Wyniki Puchar Polski Ju-Jitsu Ne Waza, Ne Waza No Gi, Fighting, Duo System U18, U21, Senior

Puchar Polski Ju-Jitsu Ne Waza, Ne Waza No Gi, Fighting, Duo System U18, U21, Senior

Ne Waza

Ne Waza U18 Kobiety do 57 kg

1. Helak Monika (Roan Fight Club Mysłowice)

2. Stypułkowska Alicja (BJJ Factory Gliwice)

3. Badowska Sara (Energy Gold Team Police)

Ne Waza U18 Kobiety do 63 kg

1. Wierzbowska Sylwia (Koch Team)

2. Walasik Wiktoria (Dragon’s Den Team)

Ne Waza U18 Kobiety do 70 kg

1. Sieradzan Laura (Koch Team)

2. Nolewajka Martyna (UKS Judo Ahinsa)

Ne Waza U21 Kobiety do 62 kg

1. Kołkowska Roksana (Rio Grappling Dąbrowa Górnicza)

2. Wowra Martyna (Rybnicki Klub Ju-Jitsu Sportowego)

Ne Waza U21 Kobiety do 70 kg

1. Mitko Klaudia (Academia Gorila)

2. Rozkrut Anna (Koch Team)

Ne Waza Senior Kobiety do 55 kg

1. Bierońska Martyna (Budowlani)

2. Młynarczyk Anna (Academia Gorila)

3. Chłobuszewska Karolina (Fight Club Bytom)

Ne Waza Senior Kobiety do 62 kg

1. Pniak Sandra (Octagon Żory)

2. Herdzik Izabela (Rybnicki Klub Ju-Jitsu Sportowego)

3. Korneluk Małgorzata (Academia Gorila)

Ne Waza Senior Kobiety do 70 kg

1. Zawodnik Karolina (Berserkers Szczecin)

2. Łach Anna (BJJ Factory Gliwice)

