -91.5 kg 2019-02-23 11:47:11
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz SochaFabryka Zdrowia Stalowa Wola / Nisko
2Przemysław AleksandrowiczGold Team Polska / Szczecin
3Krzysztof PrzybylskiRio Grappling Club / Oława
master 2; biały; -97.5 kg 2019-02-23 12:23:27
#Imię i nazwiskoKlub
1Karol DąbrowskiZet Gold Team / Drawsko Pomorskie
2Przemysław MyślakBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
3Radosław PoświatowskiBerserker`s Team / Suwałki
3Filip SzczepańskiSerpentes / Serpentes
master 2; biały; +97.5 kg 2019-02-23 19:26:15
#Imię i nazwiskoKlub
1Janusz JagielskiNext Level BJJ / Kluczbork
2Sebastian KawaInvictus / Zielona Góra
master 2; niebieski; -73.5 kg 2019-02-23 08:25:14
#Imię i nazwiskoKlub
1Rene KörnerBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
2Andrzej DębskiWroxGym / Wrocław
master 2; niebieski; -79.5 kg 2019-02-23 12:18:06
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof WitekRio Grappling / Oława
2Krzysztof MrozekGold Team Polska / Piła
3Mariusz ZelmachowiczGold Team Polska / Kołobrzeg
3Marek MajkutHunter MMA / Warszawa
master 2; niebieski; -85.5 kg 2019-02-23 10:28:14
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksander StankoPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
2Arkadiusz ŚcięgoszAcademia Gorila / Skierniewice
3Krzysztof GaworRio Grappling / Zawiercie
3Dawid AdamczakInvictus / Mosina
master 2; niebieski; -91.5 kg 2019-02-23 09:45:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam WitkowskiBerserker`s Team / Olsztyn
2Arkadiusz KulaLion Group / Poznań
3Michał SochońZenith BJJ / Skórzewo
3Grzegorz SypniewskiZenith BJJ / Iława
master 2; niebieski; +97.5 kg 2019-02-23 08:58:44
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam MarszałekRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
2Piotr GajewiczGracie Barra Team Draculino / Żychlin
3Tomasz KoniecznyBarracuda BJJ / Poznań
master 2; purpurowy; -67.5 kg 2019-02-24 12:07:24
#Imię i nazwiskoKlub
1Mieczysław JędrzejczakBerserker`s Team / Team Wielkopolska
2Paweł SteczkowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warsaw
3Maciej DembowskiZenith BJJ / Kodokan Gliwice
master 2; purpurowy; -73.5 kg 2019-02-24 12:10:47
#Imię i nazwiskoKlub
1Jarosław SiudakRio Grappling / Otmuchów
2Zdzisław RauboKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Mieczysław JędrzejczakBerserker`s Team / Team Wielkopolska
master 2; purpurowy; -79.5 kg 2019-02-24 12:18:45
#Imię i nazwiskoKlub
1Lech SzcześniakRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
2Patryk SzczygiełBastion / Tychy
master 2; purpurowy; -85.5 kg 2019-02-24 13:16:08
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał MarciniakBerserker`s Team / Poznań
2Krzysztof BabiszSaints Gold Team / Prudnik
3Paweł NowakGold Team Polska / Piła
master 2; purpurowy; -91.5 kg 2019-02-24 13:54:04
#Imię i nazwiskoKlub
1Sławomir OsypiukGold Team Polska / Piła
2Karol SłowikRenato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
3Grzegorz ZającKAITO TEAM / Stalowa Wola
3Adrian MalkiewiczGameness Team / Poznan
master 2; purpurowy; -97.5 kg 2019-02-24 13:45:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Mariusz PiekarekGracie Barra / Toruń
2Artur KęskaSerpentes / Serpentes
3Adam BizońB-Zone MMA Team / Kędzierzyn-Koźle
master 2; purpurowy; +97.5 kg 2019-02-24 14:29:03
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł KempaBarracuda BJJ / Poznań
2Jarosław BilewiczSerpentes / Serpentes
3Lukasz SzylerTeam Sukata / Mielec
3Ernest BiałeckiAcademia Gorila / Ruda Śląska
master 2; brązowy; -73.5 kg 2019-02-24 17:02:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomek WawrzyczekOctagon Team / Cieszyn
2Grzegorz MiklasRGC Animmals / Zawiercie
3Jaroslaw MożdżeńRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
master 2; brązowy; -79.5 kg 2019-02-24 17:16:27
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz RutkowskiHusaria / Włocławek
2Robert NiedźwieckiGold Team Polska / Międzyrzecz
3Jakub TomczakZenith BJJ / X-Team Poznań
3Piotr ŁukaszewskiZenith BJJ / Gniezno
master 2; brązowy; -85.5 kg 2019-02-24 17:17:17
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz RusieckiGracie Barra Team Draculino / Poznań
2Dawid SzpakGracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
master 2; brązowy; -91.5 kg 2019-02-24 17:18:21
#Imię i nazwiskoKlub
1Robert ZyffertBerserker`s Team / poznan
2Krzysztof ŻabczyńskiGold Team Polska / Szczecin
3Michał RutkowskiSaints Gold Team / Prudnik
master 2; brązowy; +97.5 kg 2019-02-24 17:10:03
#Imię i nazwiskoKlub
1Sławomir SzymańskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
2Marcin FrankiewiczKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
master 2; czarny; -67.5 kg 2019-02-24 15:16:43
#Imię i nazwiskoKlub
1Arkadiusz KlasaAcademia Gorila / Bochnia
2Krystian KwiecieńRio Grappling / Zawiercie
master 2; czarny; -73.5 kg 2019-02-24 16:27:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Daniel KrakowiakRio Grappling Club / Krośnice
2Łukasz BilskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Paweł Jóźwiakcavalcanti poland / Panteon Mistrzów Poznań
master 2; czarny; -79.5 kg 2019-02-24 16:24:18
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz RudzkiCopacabana / Piotrków Trybunalski
2Paweł RybickiGracie Barra / Toruń
3Eugeniusz BarańskiBerserker`s Team / Kolobrzeg
3Jarosław ChmielRio Grappling / Otmuchów
master 2; czarny; -85.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof ŁukaszewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warsaw
master 2; czarny; -91.5 kg 2019-02-24 17:31:27
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip KopijRio Grappling / Oława
2Tomasz PaszekAcademia Gorila / Ruda Śląska
3Krzysztof WęgrowskiHunter MMA / Warszawa
3Grzegorz KowalczykAcademia Gorila / Warszawa
master 2; czarny; -97.5 kg 2019-02-24 17:38:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid BugdalskiGracie Barra / Toruń
2Artur KrerowiczBerserker`s Team / Kołobrzeg
3Paweł KunyszKAITO TEAM / Stalowa Wola
master 2; czarny; +97.5 kg 2019-02-24 16:14:06
#Imię i nazwiskoKlub
1Kornel ZapadkaBerserker`s Team / Berserkers Team Szczecin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *