Wyniki z Winter Open | Luboń 1 grudnia 2018

Oficjalne wyniki turnieju Winter Open 2018 rozgrywanych dobrze znanej zawodnikom nie tylko hali w Luboniu. Liczba zawodników oscylował blisko 700 zgłoszeń w dwóch formułach Gi I NoGi. Organizatorzy wprowadzili zmiany w systemie rejestracji, co na pewno usprawniło rejestracje, a już zapowiedzieli kolejne zmiany w harmonogramie, podczas przyszłych zawodów co na pewno bardziej zainteresuje i zachęci do startów w zawodach organizowanych przez Alliance BJJ Poland w osobach Sebastiana Słowaka i Mateusza Łuckiewicza.

Poniżej oficjalna lista medalistów …

WYNIKI WINTER OPEN 2018
gi; dzieci; dziewczynki; 4-6 lat; -32 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Zofia Pinkowska Gold Team Polska / Poznań
gi; dzieci; dziewczynki; 7-9 lat; -30 kg 2018-12-01 08:26:29
# Imię i nazwisko Klub
1 Oliwia Grewling Berserker`s Team / Szczecin
2 Michalina Latos Copacabana / Bydgoszz
3 Julia Świeboda Copacabana / Bydgoszz
3 Lena Ignaczak Gold Team Polska / Poznań
gi; dzieci; dziewczynki; 7-9 lat; -40 kg 2018-12-01 08:22:59
# Imię i nazwisko Klub
1 Aleksandra Stoksik Gold Team Polska / Poznań
2 Julia Nowacka Gold Team Polska / Poznań
gi; dzieci; chłopcy; 4-6 lat; -32 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Olaf Kriger Gold Team Polska / Poznań
gi; dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -30 kg 2018-12-01 08:48:53
# Imię i nazwisko Klub
1 Nikodem Stankiewicz Ronin Gold Team Koszalin / Koszalin
2 Adam Kubiszewski Szkoła Walki LEO Śrem / Śrem
3 Jakub Stępień Gold Team Polska / Poznań
gi; dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -35 kg 2018-12-01 08:52:43
# Imię i nazwisko Klub
1 Franciszek Dubaj Rio Grappling / Wrocław
2 Piotr Kryszak Checkmat / Checkmat Poznań
3 Filip Kłos Gold Team Polska / Poznań
gi; młodzicy; dziewczynki; -46 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Oliwia Sieprawska BJJ Factory Gliwice / Gliwice
gi; młodzicy; dziewczynki; +46 kg 2018-12-01 09:11:08
# Imię i nazwisko Klub
1 Dominika Żmuda WroxGym / Wrocław
2 Martyna Ludwiczak Gold Team Polska / Poznań
3 Nikola Nowicka Copacabana / Bydgoszz
gi; młodzicy; chłopcy; -34 kg 2018-12-01 09:06:39
# Imię i nazwisko Klub
1 Maciek Szczepanik BJJ Factory Gliwice / Gliwice
2 Til Matauschek BJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
gi; młodzicy; chłopcy; +46 kg 2018-12-01 09:36:36
# Imię i nazwisko Klub
1 Mateusz Kozik ASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
2 Krzysztof Sieprawski BJJ Factory Gliwice / Gliwice
3 Mikołaj Bubnowski Pretorian Gorzów / Gorzów
gi; młodszy junior; dziewczynki; -52 kg 2018-12-01 09:23:28
# Imię i nazwisko Klub
1 Daria Brzozowska ASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
2 Julia Wójcicka WroxGym / Wrocław
gi; młodszy junior; dziewczynki; -60 kg 2018-12-01 09:53:47
# Imię i nazwisko Klub
1 Maria Barna Gold Team Polska / Valiant Gold Team
2 Wiktoria Woźniak cavalcanti poland / Legnica
3 Nicole Kielichowska Gold Team Polska / Poznań
gi; młodszy junior; dziewczynki; +60 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Kinga Dyszczyk Zenith BJJ / KSW DE LA RIVA
gi; młodszy junior; chłopcy; -46 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Eryk Kasprzak Zenith BJJ / Walka Gniezno
gi; młodszy junior; chłopcy; -52 kg 2018-12-01 09:42:58
# Imię i nazwisko Klub
1 Stanisław Knopik ASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
2 Karim Bennour ASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
gi; młodszy junior; chłopcy; -60 kg 2018-12-01 10:06:09
# Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Kowalczyk Gold Team Polska / Stragard
2 Jakub Frasz ASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
gi; młodszy junior; chłopcy; +60 kg 2018-12-01 11:05:18
# Imię i nazwisko Klub
1 Paweł Jaworski Husaria / Mława
2 Wojciech Małaszniak Szkoła Walki LEO Śrem / Śrem
3 Mateusz Hebdowski WroxGym / Wrocław
3 Dominik Migaj Frontline Academy Poland / Polska
gi; juniorki; -56.5 kg 2018-12-01 10:42:50
# Imię i nazwisko Klub
1 Alicja Stypułkowska BJJ Factory Gliwice / Gliwice
2 Julia Maślanka Gold Team Polska / Valiant
gi; junior; -64 kg 2018-12-01 11:25:58
# Imię i nazwisko Klub
1 Kamil Sobaszek Unia Jiu Jitsu / POLSKA
2 Tomasz Radomski WroxGym / Wrocław
3 Daniel Skrzypa Niezrzeszony / Trzebiel
gi; junior; -69 kg 2018-12-01 11:19:20
# Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Gaworski Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
2 David Baqradze Copacabana / Poznań
gi; junior; -74 kg 2018-12-01 12:12:44
# Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Szumnarski Copacabana / Poznań
2 Paweł Szumnarski Copacabana / Poznań
3 Tomasz Szymański BJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
3 Jan Koperski Zenith BJJ / Poznań
gi; junior; -79.3 kg 2018-12-01 12:01:31
# Imię i nazwisko Klub
1 Maksymiljan Czajkowski Gold Team Polska / SULECHÓW
2 Filip Zawal Szkoła Walki LEO Śrem / Śrem
gi; junior; -84.3 kg 2018-12-01 12:35:34
# Imię i nazwisko Klub
1 Krystian Ślesiński Panteon Mistrzów / Poznań
2 Patryk Sitarz Checkmat / Checkmat Kostrzyn nad Odrą
3 Igor Kaliński Invictus / Mosina
gi; adult; biały; -64 kg 2018-12-01 09:06:02
# Imię i nazwisko Klub
1 Michał Kulma Zenith BJJ / Warszawa Legia Fight Club
2 Damian Minkiewicz Gold Team Polska / SULECHÓW
3 Jacek Myszewski Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
gi; adult; biały; -70 kg 2018-12-01 10:14:39
# Imię i nazwisko Klub
1 Damian Kaczmarek Invictus / MOSINA
2 Bartosz Dobrzycki Gracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
3 Karol Sokołowski brak klubu / Fight Club Włocławek
3 Łukasz Michaluk Berserker`s Team / Warszawa
gi; adult; biały; -76 kg 2018-12-01 11:53:37
# Imię i nazwisko Klub
1 Dawin Kwaśny Rio Grappling / Zielona góra
2 Patryk Dworakowski Checkmat / Poznań
3 Tomasz Bywalec BJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
3 Dawid Szczepaniak Checkmat / Poznań
gi; adult; biały; -82.3 kg 2018-12-01 13:51:09
# Imię i nazwisko Klub
1 Szymon Zawistowski Berserker`s Team / Warszawa
2 Radosław Chmura Next Level BJJ / Wrocław
3 Mateusz Daniliszyn Unia Jiu Jitsu / POLSKA
3 Damian Kowalczyk Cyklon BJJ Zielona Góra / Berserkers Team – Cyklon Zielona Góra
gi; adult; biały; -88.3 kg 2018-12-01 15:12:21
# Imię i nazwisko Klub
1 Daniel Dłoniak Gold Team Polska / Samuraj Gold Team Piła
2 Paweł Rosicki Zenith BJJ / Piranha Gdynia
3 Marcin Fiłyk Gracie Barra Team Draculino / Poznań
3 Jakub Deska Zenith BJJ / Legia Fight Club Warszawa
gi; adult; biały; -94.3 kg 2018-12-01 13:00:49
# Imię i nazwisko Klub
1 Michał Tkaczyk Gracie Barra / Poznań
2 Krzysztof Łuksza Checkmat / Checkmat Poznań
3 Krzysztof Tamborski Checkmat / Głogów
3 Patryk Trawiński Szkoła Walki LEO Śrem / Śrem
gi; adult; biały; -100.5 kg 2018-12-01 13:12:00
# Imię i nazwisko Klub
1 Krzysztof Kowalewski Lwy Kłodzko / Kłodzko
2 Maksym Owsiński Zenith BJJ / Walka Gniezno
3 Franz Löhnert BJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
3 Krzysztof Kilichowski Copacabana / XYZ Bydgoszcz
gi; adult; biały; +100.5 kg 2018-12-01 13:29:03
# Imię i nazwisko Klub
1 Krzysztof Piechalak Gold Team Polska / Ozaru Gold Team Września
2 Grzegorz Muzsik Checkmat / Poznań
3 Mateusz Niklaus Kosen Judo / Poznań
gi; adult; niebieski; -64 kg 2018-12-01 10:09:39
# Imię i nazwisko Klub
1 Jerzy Izdebski Złomiarz Team / Gdańsk
2 Markus Ciesielski BJJ Factory Gliwice / Gliwice
3 Damian Gąsiński Gracie Barra Team Draculino / Octopus Pabianice
3 Kacper Kujawski Berserker`s Team / Szczecin
gi; adult; niebieski; -70 kg 2018-12-01 12:03:46
# Imię i nazwisko Klub
1 Szymon Karolczyk Zenith BJJ / Gniezno
2 Mateusz Kaczmarek Unia Jiu Jitsu / POLSKA
3 Filip Dyrkacz Akademia Fenix / Kraków
3 Michał Kasprzak Zenith BJJ / Walka Gniezno
gi; adult; niebieski; -76 kg 2018-12-01 14:07:45
# Imię i nazwisko Klub
1 Mateusz Binięda Berserker`s Team / Szczecin
2 Marcin Soszyński Złomiarz Team / Gdańsk
3 Ariel Papuga Akademia Fenix / Kraków
gi; adult; niebieski; -82.3 kg 2018-12-01 16:33:24
# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Ertmann Academia Gorila / Warszawa
2 Kamil Jędrzejewski Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
3 Samuel Ilnicki Checkmat / Arte Suave Kopenhaga
3 Patryk Wróbel Akademia Fenix / Kraków
gi; adult; niebieski; -88.3 kg 2018-12-01 15:32:16
# Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Żeromiński Gracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
2 Michał Iwon Gold Team Polska / Police
3 Dawid Sopkowicz Berserker`s Team / Szczecin
3 Jakub Wiśniewski Checkmat / Poznań
gi; adult; niebieski; -94.3 kg 2018-12-01 14:22:19
# Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Drozdowski Academia Gorila / Żyrardów