3. Albrecht Magdalena (Rybnicki Klub Ju-Jitsu Sportowego)

Ne Waza Senior Kobiety +70 kg

1. Sitko Justyna (Budowlani)

2. Zaszczudłowicz Magdalena (Grappling Kraków)

Ne Waza U18 Mężczyźni do 55 kg

1. Sobaszek Kamil (Rybnicki Klub Ju-Jitsu Sportowego)

2. Szołtysik Łukasz (UKS Judo Ahinsa)

Ne Waza U18 Mężczyźni do 73 kg

1. Brzozowski Igor (Hulk Team Police)

2. Sipowicz Patryk (Koch Team)

3. Galiński Ksawey (Rybnicki Klub Ju-Jitsu Sportowego)

Ne Waza U18 Mężczyźni do 81 kg

1. Ogonowski Patryk (Sparta Gold Team)

2. Jobell Denis (Energy Gold Team Police)

Ne Waza U18 Mężczyźni +81 kg

1. Korzemiacki Krystian (Energy Gold Team Police)

2. Zawojski Tomasz (Koch Team)

3. Lipiński Kacper (KS Sparta Jaworzno)

Ne Waza U21 Mężczyźni do 69 kg

1. Mazur Dominik (Hulk Team Police)

2. Kacprzak Piotr (Dragon’s Den Team)

3. Komorek Andrzej (Energy Gold Team Police)

Ne Waza U21 Mężczyźni do 77 kg

1. Koch Alex (AZS Zielona Góra)

2. Jaworowski Jeremiasz (Koch Team)

3. Celmierowski Tristan (Berserkers Szczecin)

Ne Waza U21 Mężczyźni do 94 kg

1. Maciulewicz Marcin (Rudzki Klub Karate)

2. Węgrzyn Norbert (Berserkers Szczecin)

3. Piechaczek Marcin (Rybnicki Klub Ju-Jitsu Sportowego)

Ne Waza Senior Mężczyźni do 56 kg

1. Gryz Wojciech (BJJ Factory Gliwice)

2. Walczak Bartłomiej (Fight Club Bytom)

Ne Waza Senior Mężczyźni do 62 kg

1. Rytel Tomasz (Academia Gorila)

2. Paczka Tomasz (BJJ Factory Gliwice)

3. Krzywdziński Daniel (Rio Grappling Dąbrowa Górnicza)

Ne Waza Senior Mężczyźni do 69 kg

1. Bańczyk Jacek (Rio Grappling Dąbrowa Górnicza)

2. Karpała Łukasz (BJJ Factory Gliwice)

Ne Waza Senior Mężczyźni do 77 kg

1. Kozicz Adrian (Gold Team Polska)

2. Balicki Rafał (KS Wataha Sosnowiec)

3. Kaużyński Michał (Academia Gorila)

Ne Waza Senior Mężczyźni do 85 kg

1. Henek Robert (Academia Gorila)

2. Drukała Kamil (Rio Grappling Dąbrowa Górnicza)

3. Bańczyk Paweł (BJJ Factory Gliwice)

Ne Waza Senior Mężczyźni do 94 kg

1. Bagiński Piotr (Berserkers Szczecin)

2. Zawadzki Bartosz (KS Wataha Sosnowiec)

3. Ptaszek Maciej (Academia Gorila)

Fighting

Fighting U18 Kobiety do 52 kg

1. Makieła Karolina (Shogun Mysłowice)

2. Makieła Katarzyna (Shogun Mysłowice)

Fighting U18 Kobiety do 57 kg

1. Helak Monika (Roan Fight Club Mysłowice)

2. Wnęk Patrycja (Roan Fight Club Katowice)

3. Chwalisz Nicola (Roan Fight Club Mysłowice)

Fighting U18 Kobiety do +70 kg

1. Pietraszewska Alicja (UKS Ronin Team)

2. Sitek Karolina (LKS Polonia Łazisko)

Fighting U21 Kobiety do 49 kg

1. Walkiewicz Natalia (KS Wataha Sosnowiec)

2. Simińska Karolina (Roan Fight Club Mysłowice)

Fighting U21 Kobiety do 55 kg

1. Nowicka Dominika (UKS Judo Mysłowice)

2. Szumska Paulina (Rybnicki Klub Ju-Jitsu Sportowego)

3. Niziurska Agata (KS Wataha Sosnowiec)

Fighting Senior Kobiety do 62 kg

1. Walotek Marta (Budowlani)

2. Herdzik Izabela (Rybnicki Klub Ju-Jitsu Sportowego)

Fighting Senior Kobiety do 70 kg

1. Bierońska Martyna (Budowlani)

2. Kowalczyk Karolina (Budowlani)

3. Albrecht Magdalena (Rybnicki Klub Ju-Jitsu Sportowego)

Fighting U18 Mężczyźni do 55 kg

1. Sikora Oskar (Roan Fight Club Mysłowice)

2. Sobaszek Kamil (Rybnicki Klub Ju-Jitsu Sportowego)

3. Jakóbczyk Adrian (Budowlani)

Fighting U18 Mężczyźni do 60 kg

1. Urban Patryk (KS Satori Jaworzno)

2. Kudrys Oskar (Shogun Mysłowice)

3. Nojman Sebastian (Roan Fight Club Mysłowice)

Fighting U18 Mężczyźni do 66 kg

1. Tokarczyk Miłosz (UKS Ronin Team)

2. Mazurek Sylwester (UKS Nakano Pogwizdów)

3. Kaczmarek Mateusz (Budowlani)

Fighting U18 Mężczyźni do 73 kg

1. Herrman Mateusz (UKS Nakano Pogwizdów)

2. Piekar Dawid (UKS Nakano Pogwizdów)

3. Gawlik Ryan (Roan Fight Club Mysłowice)

3. Sioła Karol (Shogun Mysłowice)

Fighting U18 Mężczyźni do 81 kg

1. Rosa Marcin (KS Wataha Sosnowiec)

2. Łysiak Michał (UKS Ju-Jitsu Miejska Górka)

Fighting U18 Mężczyźni +81 kg

1. Wróbel Kacper (Gwardia Tychy)

2. Czerwiński Karol (KS Wataha Sosnowiec)

3. Postrach Bartosz (Budowlani)

Fighting U21 Mężczyźni do 85 kg

1. Ząber Adam (UKS Nakano Pogwizdów)

2. Piechaczek Marcin (Rybnicki Klub Ju-Jitsu Sportowego)

Fighting Senior Mężczyźni do 69 kg

1. Hruby Andrzej (Budowlani)

2. Machna Bartosz (KSW Satori Jaworzno)

Fighting Senior Mężczyźni do 77 kg

1. Gros Grzegorz (Budowlani)

2. Sobczak Jakub (Budowlani)

3. Gembalczyk Sebastian (LKS Polonia Łaziska)

Fighting Senior Mężczyźni do 85 kg

1. Krajewski Tomasz (Olsztyńskie Stowarzyszenie)

2. Karkosz Dawid (KS Wataha Sosnowiec)

3. Tarabura Marek (KS Satori Jaworzno)

Ne Waza No Gi

Ne Waza No Gi U18 Kobiety do 63 kg

1. Wierzbowska Sylwia (Koch Team)

2. Walasik Wiktoria (Dragon’s Den Team)

Ne Waza No Gi U18 Kobiety +70 kg

1. Gabryluk Joanna (Berserkers Szczecin)

2. Burzyńska Natalia (Dragon Fight Club)

Ne Waza No Gi U18 Mężczyźni do 81 kg

1. Frankowski Adam (Dragon Fight Club)

2. Szynert Mateusz (Dragon Fight Club)

Ne Waza No Gi Senior Mężczyźni do 62 kg

1. Paczka Tomasz (BJJ Factory Gliwice)

2. Sygulski Patryk (Hulk Team Police)

Ne Waza No Gi Senior Mężczyźni do 69 kg

1. Mazur Dominik (Hulk Team Police)

2. Bańczyk Jacek (Rio Grappling Dąbrowa Górnicza)

3. Piegat Kamil (Dragon Fight Club)

Ne Waza No Gi Senior Mężczyźni do 77 kg

1. Goszcz Radosław (Dragon Fight Club)

2. Miś Kuba (MKS MMA Team)

3. Piątkowski Łukasz (MMA&BOXING BULDOG TEAM)

Ne Waza No Gi Senior Mężczyźni do 85 kg

1. Bańczyk Paweł (BJJ Factory Gliwice)

2. Drukała Kamil (Rio Grappling Dąbrowa Górnicza)

3. Kubit Krzysztof (Grappling Kraków)

Ne Waza No Gi Senior Mężczyźni do 94 kg

1. Pilarski Tomasz (Energy Gold Team Police)

2. Nowocień Karol (Thien Long Żyrardów)

3. Zawadzki Bartosz (KS Wataha Sosnowiec)

Ne Waza No Gi Senior Mężczyźni +94 kg

1. Frankiewicz Marcin (MKS MMA Team)

2. Korzenecki Mateusz (Thien Long Żyrardów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *