X Turniej No GI Fight Grappler CUP | Wyniki

Oficjalne wyniki z X Turnieju NoGi Fight Grappler Cup organizowane w Mińsku Mazowieckim przez Marcina Frankiewicza.

Źródło – >>>Tutaj<<<

dzieci; 6-7 lat; chłopcy; -23 kg 2019-10-05 09:17:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper BrokowskiKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Nataniel KowalAcademia Gorila / Warszawa
3Antoni SuchodolskiBerserker`s Team / Suwałki
3Kacper WoźniakDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
dzieci; 6-7 lat; chłopcy; -26 kg 2019-10-05 09:34:21
#Imię i nazwiskoKlub
1Jan JurekDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
2Gabriel KowalczykAcademia Gorila / Warszawa
3Maksymilian PachaczKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
dzieci; 6-7 lat; chłopcy; +29 kg 2019-10-05 09:43:34
#Imię i nazwiskoKlub
1Stanislaw BulińskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Hubert BocheńskiKAITO TEAM / Dębica
3Alicja CichońKAITO TEAM / Dębica
dzieci; 6-7 lat; dziewczynki; -20 kg 2019-10-05 09:48:14
#Imię i nazwiskoKlub
1Pola GodalaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Laura PachaczKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
dzieci; 6-7 lat; dziewczynki; -23 kg 2019-10-05 10:00:33
#Imię i nazwiskoKlub
1Nadia ChaleckaBerserker`s Team / Suwałki
2Sonia AbramczykAcademia Gorila / Warszawa
dzieci; 8-9 lat; chłopcy; -24 kg 2019-10-05 10:06:47
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał MajewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Stanisław LechKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
dzieci; 8-9 lat; chłopcy; -27 kg 2019-10-05 10:12:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Julian StępieńDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Błażej RusinowskiBerserker`s Team / Suwałki
3Antek KratyńskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3Piotr NiedziałkaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
dzieci; 8-9 lat; chłopcy; -30 kg 2019-10-05 10:45:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Mikołaj KowalskiDOJO / Łódź
2Jarosława BodeckiKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Antoni GolecRio Grappling Club / Dąbrowa górnicza
3Szymon FurmańskiRonin Gold Team Koszalin / Gold Team Koszalin
dzieci; 8-9 lat; chłopcy; -34 kg 2019-10-05 11:20:58
#Imię i nazwiskoKlub
1Ignacy NocuńDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Mateusz JurekDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3Mikołaj DrabDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Staś KaczmarczykUKS Mały Wojownik / Warszawa
dzieci; 8-9 lat; chłopcy; -38 kg 2019-10-05 11:42:35
#Imię i nazwiskoKlub
1Antoni MosingUKS Mały Wojownik / Warszawa
2Mariusz GajewskiBerserker`s Team / Suwałki
3Kacper PawelskiDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
3Wiktor MazurUKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
dzieci; 8-9 lat; chłopcy; -42 kg 2019-10-05 11:56:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor SzewczakKatana / Szczytno
2Aleksander KozłowskiKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Borys MroczekKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
dzieci; 8-9 lat; chłopcy; +42 kg 2019-10-05 11:59:54
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartłomiej TwardowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Zakręt
2Michał PoradaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Franciszek ŚniegowskiBerserker`s Team / Suwałki
dzieci; 8-9 lat; dziewczynki; -24 kg 2019-10-05 12:04:15
#Imię i nazwiskoKlub
1Zuzanna BałtrukanisBerserker`s Team / Suwałki
2Zuzia DenisDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
dzieci; 8-9 lat; dziewczynki; -27 kg 2019-10-05 12:07:23
#Imię i nazwiskoKlub
1Zosia KieruczenkoDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
2Stella BatorDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
dzieci; 8-9 lat; dziewczynki; -30 kg 2019-10-05 12:25:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Eliza KozdrańskaCopacabana / Warszawa
2Agata LipskaKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Oliwka WójcikDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
dzieci; 8-9 lat; dziewczynki; -34 kg 2019-10-05 12:34:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Janina SalamonDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Zakręt
2Malwina PiechAcademia Gorila / Warszawa
3Bianka MarculaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
dzieci; 10-11 lat; chłopcy; -30 kg 2019-10-05 10:28:49
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid BałtrukanisBerserker`s Team / Suwałki
2Szymon SkibińskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
3Cezary ŻelazowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Zakręt
dzieci; 10-11 lat; chłopcy; -34 kg 2019-10-05 09:53:50
#Imię i nazwiskoKlub
1Ksawery MosingUKS Mały Wojownik / Warszawa
2Karol WójcikDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
3Marcin BłaszczakKatana / Szczytno
3Sebastian StasiukiewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
dzieci; 10-11 lat; chłopcy; -38 kg 2019-10-05 10:20:49
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper BurzyńskiBerserker`s Team / Suwałki
2Aleksander ZającUKS Mały Wojownik / Warszawa
3Kamil ŚwiątekUKS Mały Wojownik / Warszawa
dzieci; 10-11 lat; chłopcy; -42 kg 2019-10-05 10:44:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Antek DenisDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
2Paweł KosińskiBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3Cezary LipińskiUKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
dzieci; 10-11 lat; chłopcy; -46 kg 2019-10-05 10:47:12
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz KlimDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
2Antoni RogowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Zakręt
3Filip KozakiewiczDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
dzieci; 10-11 lat; chłopcy; -50 kg 2019-10-05 11:30:35
#Imię i nazwiskoKlub
1Mikołaj RolaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Adam CińskiBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3Gabriel NowikDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
3Bartek ZielińskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
dzieci; 10-11 lat; dziewczynki; -30 kg 2019-10-05 11:23:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Julia BirgielDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
2Bianca GórskiBerserker`s Team / Suwałki
3Martyna KołakowskaBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3Lena BorzymAcademia Gorila / Warszawa
dzieci; 10-11 lat; dziewczynki; -34 kg 2019-10-05 11:13:52
#Imię i nazwiskoKlub
1Gabriela KozłowskaBerserker`s Team / Suwałki
2Antonina KowalAcademia Gorila / Warszawa
dzieci; 10-11 lat; dziewczynki; -38 kg 2019-10-05 11:53:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Blanka RachubaUKS Mały Wojownik / Warszawa
2Kinga StępieńDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Nikola SzczawińskaBerserker`s Team / Suwałki
3Klara BoguszBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
dzieci; 10-11 lat; dziewczynki; -42 kg 2019-10-05 12:11:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktoria KalinkoBerserker`s Team / Suwałki
2Marlena RencewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3Małgorzata SalamonDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Zakręt
dzieci; 10-11 lat; dziewczynki; -46 kg 2019-10-05 12:16:07
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktoria KowalskaDOJO / Łódź
2Sylwia WelcDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Zakręt
3Ashley BeczkowskaBerserker`s Team / Suwałki
3Julia LewandowskaUKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
dzieci; 12-13 lat; chłopcy; -34 kg 2019-10-05 12:21:24
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian WieczorekKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Aleksander RomanMarga Dragons Den Ze Radiola Poland / Garwolin
dzieci; 12-13 lat; chłopcy; -37 kg 2019-10-05 13:27:12
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub WolskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Antoni RosaKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Andrzej FrankiewiczKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Marcel MalonKatana / Szczytno
dzieci; 12-13 lat; chłopcy; -41 kg 2019-10-05 12:35:35
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej WolskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Kacper MajszczykDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Zakręt
dzieci; 12-13 lat; chłopcy; -45 kg 2019-10-05 13:49:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin ChmielewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Szymon RoszkowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
3Marcel MarcinkiewiczDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
3Maciek KomorowskiDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
dzieci; 12-13 lat; chłopcy; -50 kg 2019-10-05 14:03:44
#Imię i nazwiskoKlub
1Jan-Jakub KlimDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
2Wiktor SawaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Zakręt
3Gabriel JakimiecUKS Mały Wojownik / Warszawa
dzieci; 12-13 lat; chłopcy; -55 kg 2019-10-05 14:06:08
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktor WierzbickiBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
2Michał BrzezińskiAcademia Gorila / Skierniewice
3Dawid PopławskiDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
dzieci; 12-13 lat; chłopcy; -60 kg 2019-10-05 14:16:16
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip UrbanowiczGold Team Polska / Koszalin Ronin Gold
2Jakub ZawadzkiBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3Wojciech ŻyroBerkut Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3Igor UtkaDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
dzieci; 12-13 lat; chłopcy; -66 kg 2019-10-05 14:17:16
#Imię i nazwiskoKlub
1Gaspar ŚwięcińskiKatana / Szczytno
2Antoni SkowrońskiKatana / Szczytno
dzieci; 12-13 lat; chłopcy; +66 kg 2019-10-05 14:40:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor PoredaMarga Submission Fighting Gym Garwolin / Marga Submission Fighting Gym Garwolin
2Tymoteusz MarculaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Gaspar ŚwięcińskiKatana / Szczytno
dzieci; 12-13 lat; dziewczynki; -41 kg 2019-10-05 12:44:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Zuzanna KowalskaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Sandra WróblewskaUKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
dzieci; 12-13 lat; dziewczynki; -50 kg 2019-10-05 13:35:23
#Imię i nazwiskoKlub
1Maja SalamonDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Zakręt
2Aleksandra BodeckaKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Maja MaksimiukDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
dzieci; 12-13 lat; dziewczynki; -60 kg 2019-10-05 13:31:48
#Imię i nazwiskoKlub
1Zuzanna MatusakUKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
2Wiktoria KlepackaKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
dzieci; 14-15 lat; chłopcy; -60 kg 2019-10-05 14:00:23
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip UrbanowiczGold Team Polska / Ronin Gold Koszalin
2Filip KosutKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Wojciech WolmanKAITO TEAM / Dębica
3Maciek StrzelczykGladiator / Ostrołęka
dzieci; 14-15 lat; chłopcy; -66 kg 2019-10-05 13:40:53
#Imię i nazwiskoKlub
1Jan PopławskiGladiator / Ostrołęka
2Damian StefańskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
dzieci; 14-15 lat; chłopcy; -73 kg 2019-10-05 13:52:57
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł JaworskiHusaria / Mława
dzieci; 14-15 lat; chłopcy; -81 kg 2019-10-05 14:23:38
#Imię i nazwiskoKlub
1Wojciech NagórzańskiBjj Gryf Dębica / Dębica
2Dominik WocialKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3Igor SzatkowskiKatana / Szczytno
dzieci; 14-15 lat; chłopcy; +81 kg 2019-10-05 14:03:34
#Imię i nazwiskoKlub
1Maksymilian KamińskiZenith BJJ / Czerwony Smok Poznań
2Maksymilian KrusiewiczKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
juniorki; -58.5 kg 2019-10-05 14:16:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Karolina ZakrzewskaBerserker`s Team / Suwałki
2Julia PaździochKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
junior; -61.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Dominik KłosHunter MMA / Pruszków
junior; -66.5 kg 2019-10-05 14:49:07
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub KaźmierczakZenith BJJ / Łódź
2Piotr LepiankaRio Grappling Club / Stronghold Zamość
3Oliwier GrzybVale Tudo Zenith Bialystok / Bialystok
3Gracjan WerwińskiGracie Barra Team Draculino / Żychlin
junior; -71.5 kg 2019-10-05 14:22:18
#Imię i nazwiskoKlub
1Daniel NowaczenkoDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
2Adrian PrusikBerserker`s Team / Ostrołęka
junior; -76.5 kg 2019-10-05 14:46:17
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcel KuźmińskiBerserker`s Team / Ostrołęka
2Szymon ZalewskiVale Tudo Zenith Bialystok / Bialystok
3Jakub WalczykiewiczZenith BJJ / Łódź
3Tomasz KrólUKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
adult; biały; -61.5 kg 2019-10-05 11:08:39
#Imię i nazwiskoKlub
1Evgeniy DanilovDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Holy Family Gym (Minsk)
2Kamil KomarekUKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
3Khamenka YaraslauDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Holy Family Gym (Minsk)
3Mateusz StawarskiRio Grappling Club / Stronghold Zamość
adult; biały; -67.5 kg 2019-10-05 12:27:40
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil MichniakAcademia Gorila / Bochnia
2Krystian ErdmannHusaria Bydgoszcz / Bydgoszcz
3Adrian MaksymowiczKatana / Szczytno
3Dawid ZubrzyckiBerserker`s Team / Suwałki
adult; biały; -73.5 kg 2019-10-05 14:09:31
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil AugusiakZenith BJJ / Swinoujście
2Mateusz GładyszMMA Siedlce / MMA Siedlce
3Szymon NiewińskiBerserker`s Team / Suwałki
3Theodor ArkushaMMA Siedlce / MMA Siedlce
adult; biały; -79.5 kg 2019-10-05 14:46:50
#Imię i nazwiskoKlub
1Arkadiusz DzikielewskiBerserker`s Team / Suwałki
2Piotr WrębiakHunter MMA / Warszawa
3Gracjan TeperHusaria / Mława
3Kacper DomańskiFlow House Academy / WARSZAWA
adult; biały; -85.5 kg 2019-10-05 15:55:55
#Imię i nazwiskoKlub
1Adrian JuszczykHusaria / Mława
2Przemysław NausKaiser Sport / Olsztyn
3Radosław RogalskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Rafał BałabajRio Grappling Club / Stronghold Zamość
adult; biały; -91.5 kg 2019-10-05 15:44:02
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz WróblewskiCopacabana-Kauża Team / Łódź
2Kuba GolaHusaria / Mława
3Nazar OnyshchenkoHunter MMA / Warszawa
3Krzysztof FedorowiczSSP Fight Club / Warszawa
adult; biały; -97.5 kg 2019-10-05 15:37:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin ZawadzkiMMA Siedlce / MMA Siedlce
2Artur SzylkinSWD / Krakow
3Marek StefaniakSportowe Puławy / Puławy
3Bartłomiej KubkowskiKaiser Sport / Olsztyn
adult; niebieski; -67.5 kg 2019-10-05 11:35:23
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof DaniszewskiBerserker`s Team / Warszawa
2Kamil DolczakKAITO TEAM / Dębica
3Danyil MykhalovskyyZenith BJJ / Łódź
adult; niebieski; -73.5 kg 2019-10-05 15:45:58
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej RębaczSWD / Krakow
2Mateusz-Dziki KubełGladiator / Ostrołęka
3Alexander KurlovichDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Holy Family Gym (Minsk)
3Paweł RoszkowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Dragons Den Białystok
adult; niebieski; -79.5 kg 2019-10-05 14:15:47
#Imię i nazwiskoKlub
1Henryk PedaBoneBreakers / Kutno
2Mateusz StrawaSWD / Krakow
3Adam GolczewskiGLADIO / Lublin
3Mateusz KisielewskiZenith BJJ / Łódź
adult; niebieski; -85.5 kg 2019-10-05 15:38:05
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz KowalAkademia Fenix / Kraków
2Michał GrygielCopacabana / Konin
3Michał WojtasBerserker`s Team / Flow Fighters
3Michał JuszczykHusaria / Mława
adult; niebieski; -91.5 kg 2019-10-05 13:09:11
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof WróblewskiHunter MMA / Warszawa
2Jarek GołaśHusaria / Mława
3Jarosław BołądzBerserker`s Team / Ostrołęka
adult; niebieski; -97.5 kg 2019-10-05 11:52:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Szymon KołeckiAkademia Sportów Walki Wilanów / Warszawa
2Arkadiusz ŻywalewskiKatana / Szczytno
3Karol TronciDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
adult; niebieski; +97.5 kg 2019-10-05 11:44:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil GawryjołekSportowe Puławy / Puławy
2Kiryl ShyshkoDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Holy Family Gym (Minsk)
3Marcin SejdakSochaczewskie Centrum Sportów Walki / Sochaczew
adult; purpurowy; -67.5 kg 2019-10-05 09:27:20
#Imię i nazwiskoKlub
1Radosław ModzelewskiZenith BJJ / Łódź
2Paweł SteczkowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
adult; purpurowy; -73.5 kg 2019-10-05 09:58:13
#Imię i nazwiskoKlub
1Yauheni RutkoDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Holy Family Gym (Minsk)
2Hubert PietrasikDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Marcin WelkKatana / Szczytno
adult; purpurowy; -79.5 kg 2019-10-05 10:12:15
#Imię i nazwiskoKlub
1Ariel PiechockiGrappler Grudziądz / Zenith BJJ
2Mateusz LachowskiGLADIO / Lublin
3Rafał CimoszukDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Dragons Den Białystok
3Marcin TuremkaCopacabana / Warszawa
adult; purpurowy; -85.5 kg 2019-10-05 10:03:54
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz ŚwirydowiczBiałostockie Stowarzyszenie Miezanych Sportów Walki / Białystok
2Dawid KubackiAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
adult; purpurowy; -91.5 kg 2019-10-05 10:45:31
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz SkarżyńskiBiałostockie Stowarzyszenie Miezanych Sportów Walki / Białystok
2Piotr LasockiAcademia Gorila / Warszawa
3Łukasz WoronieckiPięściarz Warszawa / Warszawa
adult; brązowy; -73.5 kg 2019-10-05 10:37:13
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz MiklasRGC Animmals / Zawiercie
3Jakub CegiełkoUKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
adult; brązowy; -79.5 kg 2019-10-05 10:20:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam LewandowskiZenith BJJ / Swinoujście
2Marcin RolederDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Miłosz StaśkiewiczBerserker`s Team / Suwałki
adult; brązowy; -85.5 kg 2019-10-05 10:11:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam LewandowskiZenith BJJ / Swinoujście
2Kamil BirgielDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3Szymon KrystianGladiator / Ostrołęka
adult; brązowy; -97.5 kg 2019-10-05 10:08:10
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur MroczekDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Zakręt
2Piotr LewandowskiHusaria Bydgoszcz / Bydgoszcz
3Michał WodowskiHusaria / Mława
kobiety; niebieski; -51.5 kg 2019-10-05 11:50:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Magdalena CzabanSWD / Krakow
2Darya PazniakDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Holy Family Gym (Minsk)
kobiety; niebieski; -61.5 kg 2019-10-05 11:52:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Agnieszka WinkiewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Katsiaryna KulikovichCopacabana / Warszawa
kobiety; niebieski; +66.5 kg 2019-10-05 12:47:19
#Imię i nazwiskoKlub
1Monika WoźniakGold Team Polska / Opole
2Iryna PauchunDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
master 1; biały; -67.5 kg 2019-10-05 13:45:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Evgeniy DanilovDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Holy Family Gym (Minsk)
2Łukasz SiwińskiBerserkers Team Aligatores / Warszawa
master 1; biały; -73.5 kg 2019-10-05 14:11:27
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin ŻywiołekUKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
master 1; biały; -79.5 kg 2019-10-05 14:49:03
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł BierekBerserker`s Team / Ostrołeka
2Raman MarkouskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Holy Family Gym (Minsk)
3Gracjan RękawekMarga Submission Fighting Gym Garwolin / Marga Dragons Den Ze Radiola Poland
master 1; biały; -85.5 kg 2019-10-05 15:08:05
#Imię i nazwiskoKlub
1Przemysław NausKaiser Sport / Olsztyn
2Piotr TomczakHunter MMA / Pruszków
3Mikołaj KwiecieńLFC Legia Fight Club / warszawa
3Sebastian KlocHunter MMA / Pruszków
master 1; biały; -91.5 kg 2019-10-05 15:14:47
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin KowalczykGold Team Polska / Game Dogs Lublin
2Piotr KaczmarekKAITO TEAM / Dębica
3Jacek OknińskiBerserkers Team Aligatores / Warszawa
master 1; biały; +97.5 kg 2019-10-05 15:49:45
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł KubczakGracie Barra Team Draculino / Żychlin
2Artur SzylkinSWD / Krakow
3Wojciech RakKAITO TEAM / Dębica
master 1; niebieski; -79.5 kg 2019-10-05 14:29:47
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz StrawaSWD / Krakow
2Yauhen ZakreuskiVale Tudo Zenith Bialystok / Bialystok
master 1; purpurowy; -73.5 kg 2019-10-05 12:49:32
#Imię i nazwiskoKlub
1Robert JanistaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
master 1; purpurowy; -79.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Ariel PiechockiGrappler Grudziądz / Zenith BJJ
master 1; purpurowy; -85.5 kg 2019-10-05 13:53:30
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz ŚwirydowiczBiałostockie Stowarzyszenie Miezanych Sportów Walki / Białystok
2Karol KurembskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Marcin OchońskiBerserker`s Team / Jelenia Góra
master 1; purpurowy; -91.5 kg 2019-10-05 13:36:54
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz SkarżyńskiBiałostockie Stowarzyszenie Miezanych Sportów Walki / Białystok
2Piotr LasockiAcademia Gorila / Warszawa
master 1; brązowe/czarne; +97.5 kg 2019-10-05 09:07:49
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz KlocHunter MMA / Pruszków
2Robert WodzyńskiHusaria / Mława
master 2; biały; -79.5 kg 2019-10-05 10:41:22
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil KliczborKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Grzegorz MajewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Maciej PietrzakBerserker`s Team / Flow Fighters
master 2; biały; -85.5 kg 2019-10-05 11:12:09
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz PęśkoGracie Barra Chorzów / Chorzów
2Sebastian DelowiczKatana / Szczytno
3Robert CelejMarga Dragons Den Ze Radiola Poland / Garwolin
3Marek PosiadałaUKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
master 2; biały; -91.5 kg 2019-10-05 11:26:25
#Imię i nazwiskoKlub
1Wojciech KlamutDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Andrzej GrabowskiHusaria / Mława
master 2; biały; +97.5 kg 2019-10-05 11:43:13
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur HanusewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Dragons Den Białystok
2Daniel LipińskiUKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
3Piotr KuklaKAITO TEAM / Dębica
master 2; niebieski; -73.5 kg 2019-10-05 09:37:18
#Imię i nazwiskoKlub
1Alexander KurlovichDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Holy Family Gym (Minsk)
2Adam TokajHunter MMA / Pruszków
3Konrad OrkwiszewskiHusaria / Mława
3Mateusz GrzesiakAcademia Gorila / Warszawa
master 2; niebieski; -79.5 kg 2019-10-05 10:02:10
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur SulewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
2Marek MajkutHunter MMA / Warszawa
3Marcin StępieńDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Lech GinałDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
master 2; niebieski; -85.5 kg 2019-10-05 10:28:57
#Imię i nazwiskoKlub
1Mariusz TrytkoKAITO TEAM / Dębica
2Tomasz RencewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3Sebastian DąbrowskiAcademia Gorila / warszawa
master 2; niebieski; -91.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz WolskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
master 2; niebieski; +97.5 kg 2019-10-05 09:54:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr GajewiczGracie Barra Team Draculino / Żychlin
2Artur-Adam IskraBerserker`s Team / Ostrołeka
master 2; purpurowy; -67.5 kg 2019-10-05 09:13:39
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł SteczkowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Zdzisław RauboKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
master 2; brązowe/czarne; -73.5 kg 2019-10-05 09:47:33
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz MiklasRGC Animmals / Zawiercie
master 2; brązowe/czarne; -97.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał WodowskiHusaria / Mława
master 2; brązowe/czarne; +97.5 kg 2019-10-05 09:08:46
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin FrankiewiczKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Jakub CichońKAITO TEAM / Dębica
shares