2 Michał Królicki Rio Grappling / Oława
3 Kamil Lendzion Zenith BJJ / Iława
3 Radosław Tatara Gracie Barra Chorzów / Chorzów
gi; adult; niebieski; -100.5 kg 2018-12-01 14:40:18
# Imię i nazwisko Klub
1 Norbert Węgrzyn Berserker`s Team / Szczecin
2 Arkadiusz Żywalewski Katana / Szczytno
3 Piotr Urbaniak Copacabana / Poznań
gi; adult; niebieski; +100.5 kg 2018-12-01 14:19:21
# Imię i nazwisko Klub
1 Michał Synak Exilados Koszalin / Koszalin
2 Marcin Rupental Checkmat / Poznań
gi; adult; purpurowy; -64 kg 2018-12-01 08:26:59
# Imię i nazwisko Klub
1 Mateusz Wieczorek Copacabana / Lodz
gi; adult; purpurowy; -70 kg 2018-12-01 09:08:42
# Imię i nazwisko Klub
1 Paweł Wadas WroxGym / Wrocław
2 Łukasz Wiśniewski Rio Grappling / Oława
3 Paweł Steczkowski Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / warszawa
3 Paweł Sokołowski Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
gi; adult; purpurowy; -76 kg 2018-12-01 09:32:00
# Imię i nazwisko Klub
1 Bartosz Drabik Gold Team Polska / Valiant Gold Team
2 Dawid Jankowski Pretorian Koźmin Wielkopolski / Koźmin Wlkp.
3 Marcus Piwowarski-Bajer Invictus / Invictus BJJ Mosina
gi; adult; purpurowy; -82.3 kg 2018-12-01 13:13:01
# Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Patelski WroxGym / Wrocław
2 Kamil Jączek Gold Team Polska / Szczecin
3 Piotr Mikołajczak Invictus / Invictus BJJ Mosina
3 Maciej Kaczmarek Zenith BJJ / X-Team
gi; adult; purpurowy; -88.3 kg 2018-12-01 11:51:43
# Imię i nazwisko Klub
1 Oskar Chmiel Invictus / Poznań
2 Maciej Kwiatkowski Rio Grappling / Wrocław
3 Paweł Kaszewski Zenith BJJ / X-Team
3 Marek Suśniak Checkmat / Poznań
gi; adult; purpurowy; -94.3 kg 2018-12-01 11:02:06
# Imię i nazwisko Klub
1 Krzysztof Ciurzyński Academia Gorila / Warszawa
2 Ireneusz Dziekola Unia Jiu Jitsu / POLSKA
3 Piotr Lasocki Academia Gorila / Warszawa
gi; adult; purpurowy; -100.5 kg 2018-12-01 10:38:49
# Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Skrętowicz Rio Grappling / Otmuchów
2 Jan Włodarczyk Pretorian Koźmin Wielkopolski / Koźmin wlkp
gi; adult; purpurowy; +100.5 kg 2018-12-01 09:45:17
# Imię i nazwisko Klub
1 Bartłomiej Maciążek Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza
2 Bartłomiej Dróbka Checkmat / Poznań
3 Marcin Zabrocki Gold Team Polska / Drawsko Pomorskie
3 Marcin Liśkiewicz Juggernaut Gold Team / Szczecin
gi; adult; brązowy; -76 kg 2018-12-01 09:25:26
# Imię i nazwisko Klub
1 Michał Goździewicz Gold Team Polska / Września
gi; adult; brązowy; -82.3 kg 2018-12-01 09:24:12
# Imię i nazwisko Klub
1 Tomasz Prygiel Rio Grappling / Wrocław
2 Marcin Majkowski Copacabana / Warszawa
3 Adrian Żurowski Checkmat / Poznań
3 Adrian Kozicz Checkmat / Poznań
gi; adult; brązowy; -88.3 kg 2018-12-01 09:37:16
# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Kmiotek Zenith BJJ / Gdynia
2 Tomasz Jendrzejczak Gold Team Polska / Juggernaut
3 Kamil Rutkowski Checkmat / Poznań
gi; adult; czarny; -94.3 kg 2018-12-01 10:08:22
# Imię i nazwisko Klub
1 Filip Kopij Rio Grappling / Oława
2 Krzysztof Pociecha Gold Team Polska / Valiant Gold Stargard
gi; adult; czarny; -100.5 kg 2018-12-01 09:37:37
# Imię i nazwisko Klub
1 Paweł Pilarz Gracie Barra Team Draculino / Poznań
gi; kobiety; biały; -53.5 kg 2018-12-01 08:45:08
# Imię i nazwisko Klub
1 Alicja Kardas Złomiarz Team / Gdańsk
2 Anita Majdecka Zenith BJJ / Gameness Team Poznań
3 Wiktoria Kamieniak BJJ Factory Gliwice / Gliwice
gi; kobiety; biały; -58.5 kg 2018-12-01 09:42:59
# Imię i nazwisko Klub
1 Olga Zabulewicz Złomiarz Team / Gdańsk
2 Jagoda Paprzycka Zenith BJJ / Gameness team Poznań
3 Jolanta Konieczny BJJ Factory Gliwice / Gliwice
3 Barbara Balicka Gold Team Polska / Poznań
gi; kobiety; biały; -64 kg 2018-12-01 09:49:41
# Imię i nazwisko Klub
1 Małgorzata Wojdyłło Berserker`s Team / Poznań
2 Aleksandra-Halina Nowak Checkmat / Poznań
3 Leyla Koziej Rio Grappling / Wrocław
3 Adrianna Rożniak Copacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
gi; kobiety; biały; -69 kg 2018-12-01 10:06:31
# Imię i nazwisko Klub
1 Joanna Zabulewicz Złomiarz Team / Gdańsk
2 Joanna Białas Copacabana / Bydgoszcz
3 Anna Przyborek Berserker`s Team / Warszawa
gi; kobiety; biały; -74 kg 2018-12-01 10:00:48
# Imię i nazwisko Klub
1 Weronika Pieniaszek Złomiarz Team / Gdańsk
2 Jessica Dziedzic Katana / Szczytno
gi; kobiety; niebieski; -53.5 kg 2018-12-01 10:02:51
# Imię i nazwisko Klub
1 Magdalena Ulikowska Copacabana / Bydgoszcz
2 Joanna Duraj Złomiarz Team / Gdańsk
gi; kobiety; niebieski; -58.5 kg 2018-12-01 11:10:41
# Imię i nazwisko Klub
1 Weronika Zygmunt Grappling Kraków / Kraków
2 Alicja Stypułkowska BJJ Factory Gliwice / Gliwice
3 Agnieszka Wypychowska Zenith BJJ / LFC Warszawa
3 Marianna Jurkiewicz Copacabana / warszawa
gi; kobiety; niebieski; -64 kg 2018-12-01 11:38:13
# Imię i nazwisko Klub
1 Katrin-Jessika Kamasz Akademia Fenix / Kraków
2 Agnieszka Stangrecka Copacabana / Bydgoszz
3 Ewa Pempera Zenith BJJ / Gameness Team Poznań
3 Viviana Pozorska Berserker`s Team / Szczecin
gi; kobiety; niebieski; -74 kg 2018-12-01 11:47:34
# Imię i nazwisko Klub
1 Greta Wilczek Unia Jiu Jitsu / POLSKA
2 Agnieszka Obiegałka Copacabana / Poznań
3 Monika Zandecka Gold Team Polska / Poznań
gi; kobiety; niebieski; +74 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Monika Woźniak Next Level BJJ / Opole
gi; kobiety; purpurowy/brązowy/czarny; -64 kg 2018-12-01 11:38:34
# Imię i nazwisko Klub
1 Małgorzata Ptaszyńska Copacabana / Warszawa
gi; master; biały; -70 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Jaroslaw Krukowski Berserker`s Team / Poznan
gi; master; biały; -76 kg 2018-12-01 15:28:13
# Imię i nazwisko Klub
1 Dariusz Hoffmann Barracuda BJJ / Rokietnica
2 Maciej Chłąd Unia Jiu Jitsu / POLSKA
3 Sviatoslav Zhymanov Czerwony Smok Poznań / Poznan
3 Aymen Rezgui Unia Jiu Jitsu / POLSKA
gi; master; biały; -82.3 kg 2018-12-01 15:40:12
# Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Kaniewski Szkoła Walki LEO Śrem / Śrem
2 Remigiusz Stasiak Złomiarz Team / Gdańsk
3 Przemyslaw Korkosz Renato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
3 Sebastian Matauschek BJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
gi; master; biały; -88.3 kg 2018-12-01 16:12:58
# Imię i nazwisko Klub
1 Arkadiusz Ścięgosz Academia Gorila / Skierniewice
2 Przemysław Wardowski Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza
3 Jan Ciesielski BJJ Factory Gliwice / Gliwice
gi; master; biały; -94.3 kg 2018-12-01 14:05:34
# Imię i nazwisko Klub
1 Grzegorz Sypniewski Zenith BJJ / Iława
2 Bartosz Romaniec Checkmat / Poznan
3 Marcin Kaczmarek Berserker`s Team / Kołobrzeg
gi; master; biały; -100.5 kg 2018-12-01 14:18:11
# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Jasoń Gold Team Polska / Piła
2 Przemysław Tytuła Gold Team Polska / Piła
3 Krzysztof Kilichowski Copacabana / XYZ Bydgoszcz
gi; master; biały; +100.5 kg 2018-12-01 14:55:25
# Imię i nazwisko Klub
1 Tadeusz Chwalczuk Alliance Jiu-jitsu / Kościan
2 Ireneusz Marciniak Checkmat Głogów / Głogów
3 Jacek Czerniawski UNITED GYM / Łódź
gi; master; niebieski; -70 kg 2018-12-01 13:19:58
# Imię i nazwisko Klub
1 Leszek Kisielewski Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
2 Krystian Taraszkiewicz Checkmat Głogów / Glogow
3 Szymon Wieczorek Gold Team Polska / Energy Gold Team
gi; master; niebieski; -76 kg 2018-12-01 13:26:48
# Imię i nazwisko Klub
1 Bartosz Skonieczny Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
2 Piotr Marczuk Rio Grappling / Oława
3 Michał Cieślak Gracie Barra Team Draculino / Toruń
3 Adam Taracha Copacabana / Poznań
gi; master; niebieski; -82.3 kg 2018-12-01 14:34:18
# Imię i nazwisko Klub
1 Wawrzyniec Chmiel Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2 Janusz Nowak X-Team / Poznań
3 Grzegorz Łukowiak Gold Team Polska / Pionier Gold Team Gubin
3 Marek Foryński Berserker`s Team / Łódź
gi; master; niebieski; -88.3 kg 2018-12-01 13:07:32
# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Ochoński Berserker`s Team / Jelenia Góra
2 Szymon Frątczak Invictus / Zielona Góra
gi; master; niebieski; -94.3 kg 2018-12-01 13:29:01
# Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Drozdowski Academia Gorila / Żyrardów
2 Ryszard Dudziak Frontline Academy Poland / Sulmierzyce
3 Radosław Tatara Gracie Barra Chorzów / Chorzów
3 Wojciech Malak Copacabana / Poznań
gi; master; niebieski; -100.5 kg 2018-12-01 13:23:28
# Imię i nazwisko Klub
1 Damian Rusiecki Zenith BJJ / Gniezno
gi; master; niebieski; +100.5 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Janusz Kryszak Checkmat / Checkmat Poznań
gi; master; purpurowy; -70 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Paweł Steczkowski Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / warszawa
gi; master; purpurowy; -76 kg 2018-12-01 11:02:14
# Imię i nazwisko Klub
1 Konrad Turek Gold Team Polska / Szczecin
2 Łukasz Dąbkowski Rio Grappling / Zielona Góra
gi; master; purpurowy; -82.3 kg 2018-12-01 11:49:52
# Imię i nazwisko Klub
1 Bartosz Klepacz Juggernaut Gold Team / Szczecin
2 Błażej Kozłowicz Berserker`s Team / Poznań
3 Daniel Gąsiorek Unia Jiu Jitsu / POLSKA
3 Norbert Maćkowiak Gracie Barra Team Draculino / Poznań
gi; master; purpurowy; -88.3 kg 2018-12-01 12:06:38
# Imię i nazwisko Klub
1 Bartek Tomyślak Alliance Jiu-jitsu / Poznań
2 Marcin Stołecki Copacabana / Poznań
3 Szymon Krystian Gladiator / Ostrołęka
3 Paweł Nowak Gold Team Polska / Piła
gi; master; purpurowy; -94.3 kg 2018-12-01 12:34:31
# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Tomyslak Gracie Barra Team Draculino / Poznań
2 Robert Jabłoniowski Zenith BJJ / Poznań
3 Michal Struski Unia Jiu Jitsu / POLSKA
gi; master; purpurowy; -100.5 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Artur Kęska Serpentes / SŁUPSK
gi; master; brązowy; -76 kg 2018-12-01 11:30:09
# Imię i nazwisko Klub
1 Tomasz Kruczyński Fight Club FREESTYLER Włocławek / Włocławek
2 Wiktor Pankiewicz Copacabana / Bydgoszcz
gi; master; brązowy; -82.3 kg 2018-12-01 10:42:04
# Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Łukaszewski Zenith BJJ / Gniezno
2 Dawid Majewski Zenith BJJ / Gniezno
3 Robert Niedźwiecki Gold Team Polska / Międzyrzecz
3 Michał Dekowski Copacabana / Świecie
gi; master; brązowy; -100.5 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Robert Izydorek Zenith BJJ / GNIEZNO
gi; master; czarny; -94.3 kg 2018-12-01 10:33:27
# Imię i nazwisko Klub
1 Filip Kopij Rio Grappling / Oława
gi; master; czarny; -100.5 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Paweł Pilarz Gracie Barra Team Draculino / Poznań
gi; master; czarny; +100.5 kg 2018-12-01 09:45:30
# Imię i nazwisko Klub
1 Grzegorz Szymczyk Zenith BJJ / Gniezno
no-gi; dzieci; dziewczynki; 7-9 lat; -29 kg 2018-12-01 15:34:00
# Imię i nazwisko Klub
1 Oliwia Grewling Berserker`s Team / Szczecin
2 Julia Świeboda Copacabana / Bydgoszz
no-gi; dzieci; chłopcy; 7-9 lat; -29 kg 2018-12-01 15:44:09
# Imię i nazwisko Klub
1 Nikodem Stankiewicz Ronin Gold Team Koszalin / Koszalin
2 Adam Kubiszewski Szkoła Walki LEO Śrem / Śrem
no-gi; młodzicy; dziewczynki; +46 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Dominika Żmuda WroxGym / Wrocław
no-gi; młodzicy; chłopcy; +46 kg 2018-12-01 16:21:23
# Imię i nazwisko Klub
1 Mateusz Kozik ASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
2 Kacper Kołodziejski Centrum Sztuk Walki Chojnice / Chojnice
3 Mikołaj Bubnowski Pretorian Gorzów / Gorzów
no-gi; młodszy junior; dziewczynki; -46 kg 2018-12-01 15:54:02
# Imię i nazwisko Klub
1 Julia Wójcicka WroxGym / Wrocław
2 Daria Brzozowska ASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
no-gi; młodszy junior; dziewczynki; -54.5 kg 2018-12-01 15:55:57
# Imię i nazwisko Klub
1 Maria Barna Gold Team Polska / Valiant Gold Team
2 Jagoda Adamiec SHARK ŁÓDŹ / Łódź
no-gi; młodszy junior; chłopcy; -54.5 kg 2018-12-01 16:40:31
# Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Frasz ASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
2 Jakub Michniewicz Berserker`s Team / Choszczno
3 Stanisław Knopik ASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
3 Karim Bennour ASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
no-gi; młodszy junior; chłopcy; -63 kg 2018-12-01 16:59:51
# Imię i nazwisko Klub
1 Igor Włodarczyk Zenith BJJ / Berkut Arrachion Olsztyn
2 Mateusz Hebdowski WroxGym / Wrocław
3 Oliwier Filipiak Grappler Grudziądz / Zenith BJJ
no-gi; młodszy junior; chłopcy; +63 kg 2018-12-01 17:17:04
# Imię i nazwisko Klub
1 Paweł Jaworski Husaria / Mława
2 Maksymilian Kamiński Zenith BJJ / Poznań
3 Kacper Siepa Invictus / mosina
no-gi; juniorki; -58.5 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Dagny Adamczak Zenith BJJ / KSW DE LA RIVA
no-gi; juniorki; -62.5 kg 2018-12-01 17:05:47
# Imię i nazwisko Klub
1 Helena Wojakowska Gracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg
no-gi; junior; -61.5 kg 2018-12-01 17:14:23
# Imię i nazwisko Klub
1 Kamil Sobaszek Unia Jiu Jitsu / POLSKA
2 Rafał Kozioł Walka Gniezno / Gniezno
no-gi; junior; -66.5 kg 2018-12-01 17:42:32
# Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Drozdowski ASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
2 Bruno Kaczmarek ANKOS MMA / Poznan
3 Adrian Szelka Copacabana / Piotrków Trybunalski
no-gi; junior; -71.5 kg 2018-12-01 18:02:48
# Imię i nazwisko Klub
1 Paweł Jaworski Husaria / Mława
2 Piotr Krześlak Grappling / Wolbórz
3 Krzysztof Maliszewski Gold Team Polska / Września
3 Tomasz Szymański BJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
no-gi; junior; -76.5 kg 2018-12-01 18:26:37
# Imię i nazwisko Klub
1 Mikołaj Sznigir Kliasem Team / GRYFINO
2 Wiktor Milik MJJ Wrocław / Wrocław
3 Szymon Wieczorek Zenith BJJ / Gniezno
3 Filip Dukat FF Sport Opoczno / Opoczno
no-gi; junior; -81.5 kg 2018-12-01 17:35:51
# Imię i nazwisko Klub
1 Maksymiljan Czajkowski Gold Team Polska / SULECHÓW
2 Konrad Sokołowski Kliasem Team / GRYFINO
no-gi; adult; biały; -61.5 kg 2018-12-01 15:51:19
# Imię i nazwisko Klub
1 Mikołaj Kaczmarek Checkmat / Poznań
2 Damian Minkiewicz Gold Team Polska / SULECHÓW
no-gi; adult; biały; -67.5 kg 2018-12-01 19:25:36
# Imię i nazwisko Klub
1 Łukasz Michaluk Berserker`s Team / Warszawa
2 Denys Khomchenko Alliance Jiu-jitsu / Poznań
3 Adam Adamski ANKOS MMA / Poznań
3 Kamil Śniadała Alliance Jiu-jitsu / Poznań
no-gi; adult; biały; -73.5 kg 2018-12-01 19:32:11
# Imię i nazwisko Klub
1 Wojciech Kawa Berserker`s Team / Szczecin
2 Łukasz Malec Berserker`s Team / Choszczno
3 Tomasz Bywalec BJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
3 Szymon Czerwień KAZURO / Chodzież
no-gi; adult; biały; -79.5 kg 2018-12-01 19:21:07
# Imię i nazwisko Klub
1 Radosław Chmura Next Level BJJ / Wrocław
2 Mateusz Gwiazdowski Zenith BJJ / Gdynia
3 Adrian Wilk Gold Team Polska / Piła
3 Michał Zawojski Lwy Kłodzko / Potoczek
no-gi; adult; biały; -85.5 kg 2018-12-01 19:27:17
# Imię i nazwisko Klub
1 Szymon Herrmann ANKOS MMA / Poznań
2 Dawid Tandecki Centrum Sztuk Walki Chojnice / Chojnice
3 Mikołaj Paczkowski MMA DEVIL FIGHT CLUB / MMA DEVIL POZNAŃ
3 Krystian Szymczyk Lwy Kłodzko / Kłodzko
no-gi; adult; biały; -91.5 kg 2018-12-01 17:33:51
# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Chmiel Lwy Kłodzko / Kłodzko
2 Maciej Smirnow Alliance Jiu-jitsu / Poznań
3 Krzysztof Tamborski Checkmat / Głogów
3 Tomasz Pawelec Alliance Jiu-jitsu / Poznań
no-gi; adult; biały; -97.5 kg 2018-12-01 17:53:15
# Imię i nazwisko Klub
1 Krzysztof Kowalewski Lwy Kłodzko / Kłodzko
2 Przemysław Wojniak BJJ Garda Chojna / Chojna
3 Marcin Nawrot Zenith BJJ / KSW DE LA RIVA
3 Michał Kubacki Lion Group / Poznań
no-gi; adult; biały; +97.5 kg 2018-12-01 15:45:02
# Imię i nazwisko Klub
1 Dawid Jeneralczyk Checkmat / Poznań
2 Adrian Salamon Berserker`s Team / Szczecinek
no-gi; adult; niebieski; -61.5 kg 2018-12-01 18:24:39
# Imię i nazwisko Klub
1 Damian Gąsiński Gracie Barra Team Draculino / Octopus Pabianice
2 Markus Ciesielski BJJ Factory Gliwice / Gliwice
3 Marek Passon Next Level BJJ / Wrocław
no-gi; adult; niebieski; -67.5 kg 2018-12-01 19:33:30
# Imię i nazwisko Klub
1 Jerzy Izdebski Złomiarz Team / Gdańsk
2 Marcin Kurpisz Checkmat / Poznań
3 Adrian Błoński Zenith BJJ / Iława
3 Mateusz Machola Checkmat / Poznań
no-gi; adult; niebieski; -73.5 kg 2018-12-01 19:20:17
# Imię i nazwisko Klub
1 Mateusz Binięda Berserker`s Team / Szczecin
2 Ąndrzej Latarowski Saiyan Gold Team / Świdnica
3 Krzysztof Woźniak Berserker`s Team / Szczecin
3 Dawid Zachmyc Walka Gniezno / Zenith
no-gi; adult; niebieski; -79.5 kg 2018-12-01 16:37:04
# Imię i nazwisko Klub
1 Daniel Larman Berserker`s Team / Warszawa
2 Stanisław Tuszyński Lubin / Lubin
3 Jakub Mroczkowski Czerwony Smok Poznań / Poznan
3 Grzegorz Chojka Berserker`s Team / Słubice
no-gi; adult; niebieski; -85.5 kg 2018-12-01 15:55:49
# Imię i nazwisko Klub
1 Michał Koska MMA DEVIL FIGHT CLUB / MMA DEVIL POZNAŃ
2 Dawid Sopkowicz Berserker`s Team / Szczecin
3 Wojciech Marjański Copacabana / Bydgoszcz
3 Tomasz Nikel Copacabana / Łódź
no-gi; adult; niebieski; -91.5 kg 2018-12-01 18:05:59
# Imię i nazwisko Klub
1 Damian Piwowarczyk Czerwony Smok Poznań / Poznan
2 Borys Borkowski Berserker`s Team / Słubice
3 Kamil Lendzion Zenith BJJ / Iława
no-gi; adult; niebieski; -97.5 kg 2018-12-01 17:52:05
# Imię i nazwisko Klub
1 Damian Kawecki strefa walki oporówko / oporówko
2 Piotr Drozdowski Academia Gorila / Żyrardów
3 Sebastian Stolarz Copacabana / Łódź
no-gi; adult; niebieski; +97.5 kg 2018-12-01 16:45:04
# Imię i nazwisko Klub
1 Michał Synak Exilados Koszalin / Koszalin
2 Damian Skarzyński Checkmat / Poznań
no-gi; adult; purpurowy; -67.5 kg 2018-12-01 16:42:18
# Imię i nazwisko Klub
1 Michał Czerniga Zenith BJJ / Gdynia
2 Jan Pracz MMA DEVIL FIGHT CLUB / MMA DEVIL POZNAŃ
no-gi; adult; purpurowy; -73.5 kg 2018-12-01 16:22:01
# Imię i nazwisko Klub
1 Kasper Kawecki UNITED GYM / DOJO United Łódź-Kauża Team
2 Łukasz Gawor cavalcanti poland / Legnica
no-gi; adult; purpurowy; -79.5 kg 2018-12-01 17:25:08
# Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Skrzypczak Alliance Jiu-jitsu / Poznań
2 Michał Bojanowski Copacabana / Łódź
3 Mikołaj Zajączkowski Berserker`s Team / Świnoujście
3 Gracjan Wyroślak Samuraj Gold Team / Piła
no-gi; adult; purpurowy; -85.5 kg 2018-12-01 18:18:33
# Imię i nazwisko Klub
1 Adam Palacz ANKOS MMA / Poznań
2 Maciej Kruszewski Lubin / Lubin
3 Radosław Włoch Berserker`s Team / Szczecin
no-gi; adult; purpurowy; -91.5 kg 2018-12-01 15:49:47
# Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Jaroszewski Berserker`s Team / Szczecinek
2 Piotr Lasocki Academia Gorila / Warszawa
3 Krzysztof Ciurzyński Academia Gorila / Warszawa
no-gi; adult; purpurowy; -97.5 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Skrętowicz Rio Grappling / Otmuchów
no-gi; adult; purpurowy; +97.5 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Bartłomiej Maciążek Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza
no-gi; adult; brązowy; -73.5 kg 2018-12-01 15:07:26
# Imię i nazwisko Klub
1 Igor Wojtas Gold Team Polska / Valiant Gold Team
2 Jaroslaw Możdżeń Ronin Gold Team Koszalin / Koszalin
3 Michał Goździewicz Gold Team Polska / Września
no-gi; adult; brązowy; -79.5 kg 2018-12-01 15:13:19
# Imię i nazwisko Klub
1 Dawid Raczyński Checkmat / Wrocław
2 Artur Kamiński Gold Team Polska / Drawsko Pomorskie
no-gi; adult; brązowy; -85.5 kg 2018-12-01 15:26:36
# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Kmiotek Zenith BJJ / Gdynia
2 Tomasz Mikołajczyk Unia Jiu Jitsu / Anakonda Poznań
3 Dawid Szpak Gracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
no-gi; adult; czarny; -97.5 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Paweł Pilarz Gracie Barra Team Draculino / Poznań
no-gi; kobiety; biały; -51.5 kg 2018-12-01 14:29:03
# Imię i nazwisko Klub
1 Alicja Kardas Złomiarz Team / Gdańsk
no-gi; kobiety; biały; -56.5 kg 2018-12-01 15:26:34
# Imię i nazwisko Klub
1 Olga Zabulewicz Złomiarz Team / Gdańsk
2 Aila Solecki Gold Team Polska / Piła
3 Paulina Konik Copacabana / Łódź
no-gi; kobiety; biały; -61.5 kg 2018-12-01 15:07:52
# Imię i nazwisko Klub
1 Katarzyna Kraus Akademia Fenix / Kraków
2 Weronika Cisło SHARK ŁÓDŹ / Łódź
3 Marta Urbańska brak klubu / Fight Club Aleksandrów Kujawski
3 Monika Jewsiej Karaczun Team / Szczecin
no-gi; kobiety; biały; -66.5 kg 2018-12-01 15:58:58
# Imię i nazwisko Klub
1 Antonina Olbrycht brak klubu / Fight Club Aleksandrów Kujawski
2 Agnieszka Rosa Copacabana / Bydgoszcz
3 Zuzanna Olasik SHARK ŁÓDŹ / Łódź
no-gi; kobiety; biały; -71.5 kg 2018-12-01 15:16:40
# Imię i nazwisko Klub
1 Joanna Zabulewicz Złomiarz Team / Gdańsk
2 Małgorzata Grzegorzewska Kliasem Team / GRYFINO
no-gi; kobiety; niebieski; -56.5 kg 2018-12-01 15:19:27
# Imię i nazwisko Klub
1 Agnieszka Wypychowska Zenith BJJ / LFC Warszawa
no-gi; kobiety; niebieski; -66.5 kg 2018-12-01 15:33:51
# Imię i nazwisko Klub
1 Agnieszka Stangrecka Copacabana / Bydgoszz
no-gi; kobiety; niebieski; -71.5 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Agnieszka Obiegałka Copacabana / Poznań
no-gi; kobiety; niebieski; +71.5 kg 2018-12-01 15:43:28
# Imię i nazwisko Klub
1 Monika Woźniak Next Level BJJ / Opole
2 Monika Zandecka Gold Team Polska / Poznań
no-gi; kobiety; purpurowy/brązowy/czarny; -56.5 kg 2018-12-01 15:50:17
# Imię i nazwisko Klub
1 Joanna Opryszko Gold Team Polska / Szczecin
2 Joanna Adamczak Zenith BJJ / KSW DE LA RIVA
no-gi; master; biały; -67.5 kg 2018-12-01 16:12:33
# Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Rembelski Copacabana / Warszawa
2 Jaroslaw Krukowski Berserker`s Team / Poznan
no-gi; master; biały; -73.5 kg 2018-12-01 16:21:02
# Imię i nazwisko Klub
1 Sviatoslav Zhymanov Czerwony Smok Poznań / Poznan
2 Maciej Jaworski Gold Team Polska / Piła
no-gi; master; biały; -79.5 kg 2018-12-01 16:28:15
# Imię i nazwisko Klub
1 Krzysztof Mizera ANKOS MMA / Luboń
2 Przemyslaw Korkosz Renato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
3 Sebastian Matauschek BJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
3 Bartosz Kołodziej BJJ Garda Chojna / Chojna
no-gi; master; biały; -85.5 kg 2018-12-01 17:16:43
# Imię i nazwisko Klub
1 Krzysztof Figura Rio Grappling / Zielona Góra
2 Arkadiusz Ścięgosz Academia Gorila / Skierniewice
3 Przemysław Wardowski Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza
no-gi; master; biały; -91.5 kg 2018-12-01 17:08:48
# Imię i nazwisko Klub
1 Michał Tkaczyk Gracie Barra / Poznań
2 Bartosz Jeliński Centrum Sztuk Walki Chojnice / Chojnice
3 Roman Kachelski Grappler Grudziądz / Zenith BJJ
3 Łukasz Gurowski Zenith BJJ / Iława
no-gi; master; biały; -97.5 kg 2018-12-01 17:42:19
# Imię i nazwisko Klub
1 Michał Kubacki Lion Group / Poznań
2 Przemysław Wojniak BJJ Garda Chojna / Chojna
no-gi; master; biały; +97.5 kg 2018-12-01 17:55:31
# Imię i nazwisko Klub
1 Dawid Jeneralczyk Checkmat / Poznań
2 Ireneusz Marciniak Checkmat Głogów / Głogów
no-gi; master; niebieski; -67.5 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Szymon Wieczorek Gold Team Polska / Energy Gold Team
no-gi; master; niebieski; -73.5 kg 2018-12-01 18:18:22
# Imię i nazwisko Klub
1 Frank Sieber BJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
2 Albin Zawisła MMA DEVIL FIGHT CLUB / MMA DEVIL POZNAŃ
3 Damian Kwiatkowski MMA DEVIL FIGHT CLUB / MMA DEVIL POZNAŃ
no-gi; master; niebieski; -79.5 kg 2018-12-01 18:30:58
# Imię i nazwisko Klub
1 Andrzej Wojtaszek Alliance Jiu-jitsu / Poznań
2 Tomasz May Alliance Jiu-jitsu / Poznań
3 Dawid Sikora Gold Team Polska / Piła
no-gi; master; niebieski; -85.5 kg 2018-12-01 17:47:10
# Imię i nazwisko Klub
1 Aleksander Stańko Pretorian Gorzów / międzychód
2 Marcin Ochoński Berserker`s Team / Jelenia Góra
3 Mikołaj Lewandowski Copacabana / Łódź
3 Marcin Świątkowski Fight Club Aleksandrów Kujawski / Aleksandrów Kujawski
no-gi; master; niebieski; -91.5 kg 2018-12-01 17:29:27
# Imię i nazwisko Klub
1 Arkadiusz Kula Lion Group / Poznań
no-gi; master; niebieski; -97.5 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Drozdowski Academia Gorila / Żyrardów
no-gi; master; purpurowy; -85.5 kg 2018-12-01 16:58:55
# Imię i nazwisko Klub
1 Jeremiasz Sowa Exilados Koszalin / Koszalin
2 Mariusz Olczak Copacabana / Łódź Wodna
3 Marcin Angiel Saiyan Gold Team / Świdnica
no-gi; master; purpurowy; -91.5 kg 2018-12-01 15:14:48
# Imię i nazwisko Klub
1 Michał Wojtanowski Ronin Gold Team Koszalin / Koszalin
2 Piotr Lasocki Academia Gorila / Warszawa
no-gi; master; purpurowy; +97.5 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Bartłomiej Maciążek Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza
no-gi; master; brązowy; -85.5 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Dawid Szpak Gracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
no-gi; master; brązowy; -97.5 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Robert Izydorek Zenith BJJ / GNIEZNO
no-gi; master; czarny; -85.5 kg 2018-12-01 14:18:02
# Imię i nazwisko Klub
1 Łukasz Rewers Berserker`s Team / Poland
2 Filip Kopij Rio Grappling / Oława
no-gi; master; czarny; -97.5 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Paweł Pilarz Gracie Barra Team Draculino / Poznań
no-gi; master; czarny; +97.5 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Grzegorz Szymczyk Zenith BJJ / Gniezno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *