Wyniki – VII Ogólnopolski Turniej No-Gi, Gi Fight Dzierżoniów

VII Ogólnopolski Turniej No-Gi Fight Dzierżoniów 2018

Wyniki No-Gi:

Białe pasy -60 kg.

  1. Jakub Wilczyński – Wrox Gym Wrocław
  2. Marek Passon – Next Level Opole
  3. Mateusz Szymanowski – Contender Kamienna Góra

Białe pasy -66 kg.

  1. Dominik Wąsik – Forca Brava Opole
  2. Konrad Kaczmarski – Obamma Fight Team
  3. Mariusz Gomułka – Contender Kamienna Góra

Białe pasy 74 kg.

  1. Kamil Krzewina – KTJ MMA Ruda Śląska
  2. Mateusz Jarosławski – RGC Oława
  3. Paweł Hryniszak – Bebson Gold Team

Białe pasy 81 kg.

  1. Paweł Sołogub – Junior Dzierżoniów
  2. Mateusz Tiuchty – Invictus Oborniki Śląskie
  3. Krzysztof Rupa – Saiyan Gold Team

Białe pasy 88 kg.

  1. Denis Piekaruś – Forca Brava Opole
  2. Michał Tarasewicz – Checkmat
  3. Grzegorz Gałka

Białe pasy -96 kg.

  1. Piotr Rogosz – Next Level BJJ
  2. Michał Bałabuch – Next level Opole
  3. Tymoteusz Szymura – Movement Center Orzesze

Białe pasy +96 kg.

  1. Bartłomiej Baliński – Berserkers Team Wrocław
  2. Janusz Jagielski – Next Level BJJ Kluczbork
  3. Adrian Rutkowski – UKS Jiu Jitsu Miejska Górka

Elita -70 kg.

  1. Bartłomiej Wdowiak – MMA Solo Team Namysłów
  2. ARMAN Wilski – Next Level Opole
  3. Mariusz Joniak – Bebson Gold Team

Elita -76 kg.

  1. Michał Szydłowski – Gracie Barra Chorzów
  2. Krzysztof Hamerski – RGC Wrocław
  3. Szczepan Bajtek – Boi Team Strzelin

Elita 82 kg.

  1. Paweł Tomalik – Next Level Opole
  2. Paweł Bańczyk – BJJ Factory
  3. Wojciech Chrzan – Saiyan Gold Team

Elita -88 kg.

  1. Miłosz Gądziak – Strzelec Gold Team
  2. Michał Malcher – Forca Brava Opole
  3. Paweł Murias – RGC Wrocław

Elita -96 kg.

  1. Mariusz Podborączyński – Forca Brava Opole
  2. Nitaj Stelmach – ASW Pawła Krażewskiego
  3. Piotr Lasocki – Academia Gorila

Elita +96 kg.

  1. Bartłomiej Maciążek – RGC Dąbrowa Górnicza
  2. Livio Victoriano – Forca Brava Opole
  3. Robert Wodzyński – Husaria Mława

Masters -76 kg. Białe niebieskie pasy

  1. Paweł Czuga – BJJ Factory
  2. Piotr Górski
  3. Michał Kawalec – Wrox Gym Wrocław

Masters -88 kg. Białe niebieskie pasy

  1. Szymon Frątczak – KS Cyklon BJJ ZG
  2. Jacek Kępka – Natal Gold Team
  3. Ryszard Dudziak – Frontline Academy

Masters +88 kg Białe niebieskie pasy

  1. Marcin Oleksiuk – Next Level Opole

Kobiety -56 kg

  1. Oliwia Wolny – TS AKS Wrestler Chorzów
  2. Marta Dymarczyk – RGC Wrocław
  3. Patrycja Ozor – Bastion Ruda Śląska

Kobiety +56 kg.

  1. Anna Żmuda – Next Level Opole
  2. Pernille Garshol – Checkmat
  3. Weronika Czaderska – SWD Kraków

Kobiety 56 kg. Kolorowe pasy

  1. Dominika Małecka – Bebson Gold Team
  2. Natalia Panek – Bastion Ruda Śląska
  3. Magdalena Chmiel – Fu Getsu

Juniorzy -60 kg.

  1. Mikołaj Regiewicz – Contender Kamienna Góra
  2. Filip Bogatko – Bebson Gold Team
  3. Michał Sołogub – Junior Dzierżoniów

Juniorzy -66 kg.

  1. Paweł Jaworski – Husaria Mława
  2. Jakub Szczypiński – Saiyan Gold Team
  3. Michał Kucharkowski – Next Level BJJ Kluczbork

Juniorzy -74 kg.

  1. Adrian Obłoza
  2. Jakub Kaczmarski – Obamma Fight Team
  3. Wiktor Przywora – SWD Kraków

Juniorzy -88 kg.

  1. Filip Bednarek – Junior Dzierżoniów
  2. Kasjan Sochański – Bebson Gold Team
  3. Kacper Gawda – Invictus Oborniki Śląskie

Masters Elita +88 kg.

  1. Bartłomiej Maciążek – RGC Dąbrowa Górnicza
  2. Piotr Lasocki – Academia Gorila
  3. Paweł Kempa – Barracuda Poznań

Niebieskie pasy -66 kg.

  1. Hubert Kilian – Checkmat Wrocław
  2. Mateusz Markowicz – Wrox Gym Wrocław
  3. Jakub Ramsz – Next Level Opole

Niebieskie pasy 74 kg.

  1. Adam Fidkowski – Next Level Opole
  2. Krystian Knop – Forca Brava Opole
  3. Mariusz Michalczuk

Niebieskie pasy 81 kg.

  1. Paweł Nahrebny – MMA Solo Team Namysłów
  2. Robert Wolak – Forca Brava Opole
  3. Krystian Wawrzyniak

Niebieskie pasy 88 kg.

  1. Łukasz Olech – Next Level Opole
  2. Kamil Pernej – Horda Wałbrzych
  3. Krystian Głowiński

Niebieskie pasy -96 kg.

  1. Dariusz Tyczyński – RGC Krośnice
  2. Mateusz Chmielewski – SGT B-Zone
  3. Robert Rożenko – ASW Pawła Krażewskiego

Niebieskie pasy +96 kg.

  1. Marcin Kulikowski – Grappling Kraków
  2. Mateusz Grzegorczyn – Forca Brava Opole
  3. Dariusz Frelich – Contender Kamienna Góra

Open:

  1. Paweł Bańczyk
  2. Krzysztof Kubit
  3. Paweł Tomalik

VII Ogólnopolski Turniej Gi Fight Dzierżoniów

Wyniki GI:

Białe pasy 60-66 kg.

  1. Jakub Wilczyński – Wrox Gym Wrocław
  2. Kamil Suwka – RGC Czarny Las

Białe pasy -74 kg.

  1. Paweł Sołogub – Junior Dzierżoniów
  2. Mateusz Jarosławski – RGC Oława
  3. Michał Łakomy – Frontline Academy

Białe pasy -88 kg.

  1. Adrian Kurpisz – Checkmat Poznań
  2. Ryszard Dudziak – Frontline Academy
  3. Jakub Drapała – Grappler Rzeszów

Białe pasy -96 kg.

  1. Mateusz Bałabuch – Next Level Opole
  2. Tomasz Walczak – BJJ Factory
  3. Marcin Traut – RGC Wrocław

Białe pasy +96 kg.

  1. Bartłomiej Baliński – Berserkers Team Wrocław
  2. Janusz Jagielski – Next Level Kluczbork
  3. Przemysław Nieużyła KS Sparta Jaworzno

Juniorzy 66-74 kg.

  1. Paweł Jaworski – Husaria Mława
  2. Piotr Paluch – KS Sparta Jaworzno
  3. Krzysztof Olejnik – Saints Gold Team

Juniorzy -81 kg.

  1. Dominik Sztaba – Checkmat
  2. Filip Bednarek – Junior Dzierżoniów
  3. Paweł Dawidowicz – RGC

Kobiety +56 kg.

  1. Anna Żmuda – Next Level Opole
  2. Jolanta Rybińska – Academia Gorilla Rybnik
  3. Izabella Stopa – Checkmat Poznań

Elita -70 kg.

  1. Tomasz Paczka – BJJ Factory
  2. Michał Rechenberg – KS Cyklon BJJ ZG
  3. Piotr Kowal – Sowilo Zenith Kielce

Elita -76 kg.

  1. Tomasz Prygiel – RGC Wrocław
  2. Krzysztof Hamerski – RGC Wrocław
  3. Krzysztof Wala – BJJ Factory

Elita -82 kg.

  1. Paweł Bańczyk – BJJ Factory
  2. Bartosz Derenowski
  3. Maciej Szubart – Next Level BJJ

Elita -88 kg.

  1. Paweł Murias – RGC Wrocław
  2. Oliwier Szczygieł – Academia Gorilla Rybnik
  3. Piotr Lasocki – Academia Gorila

Masters Elita +88 kg.

  1. Piotr Lasocki – Academia Gorila
  2. Adam Bizoń – SGT B-Zone

Masters Elita 88 kg.

  1. Paweł Wąsiel – Natal Gold Team
  2. Tomasz Martyka – KS Sparta Jaworzno

Masters -76 kg Białe niebieskie pasy

  1. Paweł Czuga – BJJ Factory
  2. Piotr Górski – Pretorian Gorzów
  3. Krzysztof Rozwadowski – Barracuda

Masters -88 kg. Białe niebieskie pasy

  1. Szymon Frątczak – KS Cyklon BJJ ZG
  2. Ryszard Dudziak – Frontline Academy
  3. Jacek Kępka – Natal Gold Team

Masters +88 kg. Białe niebieskie pasy

  1. Radosław Gil – BJJ Factory
  2. Sebastian Kawa – KS Cyklon BJJ ZG

Niebieskie pasy -66 kg.

  1. Tomasz Podżorski – RGC Wrocław
  2. Kamil Długaszek

Niebieskie pasy -74 kg.

  1. Kamil Kusza – RGC Krośnice
  2. Łukasz Wiśniewski – RGC Oława
  3. Maciej Słowiński – Frontline Academy

Niebieskie pasy -81 kg.

  1. Seweryn Radtke – Academia Gorilla Rybnik
  2. Michał Telinga – BJJ Factory
  3. Adrian Krzesak – RGC Krośnice

Niebieskie pasy -88 kg.

  1. Marek Sauć – Academia Gorilla Rybnik
  2. Krystian Głowiński
  3. Norbert Nentwich – Wrox Gym Team

Niebieskie pasy -96 kg, +96 kg.

  1. Mateusz Kusztal – Invictus BJJ Oborniki Śląskie
  2. Dariusz Tyczyński – RGC Krośnice
  3. Mateusz Chmielewski – SGT B-Zone

Fotorelacja autorstwa Mariusza Tychry z VII Ogólnopolski Turniej NO GI i GI Fight w Dzierżoniowie z 3 lutego 2018

Opublikowany przez BJJ Fanatics – Combat Sports News na 3 lutego 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *