XV MISTRZOSTWA POLSKI ADCC | WYNIKI

ZAKOŃCZYŁY SIĘ XV MISTRZOSTWA POLSKI ADCC, KTÓRE ODBYŁY SIE W WARSZAWIE. ORGANIZATOREM BYŁA TAMTEJSZA FILIA BERSERKERS TEAM WARSZAWA. ZAWODY TRADYCYJNIE STAŁY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE SPORTOWYM, POMIMO BRAKU KILKA CZOŁOWYCH NAZWISK JAK KAMIL WILK (PRZYGOTOWANIA DO POLARIS), JAKUB WITKOWSKI (ORGANIZATOR).

  • PIOTR BAGIŃSKI PONOWNIE WYGRYWA SWOJA KATEGORIĘ I KOLEJNY RAZ WYGRYWA TYTUŁ MISTRZA POLSKI ADCC.
  • PAWEŁ NĘDZI ZDOMINOWAŁ SWOJĄ KATEGORIĘ, MIERZĄC SIĘ W FINALE Z ADAMEM NIEDŹWIEDZIEM
  • JEDEN Z BOHATERÓW EGZEKUTOR SUPER FIGHT – MICHAŁ PIWOWARSKI MISTRZEM POLSKI – CAŁA TRÓJKA TO ZAWODNICY BERSEKERS TEAM SZCZECIN
  • RODZEŃSTWO ROT NA ZŁOTO
pro; -66 kg 2019-05-11 18:09:46
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz BigdońArtfight / Rzeszów
2Igor WojtasGold Team Polska / Valiant Gold Team
3Wojciech PająkPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
pro; -77 kg 2019-05-11 15:57:14
#Imię i nazwiskoKlub
1Kacper RotGold Team Polska / Valiant Gold Team
2Bartosz ŁukaszewiczPiranha Grappling Team Gdynia / Gdynia
3Rafał FarjaszewskiRonin Gold Team Koszalin / Koszalin
pro; -88 kg 2019-05-11 16:09:26
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł NędziBerserker`s Team / Szczecin
2Adam NiedźwiedźGold Team Polska / Natal Gold Team
3Stefan NowackiAcademia Gorila / Koszalin
pro; -99 kg 2019-05-11 16:22:00
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr BagińskiBerserker`s Team / Szczecin
2Andrzej IwatZłomiarz Team / Gdańsk
3Marek BujłoDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
pro; +99 kg 2019-05-11 16:27:45
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał PiwowarskiBerserker`s Team / Szczecin
2Artur PujszoGwiazda Fight Academy / Bydgoszcz
3Kornel ZapadkaBerserker`s Team / Kołobrzeg
zaawansowany; -65 kg 2019-05-11 14:14:10
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin SkubisRio Grappling / Dąbrowa Górnicza
2Piotr DudzińskiGracie Barra Team Draculino / Gliwice
3Jerzy IzdebskiZłomiarz Team / Gdańsk
zaawansowany; -70 kg 2019-05-11 15:49:44
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr KacprzakDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Mateusz BienioszekGracie Barra Team Draculino / Żory
3Dominik ŚliwińskiAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
zaawansowany; -76 kg 2019-05-11 17:08:57
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksander DomagałaUnited Gym- Kauża Team / Łódź
2Adam RybczyńskiUNITED GYM / Aleksandrów Łódzki
3Jan BernardBerserker`s Team / Nastula Club
zaawansowany; -83 kg 2019-05-11 18:23:01
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid SpirydowiczBerserker`s Team / Kołobrzeg
2Jakub NajdekCheckmat / Poznań
3Sebastian KołachaUNITED GYM / Aleksandrów Łódzki
zaawansowany; -91 kg 2019-05-11 14:40:16
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor MichaliszynSilesian Cage Club / Katowice
2Kamil OniszczukANKOS MMA / Poznan
3Jacek CzubakZenith BJJ / Radom
zaawansowany; -100 kg 2019-05-11 14:04:49
#Imię i nazwiskoKlub
1Cezary JuszczykGLKS Nadarzyn / Nadarzyn
2Sławomir GłogowskiGracie Barra Team Draculino / Chorzów
3Iwo BaraniewskiBerserker`s Team / Nastula Club
zaawansowany; +100 kg 2019-05-11 13:29:23
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin SianosBerserker`s Team / Kołobrzeg
2Michał OrkowskiBerserker`s Team / Aligatores
3Mateusz GamdzykAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
zaawansowany; open 2019-05-11 20:44:42
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał PiwowarskiBerserker`s Team / Szczecin
2Marcin NarkiewiczBerserker`s Team / Szczecin
3Norbert WęgrzynBerserker`s Team / Szczecin
średnio-zaawansowany; -65 kg 2019-05-11 11:01:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Stanislav ShakunGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
2Łukasz MichalukBerserker`s Team / Nastula Club
3Kamil DolczakKAITO TEAM / Dębica
średnio-zaawansowany; -70 kg 2019-05-11 13:15:08
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip PodymaBerserker`s Team / Szczecin
2Mateusz BiniędaBerserker`s Team / Szczecin
3Szymon MazurekGLADIO / Lublin
średnio-zaawansowany; -76 kg 2019-05-11 12:19:43
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian RzepeckiCopacabana / Piotrków Trybunalski
2Kornel KaczmarczykGrappling Kraków / Kraków
3Kacper SiemionBerserker`s Team / Szczecin
średnio-zaawansowany; -83 kg 2019-05-11 12:39:12
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz SkorodziłłoWCA / Warszawa
2Marcin ErtmannAcademia Gorila / Warszawa
3Kacper KozłowskiBerserker`s Team / Szczecin
średnio-zaawansowany; -91 kg 2019-05-11 14:46:16
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil WasielaStrzelec Gold Team Ostrów Wlkp. / Gold Team
2Michał SadońDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Oskar TyrajskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
średnio-zaawansowany; -100 kg 2019-05-11 10:21:12
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin TrzcińskiBerserker`s Team / Nastula Club
2Mateusz BałabuchNext Level BJJ / Opole
3Piotr IliaszewiczBerserker`s Team / Szczecin
średnio-zaawansowany; +100 kg 2019-05-11 11:05:24
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof StolarekANKOS MMA / Poznań
2Piotr ManiakBerserker`s Team / Szczecin
3Michał OstrowskiBerserker`s Team / Eskulap
początkujący; -65 kg 2019-05-11 19:12:47
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał WyrzykowskiKaiser Sport / Olsztyn
2Jakub RdzanekBerserker`s Team / Nastula Club
3Danyil MykhalovskyyZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
początkujący; -70 kg 2019-05-11 19:31:05
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz KudłaBerserker`s Team / Warszawa
2Mariusz PlagaZenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
3Krystian SarzyniakFabryka Zdrowia Stalowa Wola / Stalowa Wola
początkujący; -76 kg 2019-05-11 20:01:27
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał DuongBerserker`s Team / Warszawa
2Bartosz FrankowskiKaiser Sport / Olsztyn
3Aleksander RynkunZenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
początkujący; -83 kg 2019-05-11 17:44:28
#Imię i nazwiskoKlub
1Krystian WiśniewskiMMATALEO / Słupsk
2Przemysław NausKaiser Sport / Olsztyn
3Patryk ŚwierczekNext Level BJJ / Opole
początkujący; -91 kg 2019-05-11 19:28:36
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz OlechNext Level BJJ / Opole
2Maciej KuśmierkiewiczSochaczewskie Centrum Sportów Walki / Sochaczew
3Karol TronciDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
początkujący; -100 kg 2019-05-11 20:50:31
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam PiątkowskiFight Club Łódź / Łódź
2Sergey TrushkinBJJ39 / Kaliningrad
3Bartek GąciarzGrappling Kraków / Kraków
początkujący; +100 kg 2019-05-11 18:38:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz MikulskiBerserker`s Team / Eskulap Otwock
2Jakub SiodaFabryka Zdrowia Stalowa Wola / Stalowa Wola
początkujący; open 2019-05-11 20:49:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz BiniędaBerserker`s Team / Szczecin
2Piotr IliaszewiczBerserker`s Team / Szczecin
3Paweł MaślanyBerserker`s Team / Kołobrzeg
kobiety; początkujący; -55 kg 2019-05-11 14:20:28
#Imię i nazwiskoKlub
1Sylwia FirlejKaiser Sport / Olsztyn
2Alicja KardasZłomiarz Team / Gdańsk
3Sabrina PietrasRio Grappling Club / Krośnice
kobiety; początkujący; -60 kg 2019-05-11 13:34:17
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksandra WiederGLKS Nadarzyn / Nadarzyn
2Aleksandra CzopStronghold BJJ Zamość / Zamość
kobiety; początkujący; -65 kg 2019-05-11 13:24:03
#Imię i nazwiskoKlub
1Klara KłoczyńskaWCA / Warszawa
2Zofia WiącekCopacabana / Bydgoszcz
3Daria CybulskaAcademia Gorila / Warszawa
kobiety; początkujący; +65 kg 2019-05-11 13:19:08
#Imię i nazwiskoKlub
1Marta ZinserlingBerserker`s Team / Nastula Club
2Anna PrzyborekBerserker`s Team / Warszawa
3Polina KharlamovaUnia Jiu Jitsu / Anakonda Poznan
kobiety; średnio-zaawansowany; -55 kg 2019-05-11 14:32:50
#Imię i nazwiskoKlub
1Małgorzata PtaszyńskaCopacabana / Warszawa
2Amelia KijowskaBerserker`s Team / Szczecin
3Hanna GuyvanArtfight / Rzeszów
kobiety; średnio-zaawansowany; -60 kg 2019-05-11 15:07:07
#Imię i nazwiskoKlub
1Beata DemczukDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
2Klaudia CichońDexters Team Nowy Sącz / Nowy Sącz
3Marianna JurkiewiczAcademia Gorila / warszawa
kobiety; średnio-zaawansowany; -65 kg 2019-05-11 15:16:10
#Imię i nazwiskoKlub
1Joanna ZabulewiczZłomiarz Team / Gdańsk
2Karina SójkaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Agnieszka WinkiewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
kobiety; średnio-zaawansowany; +65 kg 2019-05-11 16:22:52
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksandra WarczakZłomiarz Team / Gdańsk
2Anna TarsińskaDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
3Martyna WawrzyniakBarracuda BJJ / Dolsk
kobiety; zaawansowany; -55 kg 2019-05-11 12:51:27
#Imię i nazwiskoKlub
1Karolina PychBerserker`s Team / WARSZAWA
2Magdalena UlikowskaCopacabana / Bydgoszcz
3Martyna IwatZłomiarz Team / Gdańsk
kobiety; zaawansowany; -60 kg 2019-05-11 12:41:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Zofia SzawernowskaBerserker`s Team / Warszawa
2Adrianna WojarskaCopacabana / Kielce
kobiety; zaawansowany; +65 kg 2019-05-11 12:33:59
#Imię i nazwiskoKlub
1Weronika RotGold Team Polska / Valiant Gold Team Stargard
2Paulina KontnaCopacabana / Bydgoszcz
kobiety; open 2019-05-11 19:55:58
#Imię i nazwiskoKlub
1Weronika RotGold Team Polska / Valiant Gold Team Stargard
2Adrianna WojarskaCopacabana / Kielce
3Joanna ZabulewiczZłomiarz Team / Gdańsk
master 1; początkujący; -76 kg 2019-05-11 14:32:05
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz BartoszczykZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
2Gracjan RękawekMarga Submission Fighting Gym Garwolin / Marga Dragons Den Ze Radiola Poland
3Artur KrysztopDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
master 1; początkujący; -83 kg 2019-05-11 15:05:39
#Imię i nazwiskoKlub
1Sebastian DąbrowskiHunter MMA / Warszawa
2Tomasz RencewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3Łukasz OsiakBerserker`s Team / Eskulap
master 1; początkujący; -91 kg 2019-05-11 15:43:56
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał WałdykowskiBerserker`s Team / Warszawa
2Grzegorz MazurkiewiczFabryka Sportu Chełm / Chełm
3Sebastian KlocHunter MMA / Pruszków
master 1; początkujący; -100 kg 2019-05-11 16:01:10
#Imię i nazwiskoKlub
1Sergei TrushkinZenith BJJ / Kaliningrad
2Grzegorz MajchrzakBerserker`s Team / Kołobrzeg
3Damian SulińskiHunter MMA / Pruszków
master 1; początkujący; +100 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz MikulskiBerserker`s Team / Eskulap Otwock
master 1; średnio-zaawansowany; -70 kg 2019-05-11 19:23:19
#Imię i nazwiskoKlub
1Yauhen ZakreuskiVale Tudo Zenith Bialystok / Bialystok
2Grzegorz FurgaBerserker`s Team / Nastula Club
3Paweł KiecanaStronghold BJJ Zamość / Zamość
master 1; średnio-zaawansowany; -76 kg 2019-05-11 19:12:26
#Imię i nazwiskoKlub
1Kornel KaczmarczykGrappling Kraków / Kraków
2Paweł StasiewiczKaiser Sport / Olsztyn
3Dmitrii AlferZenith BJJ / Kaliningrad
master 1; średnio-zaawansowany; -83 kg 2019-05-11 19:47:27
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin OchońskiBerserker`s Team / Jelenia Góra
2Karol KurembskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Krzysztof RusieckiZenith BJJ / Fit Fabric Łódź
master 1; średnio-zaawansowany; -91 kg 2019-05-11 20:27:39
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam JezierskiZłomiarz Team / Gdansk
2Michał ZajączkowskiKaiser Sport / Olsztyn
3Janusz SzulewskiBerserker`s Team / Warszawa
master 1; średnio-zaawansowany; -100 kg 2019-05-11 20:40:19
#Imię i nazwiskoKlub
1Jacek MajcherAkademia Fenix / Kraków
2Tomasz ZielińskiGLADIO / Lublin
3Karol KrawycińskiZłomiarz Team / Gdańsk
master 1; zaawansowany; -70 kg 2019-05-11 11:47:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł GrzeszczakGLADIO / lublin
2Grzegorz MiklasRGC Animmals / Zawiercie
3Piotr KowalZenith BJJ / Sowilo Kielce
master 1; zaawansowany; -76 kg 2019-05-11 12:27:19
#Imię i nazwiskoKlub
1Kuba WitkowskiBerserker`s Team / Warszawa
2Piotr HuguesBerserker`s Team / Warszawa
3Ariel PiechockiGrappler Grudziądz / Zenith BJJ
master 1; zaawansowany; -83 kg 2019-05-11 11:40:08
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof MichalakZenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
2Piotr SermakGrappling Kraków / Kraków
3Kamil BirgielDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
master 1; zaawansowany; -91 kg 2019-05-11 10:53:03
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr KurowskiBerserker`s Team / Warszawa
2Łukasz MatułajtisBerserker`s Team / OLSZTYN
3Wojciech MałysiakGracie Barra / Toruń
master 1; zaawansowany; -100 kg 2019-05-11 10:43:50
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam FlorekForca Brava Gold Team / Opole
2Piotr DrozdowskiAcademia Gorila / Żyrardów
3Jarosław MichalczykZenith BJJ / Gdynia
master 1; zaawansowany; +100 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin SianosBerserker`s Team / Kołobrzeg
master 2; początkujący; -70 kg 2019-05-11 20:33:55
#Imię i nazwiskoKlub
1Konrad KacprzakBerserker`s Team / Warszawa
2Konrad ŁubnickiBerserker`s Team / Warszawa
3Arkadiusz IlinBerserker`s Team / Kołobrzeg
master 2; początkujący; -76 kg 2019-05-11 19:21:54
#Imię i nazwiskoKlub
1Robert WrońskiFight Club Łódź / Łódź
2Mariusz LeonikBerserker`s Team / Olsztyn
3Lech GinałDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
master 2; początkujący; -83 kg 2019-05-11 20:09:13
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz WłochCarlson Gracie Chojnice / Chojnice
2Robert PaluchLFC Legia Fight Club / Warszawa
3Artur SulewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
master 2; początkujący; -91 kg 2019-05-11 20:08:49
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid StańczykAcademia Gorila / Warszawa
2Łukasz SochaFabryka Zdrowia Stalowa Wola / Nisko
master 2; średnio-zaawansowany; -70 kg 2019-05-11 18:31:55
#Imię i nazwiskoKlub
1Sergei KrasnoshlykovZenith BJJ / Kaliningrad
2Marcin PaszkoBerserker`s Team / Warszawa
master 2; średnio-zaawansowany; -76 kg 2019-05-11 18:37:16
#Imię i nazwiskoKlub
1Marek MajkutHunter MMA / Warszawa
2Marcin UrbanGLADIO / lublin
master 2; średnio-zaawansowany; -100 kg 2019-05-11 18:45:41
#Imię i nazwiskoKlub
1Mariusz WilczyńskiGracie Barra Team Draculino / Toruń
master 2; średnio-zaawansowany; +100 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr KurkusGLKS Nadarzyn / Nadarzyn
master 2; zaawansowany; -70 kg 2019-05-11 10:20:01
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam GórnyZłomiarz Team / Gdansk
2Jerzy ToeplitzBerserker`s Team / Warszawa
3Arkadiusz KlasaAcademia Gorila / Bochnia
master 2; zaawansowany; -76 kg 2019-05-11 11:08:31
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin RolederDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Rafał CimoszukDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
3Tomasz RudzkiCopacabana / Piotrków Trybunalski
master 2; zaawansowany; -83 kg 2019-05-11 11:36:27
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof ŁukaszewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warsaw
2Szymon WątrobaGold Team Polska / Natal gold team
3Adam WitkowskiBerserker`s Team / Olsztyn
master 2; zaawansowany; -91 kg 2019-05-11 11:49:08
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr BagińskiBerserker`s Team / Szczecin
2Dawid SzpakGracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
3Piotr KasztaBerserker`s Team / RACIBORZ
master 2; zaawansowany; -100 kg 2019-05-11 13:20:24
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur KrerowiczBerserker`s Team / Kołobrzeg
2Daniel TulisLaugaricio Jiu Jitsu / Trencin
3Krzysztof WęgrowskiHunter MMA / Warszawa
master 2; zaawansowany; +100 kg 2019-05-11 13:41:50
#Imię i nazwiskoKlub
1Kornel ZapadkaBerserker`s Team / Kołobrzeg
2Piotr WiznerSHARK ŁÓDŹ / lodz
3Jakub CichońKAITO TEAM / Dębica
junior; -56 kg 2019-05-11 16:32:48
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz GłażewskiVale Tudo Zenith Bialystok / Białystok
2Wiktor WójcikAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
3Jakub WójciakAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
junior; -61 kg 2019-05-11 17:22:12
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub KowalczykValiant Gold Team / Stragard
2Grzegorz GłogowskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
3Kacper DrzewieckiPretorian Gorzów / Gorzów Wlkp
junior; -66 kg 2019-05-11 18:20:22
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam KoziełDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Filip DziągCopacabana / Kielce
3Maciek DorosińskiWCA / Warszawa
junior; -71 kg 2019-05-11 19:03:31
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł JaworskiHusaria / Mława
2Igor NowakBerserker`s Team / Kołobrzeg
3Konrad SzewczykPiranha Grappling Team Gdynia / Gdynia
junior; -76 kg 2019-05-11 19:35:51
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub MinkiewiczAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
2Marcin ArciszewskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
3Marcel StaniecAcademia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
junior; -81 kg 2019-05-11 19:14:52
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz KalbarczykDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2Adam RutowiczCopacabana / Piotrków Trybunalski
3Bartłomiej KasprzykDexters Team Nowy Sącz / Nowy Sącz
junior; +81 kg 2019-05-11 16:28:26
#Imię i nazwiskoKlub
1Maksymilian JeleniewskiWCA / Warszawa
2Maksymilian KowalskiRGC Animmals / Zawiercie
3Daniel PonomarczukGLKS Nadarzyn / Nadarzyn
juniorki; +58kg 2019-05-11 20:05:37
#Imię i nazwiskoKlub
1Dominika SteczkowskaFight Club Łomża / Łomża
2Maja PrzerwaZenith BJJ / Radom
3Zofia WiącekCopacabana / Bydgoszcz