XV MISTRZOSTWA POLSKI BJJ 2019 | LISTY STARTOWE

Oficjalne LISTY STARTOWE XV Mistrzostw Polski BJJ, które pierwszy raz odbędą się w Katowicach. Podczas rejestracji pobito rekordową ilość zgłoszeń, a jest ich blisko 1600 zawodników, którzy będą walczyć o miano najlepszego w 2019 roku. Komu przypadnie drużynówka, faworytem niezmiennie Berseker’s Team Polska !!!

DRABINKI XV MISTRZOSTW POLSKI BJJ – KATOWICE

DRABINKI

HARMONOGRAM

Źródło – oficjalne wydarzenie oraz panel rejestracyjny XV MP BJJ

adult; biały; -57.5kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip JancelewiczBerserker`s Team / Szczecin
2Mateusz SapaGold Team Polska / Opole
adult; biały; -64 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz StawarskiRio Grappling Club / Stronghold Zamość
2Wojciech WastowskiZłomiarz Team / Gdańsk
3Grzegorz GłogowskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
4Kamil SuwkaRio Grappling Club / Zawiercie
5Boris YengoyanRio Grappling Club / Wrocław
6Sebastian MętelWroxGym / Wrocław
7Rafał UssCopacabana / Copacabana Lublin
8Jacek MyszewskiZłomiarz Team / Gdańsk
9Patryk DomagałaTeam Sukata / Mielec
10Łukasz BąkFlow House Academy / Warszawa
11Mateusz SzopkaCopacabana / Warszawa
12Karol BałuszyńskiHalny KTFS / Nowy Sącz
13Daniel MotylskiTorfiorze Team / Bechatów
adult; biały; -70 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Dominik MaziarzGrizzly Martial Arts / Ruda Śląska
2Mateusz PukowiecAcademia Gorila / Ruda Śląska
3Michał RakowskiRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
4Michał JaroszRio Grappling / Częstochowa
5Mikołaj KaczmarekCheckmat / Poznań
6Piotr BąkGold Team Polska / Piła
7Kamil WitkowskiKaraczun Team / Szczecin
8Michał FurmanRio Grappling / Rio Grappling club Bushido Jaworzno
9Tomasz KudłaBerserker`s Team / Aligatores
10Marcin ŻurawelAkademia Fenix / Kraków
11Łukasz DawidowskiZenith BJJ / Virtus Radom
12Marcin BrzeżańskiGrappling Kraków / Kraków
13Kamil MichniakAcademia Gorila / Bochnia
14Mateusz GumińskiCopacabana / Warszawa
15Hubert MichalskiZłomiarz Team / Gdańsk
16Sebastian SzymańskiCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
17Mateusz JerchewiczZłomiarz Team / Gdansk
18Maciej MalikRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
19Łukasz BednarskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
20Kamo VardanyanGold Team Polska / Katowice
21Karol KłosińskiTeam Sukata / Mielec
22Miłosz KuropkaGrizzly Martial Arts / Ruda Śląska
23Sebastian MajkaRio Grappling Club / Rio Grappling Club
24Krzysztif LelitoHalny KTFS / Nowy Sącz
25Bartosz MajewskiAdrenalina Fight Częstochowa / Częstochowa
26Michał SosnaAkademia Fenix / Kraków
27Rafał Marcinkowski Zenith BJJ / Elbląg
28Piotr PtakLegion Team Tarnów / Tarnów
29Maik JanusB-Zone,MMA,Team / kedzierzyn-kozle
30Karol DakowiczRosomak / Białystok
31Jakub SzatkowskiGracie Barra Sosnowiec / Sosnowiec
adult; biały; -76 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał DuongBerserkers Team Aligatores / Warszawa
2Michał MelkaRio Grappling / Częstochowa
3Tadeusz Miesiąc Checkmat / Poznań
4Igor NowakBerserker`s Team / Kołobrzeg
5Bonifacy SzczepanekBerserker`s Team / Kołobrzeg
6Bartosz SosnowskiRio Grappling / Zawiercie
7Bruno NapierałaGameness Team / Poznań
8Bartosz RadwańskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
9Mateusz ZrobekGold Team Polska / Energy Gold Team
10Dawid SzczepaniakCheckmat / Poznań
11Karol KubskiCheckmat / Poznań
12Michał DuongBerserker`s Team / Aligatores
13Konrad ŁubnickiBerserker`s Team / Aligatores
14Wojciech CzajkowskiBerserker`s Team / Aligatores
15Krzysztof MalickiBerserker`s Team / Aligatores
16Konrad KacprzakBerserker`s Team / Aligatores
17Jan SuszczykCheckmat / Poznań
18Łukasz BaranBerserker`s Team / Szczecin
19Kamil RopskiRio Grappling Club / Wrocław
20Łukasz Keffer Rio Grappling Club / Wrocław
21Przemysław KrawczykHulk Team / Police
22Jacek PoleckiAcademia Gorila / Warszawa
23Jakub DąbrowskiNext Level BJJ / Wrocław
24Mateusz ZającRenato Tavares Poland / Domino Jiu Jitsu Koszalin
25Konrad FórmańskiGold Team Polska / Gold Team Polska
26Marcin KowalGrappling Dynamit Rzeszów / Rzeszów
27Dominik GłodawaVETO Team Bielsko Biała / Bielsko Biała
28Krzysztof Błahuta Forca Brava Gold Team / Opole
29Rafał CzernikGracie Barra Chorzów / Świętochłowice
30Grzegorz KożuszekRalph Gracie Jiu-Jitsu Rzeszów / Rzeszów
31Hubert Trenda Gold Team Polska / Fido fight Gold team Piotrków Trybunalski
32Paweł WośGold Team Polska / Fido Gold Team Piotrków Trybunalski
33Aleksander PytaBJJ Factory / GLIWICE
34Stanisław PawluczukCopacabana / Warsaw
35Paweł MogielnickiUKS Karkosz Team / Mysłowice
36Tomasz RybakZłomiarz Team / Gdańsk
37Jarosław OświecimskiZłomiarz Team / Gdańsk
38Tomasz KańtochFight Club Bytom / Piekary Śląskie
39Maciej Mazur Tajfun Legionowo / Legionowo
40Kornel TomickiAkademia Fenix / Kraków
41Szymon OstrowskiRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
42Bartosz PanicAcademia Gorila / Ruda Śląska
43Robert BłądkowskiFlow House Academy / Warszawa
44Paweł AdamekShark Top Team Bytom / Shark Top Team
45Tomasz ObaraKAITO TEAM / Dębica
46Kevin ChudykaGacie Barra Sosnowiec / Sosnowiec
47Jakub KosnoAkademia Fenix / Kraków
48Mateusz WiatrakAdrenalina Fight Częstochowa / Częstochowa
49Daniel DalakAcademia Gorila / Warszawa
50Jakub KrólLegion Team Tarnów / Tarnów
51Paweł DubnickiOctagon Team / Jastrzębie-Zdrój
52Jan ZadrożnyGracie Barra Poland Team Draculino / Katowice
53Marcel Zaród23 Evolution / Wrocław
54Bartosz SiboraWroxGym / Siechnice
55Dawid BłaśRalph Gracie Gryf Dębica / dębica
56Beniamin SzczepańskiNastula Club Bielany / Warszawa
57Szymon BywalecVETO Team Bielsko Biała / VETO Team Bielsko-Biała
58Mateusz ŁagunaZłomiarz Team / Gdańsk
59Patryk PyraGracie Barra Poland Team Draculino / Bastion
60Mateusz KwaśniakGracie Barra Poland Team Draculino / Octopus
61Rafał Sipak Copacabana Kuźnia Team / Łódź
62Piotr FągowskiGracie Barra Poland Team Draculino / Łódź
adult; biały; -82.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil BałabajRio Grappling Club / Stronghold Zamość
2Rafał BałabajRio Grappling Club / Stronghold Zamość
3Mateusz ChmielewskiAcademia Gorila / Rybnik
4Karol ŁuczkaUnity Team / Warszawa
5Łukasz SokołowskiUnity Team / Warszawa
6Bartłomiej BednarekRio Grappling / Częstochowa
7Jan StochniałekRio Grappling / Częstochowa
8Michał RubikRio Grappling / Częstochowa
9Paweł PasemkoZenith BJJ / Olsztyn
10Jakub PrzerwaFrontline Academy Poland / Polska
11Michał RogulaCopacabana / Kielce
12Mateusz FydryszewskiBerserker`s Team / Szczecin
13Dawid SkrzypczakBerserker`s Team / Szczecin
14Szymon KucharskiBerserker`s Team / Szczecin
15Mateusz MazurBerserker`s Team / Szczecin
16Mikołaj ŁacheckiBerserker`s Team / Szczecin
17Patryk StupienkoGracie Barra Team Draculino / Toruń
18Kamil ZiębiecInvictus / Zielona Góra
19Jakub MroczkowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
20Artur MioduchowskiGold Team Polska / Energy Gold Team
21Grzegorz GradzewiczCopacabana / Bydgoszcz
22Jakub ByszewskiCopacabana / Warszawa
23Tomasz KudłaGracie Barra Poland Team Draculino / Octopus Kłodzko
24Dawid MarekGold Team Polska / Pionier Gold Team Gubin
25Ronald ZalewskiRio Grappling Club / Wrocław
26Michał PrzysadaRio Grappling Club / Wrocław
27Adam CzupakRio Grappling Club / Wrocław
28Wiktor Szczepaniak Rio Grappling Club / Wrocław
29Jakub StępieńAcademia Gorila / Warszawa
30Mateusz MańkaRio Grappling Club / ZAWIERCIE
31Krzysztof Fonał WroxGym / Wrocław
32Kamil CieślaHulk Team / Police
33Michał ChowaniecAcademia Gorila / Warszawa
34Arkadiusz DzikielewskiBerserker`s Team / Suwałki
35Eryk PrzybysławskiDomino Jiu Jitsu / Koszalin
36Witold KozłowskiCopacabana / Warszawa
37Przemysław KochCopacabana Bydgoszcz / bydgoszcz
38Maciej ZawidzkiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
39Patryk Czarnecki Carlson Gracie Poland / Carlson Gracie Wrocław
40Damian JakubowskiBJJ Factory / Gliwice
41Wiktor SzczepaniakRio Grappling Club / Wrocław
42Rafał AdamekAcademia Gorila / Academia Gorila Rybnik
43Dariusz KwolekAcademia Gorila / Brzesko
44Marcin RybołowiczCheckmat / Poznań
45Dominik CharyaszCopacabana / Kielce
46Mateusz MartińskiGold Team Polska / Katowice
47Patryk BłaszczakCopacabana / Lublin
48Konrad SuswałCopacabana / Lublin
49Michał NowakowskiBJJ Factory / GLIWICE
50Mariusz ThenBJJ Factory / GLIWICE
51Tomasz ElgertSempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
52Mirosław PotrykusZłomiarz Team / Gdańsk
53Marcin JankowskiGold Team Polska / Fido Gold Team Piotrków Trybunalski
54Marcin JesionowskiZłomiarz Team / Gdańsk
55Wojciech PalusińskiLinkegoldteam / Gladiators BJJ
56Jerzy RybkaZłomiarz Team / Gdańsk
57Maciej HeiseAcademia Gorila / Warszawa
58Stanisław HerokBJJ Ikizama Club / Boruszowice
59Krzysztof DudekRio Grappling Club / Zawiercie
60Michał PlataBerserker`s Team / Stargard
61Maciej ScheffsCheckmat / Poznań
62Kamil KulaLegion Team Tarnów / Tarnów
63Adrian MarczakAcademia Gorila / Warszawa
64Kasjan KrzyżanowskiShark Top Team Bytom / Bytom
65Tomasz DzierżanowskiCopacabana / Warszawa
66Adrian CiesielskiCopacabana Kuźnia Team / łódź
67Wojciech Klimekunia jiu-jitsu -strefa walki jelenia góra / Jelenia Góra
adult; biały; -88.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz SerafinAcademia Gorila / Płock
2Dawid WołoszAcademia Gorila / Płock
3Konrad ŁachmanowiczBJJ Panther / Nowogard
4Paweł PorzuczekGrizzly Martial Arts / Ruda Śląska
5Sebastian JakubiakSaario Academy / Płock
6Robert SzwarcBerserker`s Team / Olsztyn
7Mirosław GrycukZenith BJJ / Olsztyn
8Adam Al-DoraniCopacabana / Piotrków Trybunalski
9Marcel ZającGrizzly Martial Arts / Ruda Śląska
10Karol WoźniakBerserker`s Team / Kołobrzeg
11Amadeusz KozinskiUnia Jiu Jitsu / Shark Lodz
12Adrian BuraczykDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
13Adam GerwatowskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
14Eryk SzmydKaraczun Team / Szczecin
15Bartłomiej CieślukDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
16Kacper KowalRio Grappling / Bystrzyca
17Damian KowalczykInvictus BJJ / Zielona Góra
18Filip LewandowskiKaiser Sport / Olsztyn
19Krystian SzymczykGracie Barra Team Draculino / Octopus Kłodzko
20Filip KopijGracie Barra Poland Team Draculino / Octopus Kłodzko
21Tomasz KołakowskiKaiser Sport / Olsztyn
22Jakub RatajczakRio Grappling Club / Wrocław
23Karol CidyłoWroxGym / Wrocław
24Artur ŻelachowskiWroxGym / Wrocław
25Mateusz BojanowiczBerserker`s Team / szczecin
26Emil BodziochRio Grappling Club / Lubliniec
27Tymoteusz KasztelanInvictus / Mosina
28Gracjan SkwarekCopacabana / Poznań
29Marcin BorkowskiGracie Barra Poland Team Draculino / Octopus
30Jarosław TaberskiGameness Team / Poznań
31Mateusz BurekCarlson Gracie Poland / Wrocław
32Łukasz HildebrandtZłomiarz Team / GDAŃSK
33Adrian Czarnecki Carlson Gracie Poland / Carlson Gracie Wroclaw
34Jakub KrzyszkowskiCopacabana / Lublin
35Norbert SzabatRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
36Andrzej GrembeckiRio Grappling Club / Lubliniec
37Tomasz WrodarczykAcademia Gorila / RADZIONKÓW
38Bartosz TasarzShark Top Team Bytom / Shark Top Team
39Szymon SzumskiCopacabana / Rosomak Białystok
40Wojciech SiekierskiRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
41Daniel KaczorowskiSowilo Bjj Kielce / ZENITH BJJ SOWILO KIELCE
42Piotr TurowskiCheckmat / Leszno
43Grzegorz HauptUnia Jiu Jitsu / Łódź
44Piotr NowaczykCyklon BJJ Zielona Góra / Zielona Góra
45Konrad KowalskiCopacabana / Warszawa
adult; biały; -94.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Sebastian KolańczykGrizzly Martial Arts / Ruda Śląska
2Mariusz DropikUnity Team / Warszawa
3Wojtek WojcieszekRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
4Paweł MoksBerserker`s Team / Szczecin
5Sebastian KwiatkowskiBerserker`s Team / Szczecin
6Krzysiek GejzaKaraczun Team / Szczecin
7Wojciech ModzelewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
8Kuba GolaHusaria / Mława
9Maciej GrzybowskiBerserker`s Team / Aligatores
10Eryk DomaradzkiBerserker`s Team / Aligatores
11Kacper KujawskiWroxGym / Wrocław
12Filip DłubałaCopacabana / Warszawa
13Janek GlinkowskiInvictus / Mosina
14Adrian FuławkaNext Level BJJ / Wrocław
15Cezary BielakGracie Barra / Sosnowiec
16Mateusz WróblewskiCopacabana-Kauża Team / Łódź
17Filip AdamowiczGold Team Polska / Piła
18Piotr GarnysCopacabana-Kauża Team / Łódź
19Damian GiordanoCopacabana / Lublin
20Hubert TekieliCopacabana / Warszawa
21Michał GajewskiCarlson Gracie Poland / Wroclaw
22Tomasz UrbańskiFight Club Bytom / Bytom
23Michał KamińskiShark Top Team Bytom / Bytom
24Artur KaszaGracie Barra / Sosnowiec
25Łukasz PiaseckiBerserker`s Team / Szczecin
26Michał BacińskiNastula Club Bielany / Warszawa
27Marcin SuchockiGold Team Polska / Katowice
28Piotr MalińskiCheckmat / Poznań
29Maciej Gryglicki Marga Submission Fighting Gym Radom / Radom
30Oliwier GodlewskiBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
31Krzysztof MglejGrappling Kraków / KRAKÓW
adult; biały; -100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Vladyslav LuhovskyyUnity Team / Warszawa
2Szymon ArkanowiczRio Grappling / Częstochowa
3Sylwester MikołajskiZenith BJJ / Olsztyn
4Paweł MaślanyBerserker`s Team / Kołobrzeg
5Jaroslaw RoszykGracie Barra Team Draculino / Toruń
6Maciej ŚniegockiRio Grappling Club / Wrocław
7Bartosz GudzikRio Grappling Club / Oława
8Cezary MaciejekCopacabana / Warszawa
9Patryk BędźkowskiAcademia Gorila / Rybnik
10Sebastian DoboszAcademia Gorila / Rybnik
11Marcin FiedorFrontlime Academy Oslo / Oslo
12Robert PiontekBJJ Ikizama Club / Boruszowice
13Paweł AntoszRio Grappling Club / Zawiercie
14Bartłomiej BaniewiczZłomiarz Team / Gdańsk
15Paweł PierógInvictus / Zielona Góra
16Krzysztof PanowiczAcademia Gorila / Warszawa
adult; biały; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Dariusz CieślokAcademia Gorila / Ruda Śląska
2Maciej CzarnieckiZłomiarz Team / Gdańsk
3Piotr AusfeldLKSW Tajfun Legionowo / Legionowo
4Łukasz LesiakBerserker`s Team / Łódź
5Bartosz NowosielskiGracie Barra Team Draculino / Katowice
6Sebastian OsyraGracie Barra Poland Team Draculino / Bastion Katowice
7Korneliusz JandaOxy / Sandnes
8Marek FischerBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
9Bartosz KrólikiewiczCopacabana Kuźnia Team / Łódź
10Mariusz JanucikRosomak / Białystok
11Rafał SmolińskiAdrenalina Fight Częstochowa / Częstochowa
adult; niebieski; -57.5kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz StodulskiRio Grappling / Częstochowa
2Jan KempistyDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
adult; niebieski; -64 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof BuriakBJJ Panther / Nowogard
2Damian Gąsiński Gracie Barra Team Draculino / Octopus
3Michał KulmaFlow House Academy / Warszawa
4Kamil SobaszekUnia Jiu Jitsu / Rybnik
5Wojciech GajdaIpanema / Ipanema Piaseczno
6Patryk GórnyFrontline Academy Poland / Polska
7Maciej Łapka Carlson Gracie Poland / Wrocław
8Kacper DrzewieckiPretorian Gorzów / Gorzów Wlkp
9Marek PassonNext Level BJJ / Wrocław
10Jakub KupśGold Team Polska / Energy Gold Team
11Jakub KowalczykGold Team Polska / Valiant Gold Team
12Łukasz ŻelechowskiBerserker`s Team / Aligatores
13Kacper LeszczyńskiWroxGym / Wrocław
14Piotr MagasWroxGym / Wrocław
15Kacper DrozdowskiRalph Gracie Jiu-Jitsu Rzeszów / Rzeszów
16Mikołaj NowakCheckmat / Poznań
17Markus CiesielskiBJJ Factory / GLIWICE
adult; niebieski; -70 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip DziągCopacabana / Kielce
2Piotr GąsiorekCopacabana / Kielce
3Łukasz MazelanikAcademia Gorila / Rybnik
4Dawid KołodziejAcademia Gorila / Ruda Śląska
5Emil ProboszczCopacabana / Kielce
6Mateusz PraszelikAcademia Gorila / Rybnik
7Damian TeodorczakAcademia Gorila Fightzone Checkmat / Warszawa
8Michał WyrzykowskiKaiser Sport / Olsztyn
9Maksymilian WojcieszakRio Grappling / Częstochowa
10Michał JędruszekInvictus / Zielona Góra
11Sebastian BarczyckiCopacabana / Kielce
12Filip KarczmarczykBerserker`s Team / Szczecin
13Aureliusz JaskulskiBerserker`s Team / Szczecin
14Mateusz MacholaCheckmat / Poznań
15Michał DrzewieckiPretorian Gorzów / Gorzów Wlkp
16Bartłomiej SołtysCopacabana / Warszawa
17Tomasz BywalecBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
18Alan WiąkDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
19Damian BobikPretorian Gorzów / Gorzów
20Filip DyrkaczAkademia Fenix / Kraków
21Karol KochFenix Kraków / Kraków
22Tomasz BaranRio Grappling Club / Wrocław
23Dawid MajorczykZenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
24Jakub RamszNext Level BJJ / Opole
25Tomasz RadomskiWroxGym / Wrocław
26Mateusz TrelaWroxGym / Wrocław
27Mateusz AntoniakCopacabana / Lublin
28Szymon PozorskiZenith BJJ / Warszawa
29Robert Jureczko Unia Jiu Jitsu / Rybnik
30Łukasz Kądziołka VETO Team Bielsko Biała / Bielsko Biała
31Wojciech JoachimiakInvictus BJJ / Środa Wielkopolska
32Mateusz WoronowskiBJJ Factory / Gliwice
33Michał RobakTeam Sukata / Mielec
34Maciej TyrpaAkademia Fenix / Kraków
35Adrian KamudaTeam Sukata / Mielec
36Aleksandr KarkinynBJJ Factory / GLIWICE
37Krzysztof ErdmannGracie Barra Poland Team Draculino / Bastion Katowice
38Marcin SmudaGracie Barra Poland Team Draculino / Sosnowiec,Tychy
39Jakub BorkowskiGracie Barra Poland Team Draculino / Tychy
40Ignacy Żółtaniecki Rio Grappling Club / Oława
adult; niebieski; -76 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin UzarekCopacabana / Copacabana Lublin
2Wojciech OleksikCopacabana / Warszawa
3Patryk BuckiAcademia Gorila / Ruda Śląska
4Mateusz NowakRio Grappling / Częstochowa
5Kamil JędrzejewskiSempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
6Ariel PapugaAkademia Fenix / Kraków
7Michał KasprzakZenith BJJ / Walka Gniezno
8Robert PożogaGold Team Polska / Katowice
9Arkadiusz NiedzielskiCopacabana / Łódź
10Robert SzymankiewiczCopacabana / Poznań
11Seweryn MańkowskiGracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg
12Aleksander CzechShark Top Team Bytom / Bytom
13Paweł SzumnarskiCopacabana / Poznań
14Piotr SzumnarskiCopacabana / Poznań
15Michał KrólikBerserker`s Team / Kołobrzeg
16Krzysztof WoźniakBerserker`s Team / Szczecin
17Dominik SmutekBerserker`s Team / Szczecin
18Jan KoperskiZenith BJJ / Poznań
19Filip PrzymusińskiInvictus / Invictus BJJ Mosina
20Błażej GabryszewskiBerserker`s Team / Łódź
21Adam KoziełDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
22Rafał KocińskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
23Jakub WiśniewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
24Paweł GłębockiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
25Jacek PierzchałaCopacabana / Lublin
26Mateusz GórnyGold Team Polska / Szczecin
27Mateusz JarosławskiRio Grappling / Rio Grappling club Oława
28Mariusz LeonikBerserker`s Team / Olsztyn
29Filip ZawalCheckmat / Poznań
30Konrad GasińskiBerserker`s Team / Aligatores
31Filip KoperRio Grappling Club / Wrocław
32Norbert Łapiński Rio Grappling Club / Wrocław
33Piotr TarkowskiCopacabana / Lublin
34Stanisław OsuchZenith BJJ / Poznań
35Andrzej DębskiWroxGym / Wrocław
36Piotr KowalskiWroxGym / Wrocław
37Kamil KuszaRio Grappling Club / Krośnice
38Kamil BanaszczykGracie Barra Poland Team Draculino / Bastion Tychy
39Marcin AugustynGrappling Dynamit Rzeszów / Rzeszów
40Szymon Jęśko-BiałekGold Team Polska / Samuraj Gold Team
41Dawid WyrozębskiZłomiarz Team / Gdańsk
42Arkadiusz Glasman Academia Gorila / Rybnik
43Kamil JanikHunter MMA / Warszawa
44Gabriel PudełekFightman / Bochnia
45Waldemar HamplewskiCheckmat / Poznan
46Arkadiusz SurówkaAkademia Fenix / Kraków
47Bartosz PyszniakBerserker`s Team / Lublin
48Alex BłędniakLKSW TAJFUN / Legionowo
49Marcin CieciuraGracie Barra Poland Team Draculino / Tychy
50Paweł KapałaFenix Kraków / Kraków
adult; niebieski; -82.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin KarpiesiukAcademia Gorila / Warszawa
2Michał WawrzyniakCheckmat / Poznań
3Igor DziągCopacabana / Kielce
4Jakub WiśniewskiCheckmat / Poznań
5Bartłomiej KuźmińskiAcademia Gorila / Warszawa
6Rafał KawulakAcademia Gorila / Warszawa
7Dawid LesztoBJJ Panther / Nowogard
8Marcin ErtmannAcademia Gorila / Warszawa
9Karol WiśniewskiCopacabana / Warszawa
10Bartosz BarteczkoAcademia Gorila / Rybnik
11Jakub GauraAcademia Gorila / Ruda Śląska
12Jacek AndruszkoRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
13Mariusz GołębskiTajfun / Legionowo
14Szymon ZawistowskiBerserker`s Team / Aligatores Fight Club Warszawa
15Dominik GleszczyńskiGameness Team / Poznań
16Piotr MarczukRio Grappling / Oława
17Maciej SłowińskiFrontline Academy Poland / Polska
18Radosław ChmuraNext Level BJJ / Wrocław
19Maciej PastwaBerserker`s Team / Łódź
20Emir MamytovBerserkers Team Aligatores / Warszawa
21Jakub DrapałaRalph Gracie Gryf Dębica / Dębica
22Mateusz ZielonkaAkademia Fenix / Kraków
23Mateusz BernatCheckmat / London
24Wojciech KucharczykBerserker`s Team / Szczecin
25Dawid ŁykCopacabana / Bydgoszcz
26Tomasz DoroszCopacabana / Lublin
27Tomasz RencewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
28Artur SulewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
29Wojciech ScheffsCheckmat / Poznań
30Marcin SzpocińskiCheckmat Głogów / Głogów
31Mikołaj Stasiaczek-DrewiczCopacabana / XYZ Bydgoszcz
32Artur CzarnulBerserker`s Team / Szczecin
33Adrian WachowiakCheckmat / Checkmat Poznań
34Andrzej Miśkowicz KAITO TEAM / Stalowa Wola
35Michał Szymburski Berserker`s Team / Szczecin
36Maciej CegłowskiBerserker`s Team / Aligatores
37Patryk WróbelAkademia Fenix / Kraków
38Łukasz DaleckiRio Grappling Club / Wrocław
39Aleksander RynkunZenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
40Arkadiusz BorońTeam Sukata / Mielec
41Norbert RosiakCopacabana-Kauża Team / Ksawerów
42Jakub KubśCopacabana Kuźnia Team / Łódź
43Wojciech KowalskiGold Team Polska / Natal Gold Team
44Patryk PisarskiRio Grappling Club / Oława
45Igor JankowiakGold Team Polska / Gold Team Polska
46Konstantyn PererwaGrappling Dynamit Rzeszów / Rzeszów
47Alfred KorelKAITO TEAM / Dębica
48Przemysław KuraCopacabana / Lublin
49Rafał RaczyńskiAcademia Gorila / Radzionków
50Przemysław GłuszczyszynBJJ Factory / GLIWICE
51Aleksander KroworzBJJ Factory / GLIWICE
52Damian Wielgus23 Evolution / Wrocław
53Jarek BorowskiMjörlin / Reykawik
54Michał Fijak Fight Club Bytom / Bytom
55Patryk NowakBerserker`s Team / Lublin
56Marek GwóźdźGracie Barra Poland Team Draculino / Tychy
57Marek KaperczakGracie Barra Sosnowiec / Sosnowiec
58Jakub FlisCopacabana / Tarnów
59Michał FijakFight Club Bytom / Bytom
60Karol GłowniaGracie Barra Poland Team Draculino / Bastion Oświęcim
61Szymon WandzelGracie Barra Poland Team Draculino / Oświęcim
62Szymon GóralGracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
63Miłosz ŚwistekRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
64Dawid GozdekAdrenalina Fight Częstochowa / Częstochowa
65Konrad LewandowskiSerpentes / Słupsk
66Dominik IwaniukBerserker`s Team / Szczecin
67Maksymilian WojtkowskiGracie Barra Team Draculino / Toruń
68Patryk WalczakUnia Jiu Jitsu / Dojo MS Łódź
69Tomasz MłyńskiSowilo Bjj Kielce / Kielce
70Michał Mikołajczyk Copacabana / Warszawa
71Mateusz SoroczyńskiBerserkers Słubice / Słubice
72Jerzy GregorczykBerserker`s Team / Szczecin
adult; niebieski; -88.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid StańczykAcademia Gorila / Warszawa
2Arkadiusz ŚcięgoszAcademia Gorila / Skierniewice
3Adam WitkowskiBerserker`s Team / Olsztyn
4Tomasz GuttUnity Team / Warszawa
5Dawid KrysztofiakRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
6Daniel ParafiniukGracie Barra Team Draculino / Octopus
7Jakub OsikCheckmat / Poznań
8Adam MilczarekCopacabana / Łódź
9Mateusz SzymańskiBerserker`s Team / Łódź
10Karol DworzeckiCopacabana / Copacabana Lublin
11Bartosz PustkowskiZłomiarz Team / Gdańsk
12Jakub FaronGold Team Polska / Natal Gold Katowice
13Jakub DeskaFlow House Academy / Flow House Academy Warszawa
14Jakub MagóńskiGracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg
15Wojciech PiwarZłomiarz Team / Gdańsk
16Michał KrzesickiBerserker`s Team / Kołobrzeg
17Damian Zając Zenith BJJ / Sowilo Kielce
18Filip TobołaBarracuda BJJ / Poznań
19Bartosz KorzeniowskiGold Team Polska / Energy Gold Team
20Samuel IlnickiCheckmat / Arte Suave Kopenhaga
21Łukasz AdamskiGracie Barra Poland Team Draculino / Łódź
22Jakub NowakGold Team Polska / Katowice
23Hiroshi IwasakiBerserker`s Team / Aligatores
24Bartosz LewandowskiGracie Barra Team Draculino / Łódź
25Adam JezierskiZłomiarz Team / Gdansk
26Patryk ŚwierczekNext Level BJJ / Opole
27Krzysztof JaniszewskiWroxGym / Wrocław
28Jakub SzyszkaZenith BJJ / Virtus Radom
29Kamil KraskaRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
30Dominik BorowczykPretorian Koźmin Wielkopolski / Koźmin Wielkopolski
31Grzegorz WasikSPARTA Gold Team Polska / Kuźnia Raciborska
32Sebastian ChalczyńskiBerserker`s Team / łódź
33Michał NiemytGold Team Polska / Katowice
34Łukasz SucholasZenith BJJ / Gameness Team Poznań
35Maciej SiekieraCopacabana Kuźnia Team / Łódź
36Tomasz HajzlerLinkegoldteam / Gladiators
37Michał GrygielCopacabana / Konin
38Łukasz MichalakGracie Barra Poland Team Draculino / Octopus
39Mikołaj RachausZenith BJJ / Poznań
40Jakub MraczekCopacabana-Kauża Team / Łódź
41Łukasz RaśBJJ Factory / GLIWICE
42Patryk PastuszkaBJJ Factory / GLIWICE
43Andrzej KraśkoDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
44Piotr PowichrowskiRoger Gracie Academy / Reading
45Tomasz KaszekGracie Barra Poland Team Draculino / Katowice
46Marcin CzubalaGold Team Polska / Katowice
47Bartek GórnyGracie Barra Poland Team Draculino / Żywiec
48Michał SwobodaNatal Gold Team / Katowice
49Patryk ZawadzkiGracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
50Hubert CichockiLFC Legia Fight Club / Warszawa
51Kacper SzalastAcademia Gorila / Warszawa
52Daniel PilarskiIpanema / Piaseczno
53Kamil StoleckiBastion / Bastion Tychy
54Damian ZwierzyńskiOstrowiecka Grupa Atletyczna Animal / Ostrowiec Świętokrzyski
adult; niebieski; -94.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof ŁukszaCheckmat / Poznań
2Tomasz GomulińskiAcademia Gorila / Warszawa
3Emil HałuszkaCheckmat / Poznań
4Mateusz UchaczCopacabana / Warszawa
5Michał KrólickiRio Grappling / Oława
6Jakub UrbaśGracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg
7Przemysław AdamiecAcademia Gorila / Rybnik
8Piotr KuczkowskiInvictus / Oborniki Slaskie
9Piotr IliaszewiczBerserker`s Team / Szczecin
10Robert KrakowiakInvictus / Zielona Góra
11Karol TronciDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
12Mikołaj RusinCheckmat / Poznań
13Paweł RoszykBerserker`s Team / szczecin
14Przemysław KampaGrizzly Martial Arts / Ruda Śląska
15Piotr KaźmierczakGold Team Polska / Fido Gold Team Piotrków Trybunalski
16Dawid LubrantAcademia Gorila / Rybnik
17Jarosław KoszkoZłomiarz Team / Gdańsk
18Sebastian MatyjaGracie Barra Poland Team Draculino / Oświęcim
19Dominik BalcerzakZenith BJJ / Gdynia
20Mateusz ChmielewskiB-Zone / B-Zone
21Wojciech KopczyńskiGracie Barra Poland Team Draculino / Tychy
22Mateusz WięcławGold Team Polska / Katowice
adult; niebieski; -100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil SarnaGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
2Damian RusieckiZenith BJJ / Gniezno
3Sebastian GrzywaBerserker`s Team / Kołobrzeg
4Damian BłażBerserker`s Team / Szczecin
5Arkadiusz ŻywalewskiBerserker`s Team / Katana Szczytno
6Mateusz KlejdyszInvictus / Zielona Góra
7Patryk Wawrzynowicz Gracie Barra Team Draculino / Poznań
8Łukasz OlechNext Level BJJ / Opole
9Przemysław ŚwiechBerserker`s Team / Szczecin
10Michał SzkutnikRio Grappling Club / Wrocław
11Mariusz WilczyńskiGracie Barra / Toruń
12Łukasz ElbrudaKatana / Szczytno
13Cezary GórskiOctagon Team / Jastrzębie
14Łukasz JaneczekAcademia Gorila / Rybnik
adult; niebieski; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz TomaszewskiAcademia Gorila / Warszawa
2Adam StudniarekAcademia Gorila / Ruda Śląska
3Łukasz BurlińskiCheckmat / Poznań
4Konrad StrukowskiGLADIO / Niemce
5Maciej OstrowidzkiZenith BJJ / Gdynia
6Wojciech MarjańskiCopacabana / Bydgoszcz
7Norbert PrzybylskiGold Team Polska / Energy Gold Team
8Adam OsieleniecGold Team Polska / Energy Gold Team
9Tomasz MikołajczykWroxGym / Wrocław
10Przemek JandaOxy / Sandnes
11Rafał CyranUnia Jiu Jitsu / Łódź
adult; purpurowy; -64 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Sebastian DąbrowskiCopacabana / Bydgoszcz
2Jerzy IzdebskiZłomiarz Team / Gdańsk
3Mateusz Wieczorek OCTOPUS ŁÓDŹ / Lodz
4Stanislav ShakunGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
5Paweł WadasWroxGym / Wrocław
6Krystian BartoszynskiBerserker`s Team / Szczecin
7Cezary DzięciołCopacabana / Kielce
8Tomasz PaczkaBJJ Factory / GLIWICE
9Wojtek GryzBJJ Factory / GLIWICE
10Miłosz TokarczykUKS Ronin Team / Warszawa
adult; purpurowy; -70 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Eliasz PawlukowskiAcademia Gorila / Warszawa
2Marcin WelkKatana Szczytno / Szczytno
3Piotr SzymroszczykAcademia Gorila / Ruda Śląska
4Łukasz WiśniewskiRio Grappling / Oława
5Mateusz BiniędaBerserker`s Team / Szczecin
6Filip PodymaBerserker`s Team / Szczecin
7Mateusz BienioszekGracie Barra Team Draculino / Żory
8Paweł SteczkowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / warszawa
9Marcin AdamówNext Level BJJ / Opole
10Arek MakarewiczWroxGym / Wrocław
11Piotr DudzińskiBJJ Factory / GLIWICE
12Mateusz FlaszFight Club Bytom / Bytom
13Michał ChrząszczRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
adult; purpurowy; -76 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor KabacińskiGracie Barra Team Draculino / OCTOPUS
2Grzegorz DokowiczCheckmat / Poznań
3Michał GawronAcademia Gorila / Ruda Śląska
4Marcin Soszyński Złomiarz Team / Gdańsk
5Hubert PietrasikDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
6Szczepan BajtekBoi Team / Strzelin
7Adam RybczyńskiShark Top Team Łódź / SharkTopTeam-Copacabana
8Kamil ŚwierczCopacabana / Kielce
9Michał SaganCopacabana Kuźnia Team / Łódż Kuźnia
10Dawid JankowskiPretorian Koźmin Wielkopolski / Koźmin Wlkp.
11Maciej GrzelakCopacabana / Bydgoszcz
12Sławomir BieguńskiBerserker`s Team / Szczecin
13Jeremiasz JaworowskiBerserker`s Team / Szczecin
14Artur NowakAcademia Gorila / Brzesko
15Kamil KorolewiczRio Grappling Club / Wrocław
16Bartłomiej HorobiowskiWroxGym / Wrocław
17Grzegorz SkołudaWroxGym / Wrocław
18Pawel SzymańskiNext Level BJJ / Opole
19Dominik MazurBerserker`s Team / Police
20Bartosz SerwetaRio Grappling Club / Krośnice
21Marcel ŚcigałaFight Club Bytom / Bytom
22Taras TomyshchBerserker`s Team / Lublin
23Dawid MatyszczakAdrenalina Fight Częstochowa / Kłobuck
24Krzysztof KwolekAcademia Gorila / Brzesko
25Filip DąbrówkaScout Fight Club / Częstochowa
26Paweł MuniakCopacabana / Warszawa
adult; purpurowy; -82.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksy MazurAcademia Gorila / Rybnik
2Damian GórskiZenith BJJ / Gniezno
3Marcin TuremkaCopacabana / Warszawa
4Piotr Mikołajczak Invictus / Invictus BJJ Mosina
5Maciej DratwińskiCopacabana / Bydgoszcz
6Jacek OkraskaGracie Barra Team Draculino / Octopus
7Hubert FelkiewiczBerserker`s Team / Szczecin
8Patryk TowarzyńskiBerserker`s Team / Szczecin
9Kacper KozłowskiBerserker`s Team / Szczecin
10Kamil CybulskiBerserker`s Team / Szczecin
11Bartłomiej ZalewskiBerserkers Team Aligatores / Warszawa
12Jakub NajdekCheckmat / Poznań
13Mateusz KuczmaSerpentes / Słupsk
14Kamil SzkutnikRio Grappling / Dąbrowa Górnicza
15Kornel KaczmarczykGrappling Kraków / Kraków
16Filip KobylańskiNext Level BJJ / Opole
17Patryk OgonowskiGold Team Polska / Kuźnia Raciborska
18Krzysztof KubitGrappling Kraków / Kraków
19Adrian SulgostowskiRio Grappling Club / Wrocław
20Patryk Paduch23 Evolution / Wrocław
21Tomasz MajewskiAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
22Jakub RajtarWroxGym / Wrocław
23Marcus Piwowarski-BajerInvictus / Mosina
24Piotr MikołajczakInvictus / Mosina
25Oskar ChmielInvictus / Mosina
26Patryk BelikAkademia Fenix / Krakow
27Marek AdamskiNext Level BJJ / Opole
28Przemysław Fajer Gold Team Polska / Katowice
29Krzysztof WalaBJJ Factory / GLIWICE
30Wiktor ChłostaRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
31Krzysztof DobrzyńskiBerserker`s Team / Szczecin
32Paweł MaślankaAkademia Fenix / Kraków
33Krzysztof OstrowskiZłomiarz Team / Gdańsk
34Michał HejakGold Team Polska / Natal Gold Team Katowice
adult; purpurowy; -88.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał MiranowskiZłomiarz Team / Gdańsk
2Grzegorz GamdzykAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
3Krzysztof KobosTeam Sukata / Mielec
4Marek SaućAcademia Gorila / Rybnik
5Jakub ŻeromińskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
6Mateusz ZawitowskiUnity Team / Warszawa
7Michał SzychowskiBerserker`s Team / Szczecin
8Witold OchocińskiZłomiarz Team / Gdańsk
9Jarosław KryczenkowWroxGym / Wrocław
10Szymon FrątczakInvictus / Zielona Góra
11Mateusz ŁupinaZłomiarz Team / Gdańsk
12Radosław WłochBerserker`s Team / Szczecin
13Jacek StolarskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
14Paweł NowakGold Team Polska / Piła
15Grzegorz PernakRio Grappling / Ostrów Wielkopolski
16Łukasz PawlinaBerserker`s Team / Aligatores
17Herve RedonRio Grappling Club / Wrocław
18Maciej KwiatkowskiRio Grappling Club / Wrocław
19Michał PijarskiGold Team Polska / Katowice
20Marek MachuraBJJ Factory / GLIWICE
21Marcin MielcarekBJJ Factory / GLIWICE
22Jakub KubicaGracie Barra Poland Team Draculino / Oświęcim
adult; purpurowy; -94.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin MaciulewiczGrizzly Martial Arts / Ruda Śląska
2Piotr LasockiAcademia Gorila / Warszawa
3Filip OstrowskiUnity Team / Warszawa
4Patryk SmosznaAkademia Fenix / Akademia fenix kraków
5Bartosz KacaZenith BJJ / Olsztyn
6Oliwier SzczygiełAcademia Gorila / rybnik
7Robert ŚmigielskiGracie Barra Poland Team Draculino / Tychy
8Samuel VogtBerserker`s Team / Szczecin
9Bartek WielgoszBerserker`s Team / Szczecin
10Kamil HercerCopacabana / Bydgoszcz
11Maks TomaszewskiBerserker`s Team / Aligatores
12Norbert NentwichWroxGym / Wrocław
13Dominik PankratRio Grappling Club / Zielona Góra
14Michał CiszanowskiBerserker`s Team / Stargard
15Aleksander BaranZenith BJJ / Piranha Gdynia
adult; purpurowy; -100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz DobrzyńskiGold Team Polska / Natal Gold Team
2Szymon KrupaBJJ Factory / Gliwice
3Michał PaczkowskiZenith BJJ / Olsztyn
4Sebastian BartoszewskiBerserker`s Team / Szczecin
5Piotr SkrętowiczRio Grappling Club / Otmuchów
6Kamil WindorpskiWroxGym / Wrocław
7Andrzej WitczakCopacabana / Łódź
8Radosław GilBJJ Factory / GLIWICE
9Przemysław KurpiszCheckmat / Poznań
adult; purpurowy; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Romuald ŁysiakUnity Team / Warszawa
2Wojciech WiśniowskiRalph Gracie Jiu-Jitsu Rzeszów / Kraków
3Norbert WęgrzynBerserker`s Team / Szczecin
4Bartłomiej DróbkaCheckmat / Poznań
5Krystian KorzemiackiGold Team Polska / Energy Gold Team
6Sebastian GarbieńCopacabana / Warszawa
7Damian KwaśniewskiNext Level BJJ / Opole
8Iwo BaraniewskiBerserker`s Team / Warszawa
adult; brązowy; -64 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz HałasBerserker`s Team / Olsztyn
2Michał CiszekRio Grappling / Częstochowa
3Michał RechenbergBerserker`s Team / Zielona Góra
4Daniel KrzywdzińskiRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
adult; brązowy; -70 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub MaszczakRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
2Paweł SokołowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3Mateusz Żeromski Academia Gorila / Koszalin
4Paweł KolkAcademia Gorila / Rybnik
5Jakub RubajCopacabana / Lublin
6Łukasz TruskolawskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
7Jaroslaw MożdżeńAcademia Gorila / Koszalin
8Piotr KacprzakDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
9Kacper WilczakGrappling Kraków / Kraków
10Piotr KowalZenith BJJ / Sowilo Kielce
11Łukasz MilunasAcademia Gorila / Warszawa
adult; brązowy; -76 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Rafał BalickiGracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
2Jacek BańczykRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
3Radosław WichrowskiBerserker`s Team / Szczecin
4Tomasz GriegerBerserker`s Team / Szczecin
5Dawid DudziakCheckmat / Porrada Fight Gym Leszno
6Przemysław ZbiciakKaiser Sport / Olsztyn
7Damian ZorczykowskiFight Club Łomża / Fight Club Łomża
8Jan KiszewskiGracie Barra Poland Team Draculino / Poznań
9Jakub SzwakGold Team Polska / Juggernaut
10Daniel UrbanDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warsaw
11Sebastian KyciorGracie Barra Poland Team Draculino / Tychy
12Sebastian SwislockiRoger Gracie Academy / Londyn
adult; brązowy; -82.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Zbigniew SmolarekAcademia Gorila / Rybnik
2Przemysław PawłowskiCopacabana / Warszawa
3Marek Suśniak Checkmat / Poznań
4Szymon WątrobaGold Team Polska / Katowice
5Bartosz TomyślakAlliance Jiu-jitsu / Poznań
6Miłosz BorowskiInvictus / Invictus Oborniki Śląskie
7Mateusz FlagaZR Team UK / London
8Piotr RudnickiZenith BJJ / Olsztyn
9Marcin BlezieńRalph Gracie Jiu-Jitsu Rzeszów / Bjj Gryf Dębica
10Krzysztof LiwochaZenith BJJ / Gniezno
11Krzysztof AdamczewskiCopacabana / Bydgoszcz
12Kacper DąbrowskiBerserker`s Team / Szczecin
13Dariusz DługołęckiBerserker`s Team / Szczecin
14Tomasz SmulskiAcademia Gorila / Brzesko
15Wojciech KoisGold Team Polska / Strzelec golf team Ostrów Wlkp.
16Kamil KobusAcademia Gorila / Warszawa
17Piotr SalamonGold Team Polska / Katowice
18Michał KozakiewiczBerserker`s Team / Aligatores
19Damian LipkaRio Grappling Club / Wrocław
20Michał WojtaszczykUNITED GYM / Konstantynów
21Szymon BorowskiGracie Barra Poland Team Draculino / Katowice
22Mateusz WaligórskiInvictus BJJ / Mosina
23Paweł ŻochowskiAcademia Gorila / Warszawa
24Marcin GrzesikGracie Barra Poland Team Draculino / Bastion Tychy
25Przemysław IlczyszynGold Team Polska / Juggernaut
adult; brązowy; -88.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktor RainkaAcademia Gorila / warszawa
2Szymon StanekAcademia Gorila / Rybnik
3Bartosz DerenowskiCheckmat / Checkmat Głogów
4Maciej SzubartNext Level BJJ / Wrocław
5Remigiusz RekmanBerserker`s Team / Szczecin
6Mateusz KowalskiGold Team Polska / GOLD TEAM POLSKA filia Grodzisk Wlkp
7Albert ŚmieszekGold Team Polska / GOLD TEAM POLSKA filia Grodzisk Wlkp
8Kamil BirgielDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
9Tomasz JendrzejczakJuggernaut Gold Team / SZCZECIN
10Kamil RutkowskiCheckmat / Poznań
11Mateusz WaśkoBerserker`s Team / Aligatores
12Piotr KurowskiBerserker`s Team / Aligatores
13Dominik Kaczmarek 23 Evolution / Wrocław
14Marcin GrzeszczukGrappling Kraków / Grappling Gorlice
15Kuba ZyzakGracie Barra Poland Team Draculino / Żywiec
16Mateusz KojtychAcademia Gorila / Warszawa
adult; brązowy; -94.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz MatułajtisBerserker`s Team / OLSZTYN
2Paweł Pukalski-PukałaBoi Team / Strzelin
3Piotr KrygierKaban TEAM / Poznań
4Stefan NowackiAcademia Gorila / Koszalin
5Marcin MencelInvictus / Zielona Góra
6Daniel KaraczunBerserker`s Team / Szczecin
7Piotr ŁukaszewskiGold Team Polska / Piła
8Paweł MuriasCheckmat / Poznań
9Jakub DługoszWroxGym / Wrocław
10Kacper WeremaRonin Gold Team Koszalin / voodoo gold team
11Łukasz Szymecki Forca Brava Gold Team / Opole
12Marcin KacperakRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
13Radoslaw DanielCopacabana / Warszawa
14Ireneusz DziekołaUnia Jiu Jitsu / Jelenia Góra
adult; brązowy; -100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz SudolskiBerserker`s Team / Szczecin
2Marek BujłoDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3Adam FlorekForca Brava Gold Team / Opole
4Kamil WojciechowskiInvictus / Mosina
5Piotr TargońskiBerserker`s Team / Suwałki
6Kajetan NockoGracie Barra Chorzów / Chorzów
7Bartosz ZawadzkiGracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
8Kamil LewandowskiZłomiarz Team / Gdańsk
9Patrycjusz WiewióraBastion / gracie barra draculino
adult; brązowy; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur PujszoCopacabana / Bydgoszcz
2Michał PiwowarskiBerserker`s Team / Szczecin
3Bartłomiej MaciążekRio Grappling / Dąbrowa Górnicza
4Artur Klecha1 / Leao Marinho bjj Preston
5Jarosław DrozdCopacabana / Lublin
6Piotr WiznerUnia Jiu Jitsu / Łódź
adult; czarny; -64 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz SmierzchalskiZenith BJJ / Poznań
2Tomasz RytelAcademia Gorila / Warszawa
adult; czarny; -70 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam GórnyZłomiarz Team / Gdansk
2Marcin CiszekRio Grappling / Częstochowa
3Patryk HryniewickiGracie Barra Poland Team Draculino / Oświęcim
4Janusz AndrejczukDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
5Aleksander JabłońskiGold Team Polska / Piła
6Krzysztof FlakAkademia Fenix / Kraków
7Igor WojtasGold Team Polska / Valiant Gold Team
8Maciej PolokGracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
adult; czarny; -76 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Adrian KoziczCheckmat / Poznań
2Michał KaużyńskiCopacabana / Łódź
3Rafał FarjaszewskiAcademia Gorila / Koszalin
4Daniel WrześniewskiZłomiarz Team / Złomiarz Team Gdańsk
5Kamil TarnowskiRio Grappling Club / Wrocław
6Dariusz Kasprzyk Ipanema / Piaseczno
7Tomasz NiewiaraGold Team Polska / Katowice
adult; czarny; -82.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Robert HenekAcademia Gorila / Rybnik
2Krzysztof MichalakZenith BJJ / Gdynia
3Paweł MistewiczUnity Team / Warszawa
4Grzegorz KlocBerserker`s Team / Szczecin
5Mateusz RębeckiBerserker`s Team / Szczecin
6Kacper RotGold Team Polska / Valiant Gold Team
adult; czarny; -88.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Karol KaniaRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
2Maciej KozakAkademia Fenix / Kraków
3Paweł NędziBerserker`s Team / Szczecin
4Konrad ŚmieszekGold Team Polska / GOLD TEAM POLSKA filia Grodzisk Wlkp
5Marcin KmiotekZenith BJJ / Gdynia
6Tomasz Skórkowski WroxGym / Wrocław
7Maciej KałuszewskiBerserker`s Team / szczecin
8Paweł BańczykBJJ Factory / GLIWICE
adult; czarny; -94.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz KowalczykAcademia Gorila / Warszawa
2Adam ZygaCopacabana / Warszawa
3Jakub MroczkowskiGracie Barra Poland Team Draculino / Octopus
4Kamil DrukałaRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
5Piotr BagińskiBerserker`s Team / Szczecin
6Mateusz KrólikiewiczRio Grappling Club / Wrocław
7Wojciech MałysiakGracie Barra / Toruń
8Jakub SawickiCopacabana / Warszawa
adult; czarny; -100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Nikodem Ksycki1 / Warszawa
2Michał ŁapkaCarlson Gracie Poland / Wrocław
3Kornel ZapadkaBerserker`s Team / Kołobrzeg
4Tomasz PacześnyGracie Barra Poland Team Draculino / Octopus
5Kamil UminskiBerserker`s Team / Aligatores
6Piotr KasztaBerserker`s Team / RACIBORZ
adult; czarny; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Andrzej IwatZłomiarz Team / Gdańsk
2Paweł JeziółkowskiCheckmat / Poznań
3Grzegorz SzymczykZenith BJJ / Gniezno
4Patryk Wysocki Checkmat / Poznań
5Mieszko MaciejewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warsaw
6Marcin TyburaBerserker`s Team / Aligatores
7Mariusz KoziejRio Grappling Club / Wrocław
8Łukasz WarchołGracie Barra Team Draculino / Bastion Katowice
kobiety; biały; -48.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Magdalena BabilasOctagon / Żory
2Ewelina NowakowskaGracie Barra Team Draculino / Octopus
kobiety; biały; -53.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Svitlana BracławskaRio Grappling Club / Stronghold Zamość
2Magdalena CharifBerserker`s Team / Szczecin
3Anna Ruszczyk-OlenderDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
4Iga MędrekCopacabana / Lublin
5Olga MichalskaRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
6Agnieszka NocuńDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
7Joanna Maciejewska Copacabana Konin / Copacabana Konin
8Natalia GęślickaBerserker`s Team / Suwałki
9Karolina MajchrzakAdrenalina Fight Częstochowa / Częstochowa
kobiety; biały; -58.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Martyna BłaszkiewiczRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
2Edyta WiśniewskaGold Team Polska / Poznań
3Roksana BuchowieckaBerserker`s Team / Szczecin
4Ilona ModrakAranha / Aranha Belgium
5Anna FurmanRio Grappling Club / Rio Grappling club Bushido Jaworzno
6Amanda SiudekGold Team Polska / Linke Gold Team Szczecin
7Julia MaślankaGold Team Polska / Valiant Gold Team
8Patrycja WiśniewskaCheckmat / Poznań
9Danuta HądzlikCheckmat / Poznań
10Sabrina PietrasRio Grappling Club / Krośnice
11Aneta RóżewickaZenith BJJ / Walka Gniezno
12Martyna CichoszBJJ Factory / GLIWICE
13Aleksandra WałęckaCyklon BJJ Zielona Góra / Zielona Góra
14Justyna OstólskaGold Team Polska / Piotrków Trybunalski
15Paulina StaśkiewiczBerserker`s Team / Suwałki
16Paulina KonikCopacabana-Kauża Team / Łódź
17Diana KrajkaCopacabana / Lublin
18Aleksandra SiwyRalph Gracie Jiu-Jitsu Rzeszów / Rzeszów
kobiety; biały; -64 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Wioleta WojciechowskaBJJ Panther / Nowogard
2Aleksandra OstrowskaUnity Team / Warszawa
3Zuzanna CzubaUnity Team / Warszawa
4Żaneta SiwulaAcademia Gorila / Ruda Śląska
5Adrianna RożniakCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
6Karolina SitkoRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
7Weronika MagaczRio Grappling / Częstochowa
8Zofia WiącekCopacabana / Bydgoszcz
9Anna MądrzakBerserker`s Team / Aligatores
10Katarzyna WróblewskaBerserker`s Team / Szczecin
11Natalia JasińskaCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
12Karolina MusiałGold Team Polska / Poznańska Akademia Linke Gold Team
13Karolina MielczarekGold Team Polska / Forca Brava Opole
14Justyna BarańskaBJJ Factory / GLIWICE
15Weronika Grzelak Gold Team Polska / Piotrków Trybunalski
16Anna ChojnowskaGacie Barra Sosnowiec / Sosnowiec
17Kamila SzkutnikZenith BJJ / Elbląg
18Iweta LaskowskaCopacabana / Warszawa
19Natalia PlizgaCheckmat / Poznań
20Maria GrabowskaBrak / Kraków
kobiety; biały; -69 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marika BąkBJJ Panther / Nowogard
2Agata JaroszRio Grappling / Częstochowa
3Maria SmulskaAcademia Gorila / Brzesko
4Agnieszka KaczmarekGold Team Polska / GOLD TEAM POLSKA filia Grodzisk Wlkp
5Marika KlupszGold Team Polska / Energy Gold Team
6Agnieszka RosaCopacabana / Bydgoszcz
7Marta ZinserlingNastula Club Bielany / Warszawa
8Jola MąsiorskaWroxGym / Wrocław
9Laura KałużnaRio Grappling Club / Krośnice
10Paula Markowska-FokRio Grappling Club / Krośnice
11Sabina RzeźwickaGold Team Polska / Katowice
12Sabina UrbaniecSPARTA Gold Team Polska / Kuźnia Raciborska
13Pola GrynkoPoznańska Akademia Linke Gold Team / Poznań
14Alicja ZarychtaBerserker`s Team / Szczecin
15Monika ŹrebiecBoi Team / Strzelin
kobiety; biały; -74 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Ola StrąkRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
2Anna PrzyborekBerserker`s Team / Aligatores
3Alicja Przywózka-SuwałaZenith BJJ / Warszawa
4Maria ŁochińskaPoznańska Akademia Linke Gold Team / Poznań
kobiety; biały; -79.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Brygida RusieckaZenith BJJ / Gniezno
2Aleksandra CzajkaGracie Barra Poland Team Draculino / Filia Octopus
3Stefania BierdzińskaZenith BJJ / gniezno
4Joanna KubaCopacabana Kuźnia Team / Łódź
5Agnieszka SnopekCopacabana Kuźnia Team / Łódź
6Aleksandra TucholskaZenith BJJ / Warszawa
7Joanna OrlińskaGold Team Polska / Katowice
kobiety; biały; +79.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Anna StrąkRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
2Janina CzyczynBerserker`s Team / Szczecin
3Monika SarneckaGold Team Polska / Piotrków Trybunalski
4Michalina Wieczorek-RzeszowskaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
kobiety; niebieski; -48.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Karolina ChojnowskaAcademia Gorila / Ruda Śląska
2Alicja CiszekRio Grappling / Częstochowa
3Kamila KwiatkowskaRio Grappling / Częstochowa
4Viki GumkaBerserker`s Team / Aligatores
5Katarzyna LisBerserker`s Team / Aligatores
6Karolina KoziołTeam Sukata / Mielec
kobiety; niebieski; -53.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Olga ZabulewiczZłomiarz Team / Gdańsk
2Alicja KardasZłomiarz Team / Gdańsk
3Agnieszka WypychowskaFlow House Academy / Warszawa
4Patrycja OzorAcademia Gorila / Ruda Śląska
5Joanna DurajZłomiarz Team / Gdańsk
6Julia SowadaBerserkers Team Aligatores / Warszawa
7Anna StolarekFlow House Academy / Warszawa
8Paulina ZłotnikGrappling Kraków / Kraków
9Joanna Maciejewska Copacabana / Copacabana Konin
10Joanna SuchorabskaZłomiarz Team / Gdańsk
kobiety; niebieski; -58.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Justyna SmoleńHalny KTFS / Nowy Sącz
2Żaneta NowakAcademia Gorila / Rybnik
3Barbara BalickaPoznańska Akademia Linke Gold Team / Poznań
4Mirela ZięcinaGracie Barra Team Draculino / Maciej Polok
5Martyna KapuścińskaBerserker`s Team / Szczecin
6Anna BieleckaBerserker`s Team / Szczecin
7Ewa PemperaZenith BJJ / Gameness Team Poznań
8Magdalena PawlukowiczBerserkers Team Aligatores / Warszawa
9Roksana KadurGold Team Polska / Piła
10Marianna JurkiewiczAcademia Gorila / warszawa
11Elżbieta KoziczkowskaWroxGym / Wrocław
12Katarzyna MańkeHulk Team / Police
13Adrianna WojarskaCopacabana / Kielce
14Magdalena ŁągwaGold Team Polska Piotrków Trybunalski / Piotrków Trybunalski
kobiety; niebieski; -64 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Joanna ZabulewiczZłomiarz Team / Gdańsk
2Magdalena PrzygodaAcademia Gorila / Rybnik
3Marta TomasikCopacabana / Warszawa
4Małgorzata WcisłoAkademia Fenix / Kraków
5Agnes WrodarczykCheckmat / Silverbacks
6Agnieszka WinkiewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
7Zuzanna MuszyńskaGold Team Polska / Piła
8Monika JewsiejKaraczun Team / Szczecin
9Leyla KoziejRio Grappling Club / Wrocław
10Anna SowińskaVoodoo gold team / Kołobrzeg
11Martyna Ciaskowska23 Evolution / Wrocław
12Klaudia Grzelak-KrupaGold Team Polska / Piotrków Trybunalski
13Karolina SładkiGracie Barra Poland Team Draculino / Tychy
14Małgorzata BugajskaCopacabana / Tarnów
15Ilona KoperOctagon / Żory
16Wiktoria ZarychtaBerserker`s Team / Szczecin
kobiety; niebieski; -69 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Agata StachZłomiarz Team / Gdańsk
2Jolanta RybińskaFight Club Bytom / Bytom
3Sylwia BrzostekAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
4Katarzyna DymekGold Team Polska / Natal Gold Team
5Martyna MieszczakAcademia Gorila / Ruda Śląska
6Aleksandra Warczak Złomiarz Team / Gdańsk
7Jessica DziedzicBerserkers Team Aligatores / Warszawa
8Daria CybulskaAcademia Gorila / Warszawa
9Jessica DziedzicBerserker`s Team / Warszawa
10Marta GrossAcademia Gorila / Warszawa
11Iryna PauchunAcademia Gorila / Warszawa
12Aleksandra KubicaGracie Barra Poland Team Draculino / Katowice
kobiety; niebieski; -74 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Weronika PieniaszekZłomiarz Team / Gdańsk
2Monika WoźniakGold Team Polska / Forca Brava Opole
3Laura SieradzanBerserker`s Team / Szczecin
4Anna MajcherAkademia Fenix / Kraków
5Magdalena GajdzickaGold Team Polska Piotrków Trybunalski / Piotrków Trybunalski
6Maja KruszyńskaGrappling Kraków / Kraków
kobiety; niebieski; +79.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Monika ZandeckaGold Team Polska / Poznań
2Kinga WolszczakWroxGym / Wrocław
kobiety; purpurowy; -53.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Karolina PychBerserker`s Team / Aligatores
2Martyna IwatZłomiarz Team / Gdańsk
3Alicja StypułkowskaBJJ Factory / GLIWICE
4Agnieszka DurmowiczBJJ Factory / GLIWICE
5Gabriela BączkowskaBerserker`s Team / Szczecin
kobiety; purpurowy; -58.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Weronika NiteckaZenith BJJ / Gameness Team Poznań
2Małgorzata PtaszyńskaCopacabana / Warszawa
3Beata DemczukDziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
4Natalia KarpiukCopacabana / Lublin
5Joanna MajBanzai Kraków / Kraków
kobiety; purpurowy; -64 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Natalia PanekAcademia Gorila / Ruda Śląska
2Mariola MarczewskaZenith BJJ / Gameness Team Poznań
3Dagmara Drozd-PiwnickaFrontline academy / Bergen
4Aleksandra MilejskaWroxGym / Wrocław
5Sonia LnianyBJJ Factory / GLIWICE
6Kamila DudekBanzai Kraków / Kraków
kobiety; purpurowy; -69 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Katarzyna Pieńkowska Copacabana / Warszawa
2Joanna KabatGold Team Polska / Piła
3Karolina LechBerserker`s Team / Aligatores
4Magda NowakGracie Barra Poland Team Draculino / Tychy
kobiety; purpurowy; -74 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Weronika RotGold Team Polska / Valiant Gold Team
2Greta Wilczek Unia Jiu Jitsu / Rybnik
kobiety; purpurowy; -79.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Monika MazurBerserker`s Team / Szczecin
2Laura PrałatZenith BJJ / Gniezno
kobiety; purpurowy; +79.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Magdalena ZaszczudłowiczGrappling Kraków / Kraków
2Klaudia PrałatZenith BJJ / Gniezno
3Joanna GabrylukKS Sparta Jaworzno / Jaworzno
kobiety; brązowe/czarne; -69 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Klaudia MitkoCheckmat / Poznań
kobiety; brązowe/czarne; +79.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marta SzareckaCopacabana / Warszawa
junior; chłopcy; -53.5kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jan ZygadlewiczRio Grappling / Rio Grappling club Bushido Jaworzno
2Oliwier NowokSpartan Knurow / Knurow
junior; chłopcy; -58.5kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Patryk WoldańskiRio Grappling / Częstochowa
2Kajetan ZającWroxGym / Wrocław
3Julian StencelSPARTA Gold Team Polska / Kuźnia Raciborska
junior; chłopcy; -64 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub GuzielAcademia Gorila / Ruda Śląska
2Kacper PawelecZenith BJJ / Olsztyn
3Grzegorz GłogowskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
4Kacper DrzewieckiPretorian Gorzów / Gorzów Wlkp
5Markus LutowskiGold Team Polska / Energy Gold Team
6Damian SikoraGold Team Polska / Energy Gold Team
7Jakub KowalczykGold Team Polska / Valiant Gold Team
8Patryk JackówRio Grappling Club / Wrocław
9Filip KarwotOctagon / Żory
10Bartosz BurchardtInvictus BJJ / Oborniki Śląskie
junior; chłopcy; -69 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Filip DziągCopacabana / Kielce
2Arlan AlzhanovUnity Team / Warszawa
3Oskar MisiakCopacabana / Łódź
4Jakub BońkowskiZenith BJJ / Olsztyn
5Alan WiąkDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
6Daniel BudnikRio Grappling Club / Otmuchów
7Tomasz RadomskiWroxGym / Wrocław
8Aleksy NowakZenith BJJ / Virtus Radom
9Michał RobakTeam Sukata / Mielec
10Filip WarczakowskiAcademia Gorila / Brzesko
11Maciej TyrpaAkademia Fenix / Kraków
12Krystian BastaHalny KTFS / Nowy Sącz
junior; chłopcy; -74 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin UzarekCopacabana / Copacabana Lublin
2Kacper KowalczykRio Grappling / Częstochowa
3Michał GrycukZenith BJJ / Olsztyn
4Dominik MigajFrontline Academy Poland / Polska
5Krzysztof SzymanekAcademia Gorila / Koszalin
6Bartek SkowyraGold Team Polska / Piła
7Adam KoziełDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
8Karol KubskiCheckmat / Poznań
9Paweł JaworskiHusaria / Mława
10Mateusz GlitaZenith BJJ / Virtus Radom
11Mateusz DzikowskiCopacabana-Kauża Team / Łódź
12Filip PrzymusińskiInvictus / Mosina
13Kacper Wieczorek Rybnicki Klub Ju-jitsu Sportowego / Rybnik
14Maksymilian ZinekPretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
15Antoni PiecuchGrappling Gorlice / Gorlice
16Tomasz BatógOga Animal / Feniks Kraków
junior; chłopcy; -79.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil ZmitrowiczBJJ Panther / Nowogard
2Benedykt KurtykaUnity Team / Warszawa
3Patryk GajewskiRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
4Marcin ArciszewskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
5Jakub SzczurkoAcademia Gorila / Koszalin
6Filip ZawalCheckmat / Poznań
7Jakub MarciniakCheckmat / Leszno
8Dariusz KwolekAcademia Gorila / Brzesko
9Bartosz AdamczykGold Team Polska / FIDO FIGHT-GOLD TEAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
10Szymon SierancGracie Barra Team Draculino / Oświęcim
junior; chłopcy; -84.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mateusz MazurBerserker`s Team / Szczecin
2Mikołaj ŁacheckiBerserker`s Team / Szczecin
3Emil BodziochRio Grappling Club / Lubliniec
4Łukasz ZapałaKS Sparta Jaworzno / Jaworzno
5Tomasz CzarnieckiZłomiarz Team / Gdańsk
6Michał WnętrzakGracie Barra Poland Team Draculino / Octopus
junior; chłopcy; -89.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub OsikCheckmat / Poznań
2Rafał BoruchSempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
junior; dziewczynki; -44.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Ewa SzymikSPARTA Gold Team Polska / Kuźnia Raciborska
junior; dziewczynki; -52.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Matylda SzpindorRio Grappling Club / Rio Grappling club Bushido Jaworzno
2Oliwia BodankoOctagon Team / Wodzisław Śląski
junior; dziewczynki; -60.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Julia PaździochKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Martyna KapuścińskaBerserker`s Team / Szczecin
3Karolina ChmielRio Grappling Club / Otmuchów
4Jagoda WróblewskaWroxGym / Wrocław
5Anna KoperskaZenith BJJ / Poznań
6Natalia KlimekGracie Barra Poland Team Draculino / Oświęcim
junior; dziewczynki; -65 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Weronika MagaczRio Grappling / Częstochowa
2Zofia WiącekCopacabana / Bydgoszcz
3Helena WojakowskaGracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg
4Paulina ŚniegOctagon Team / Wodzisław Śl.
5Anna DąbekRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
6Wiktoria ZarychtaBerserker`s Team / Szczecin
junior; dziewczynki; +65 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Brygida RusieckaZenith BJJ / Gniezno
2Maria SmulskaAcademia Gorila / Brzesko
3Maja PrzerwaZenith BJJ / Virtus Radom
młodszy junior; chłopcy; -44.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Szymon ŻabińskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
2Oliwier PrzerwaZenith BJJ / Virtus Radom
3Maciej SzczepanikBJJ Factory / GLIWICE
4Kacper PyzikFight House Nowy Sącz / Nowy Sącz
młodszy junior; chłopcy; -48.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1David MichniewskiBJJ Panther / Nowogard
2Oskar UrbańskiFight Club Bytom / Bytom
3Nikodem AdamczykRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
4Karol GodlewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
5Adam MaciągowskiHulk Team / Police
młodszy junior; chłopcy; -52.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Seweryn JurczykBJJ Panther / Nowogard
2Filip PrzybyszRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
3Bartosz PiechowiakGold Team Polska / Energy Gold Team
4Błażej CholewaRio Grappling Club / Otmuchów
5Jakub KurdynowskiHulk Team / Police
6Oliwier NowokSpartan Knurow / Knurow
7Kamil SzpilaFight House Nowy Sącz / Nowy Sącz
młodszy junior; chłopcy; -56.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Antek AdamusAcademia Gorila / Ruda Śląska
2Jakub MajchrzykRio Grappling / Częstochowa
3Eryk KasprzakZenith BJJ / Walka Gniezno
4Karim BennourASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
5Błażej CholewińskiZenith BJJ / Virtus Radom
6Piotr MadrakHulk Team / Police
7Marcel HulbójKS Sparta Jaworzno / Jaworzno
8Kacper BywalecVETO Team Bielsko Biała / VETO Team Bielsko-Biała
młodszy junior; chłopcy; -60.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Oliwier PłaczkowskiAcademia Gorila / Ruda Śląska
2Mateusz KozikASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
3Stanisław KnopikASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
4Sebastian PatykWroxGym / Wrocław
5Bartosz WiśniewskiAkademia top team / Wodzisław Śląski
6Kacper ObraciankoZenith Elbląg / Elbląg
młodszy junior; chłopcy; -65 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Alex HukUnity Team / Warszawa
2Kamil AntończykAcademia Gorila / Ruda Śląska
3Jakub FraszASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
4Damian StefańskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
5Michał LewandowskiGold Team Polska / Energy Gold Team
6Piotr CzurakGold Team Polska / Valiant Gold Team
7Patryk DańkowskiRoan Fight Club Mysłowice / Mysłowice
8Wojciech FlisWroxGym / Wrocław
9Krzysztof KoblakUKS Ronin Team / Warszawa
10Damian RamulewiczBJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
11Jan ProńGold Team Polska / Katowice
młodszy junior; chłopcy; -69 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz PichBJJ Panther / Nowogard
2Grzegorz KowalskiBerserker`s Team / Olsztyn
3Nikodem NiezabitowskiBerserker`s Team / Poland
4Jakub ToczekRio Grappling Club / Otmuchów
5Mateusz HebdowskiWroxGym / Wrocław
6Mateusz HarendarzCheckmat / Leszno
7Gracjan BąkKS Sparta Jaworzno / Jaworzno
młodszy junior; chłopcy; -73 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jakub WojciechowskiBJJ Panther / Nowogard
2Mateusz MelkaRio Grappling / Częstochowa
3Tymoteusz MarculaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
4Paweł JaworskiHusaria / Mława
5Dawid MandzynOctagon Team / Wodzisław Śląski
6Jacek UrbanowiczSempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
młodszy junior; chłopcy; +73 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Igor StudniarekAcademia Gorila / Ruda Śląska
2Maksymilian KamińskiZenith BJJ / Czerwony Smok Poznań
3Wojciech LoretZenith BJJ / Olsztyn
4Artur OtlewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
5Kacper ChuchlaRio Grappling Club / Otmuchów
6Marcin KowalczykWroxGym / Wrocław
7Kacper ĆwikHulk Team / Police
8Daniel RutkowskiMMA SOLO TEAM NAMYSŁÓW / Namysłów
9Mikołaj ChudzikowskiGracie Barra Poland Team Draculino / Tychy
10Dorian BartoszewskiBerserker`s Team / Szczecin
11Patryk DziadzioLegion Team Tarnów / Tarnów
12Wiktor SzopaOctagon Team / Wodzisław Śląski
młodszy junior; dziewczynki; -44.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Zuzanna KowalskaDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2Justyna NamyślikWroxGym / Wrocław
młodszy junior; dziewczynki; -48.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktoria ŁangowskaRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
2Aleksandra MichalskaRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
3Julia WójcickaWroxGym / Wrocław
4Martyna BallFight Club Bytom / Bytom
5Wiktoria GrudzieńBerserker`s Team / Szczecin
młodszy junior; dziewczynki; -52.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Nikola KluszczyńskaBJJ Panther / Nowogard
2Daria BrzozowskaASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
3Daria KisielGold Team Polska / Valiant Gold Team
4Dominika ŻmudaWroxGym / Wrocław
5Natasza ZającWroxGym / Wrocław
6Kamila BonczarAkademia Fenix / Kraków
7Julia BohosiewiczBJJ Factory / GLIWICE
młodszy junior; dziewczynki; -56.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Aleksandra BorkowskaBJJ Panther / Nowogard
2Maria BarnaGold Team Polska / Valiant Gold Team
3Adrianna MazurHulk Team / Police
4Magdalena GojBJJ Ikizama Club / Boruszowice
5Marta BudaAkademia top team / Wodzisław Śląski
młodszy junior; dziewczynki; -61 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktoria KlepackaKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Emilia ŻółwińskaBJJ Panther / Nowogard
3Amelia IlgaFight Club Bytom / Bytom
4Wiktoria GardianAkademia top team / Wodzisław Śląski
młodszy junior; dziewczynki; +61 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Roksana WodzyńskaHusaria / Mława
2Angelika StecRio Grappling Club / Otmuchów
3Hanna CzajkowskaUKS Ronin Team / Warszawa
4Zosia ZdziebłoAkademia top team / Wodzisław Śląski
master 1; biały; -70 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr BąkGold Team Polska / Piła
2Dawid PetryszeńHulk Team / Police
3Mateusz GumińskiCopacabana / Warszawa
4Adam KucharskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
5Marcin DuszyńskiZenith BJJ / Gdynia
6Miron StrojeckiAcademia Gorila / Warszawa
master 1; biały; -76 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr NowakowskiAcademia Gorila / Radzionków
2Jacek PoleckiAcademia Gorila / Warszawa
3Łukasz Michalski Checkmat Głogów / Głogów
4Marcin KowalGrappling Dynamit Rzeszów / Rzeszów
5Marcin StrojnyAcademia Gorila / Radzionków
6Rafał CzernikGracie Barra Chorzów / Świętochłowice
7Jarosław OświecimskiZłomiarz Team / Gdańsk
8Michał MrózLegion Team Tarnów / Tarnów
9Łukasz MichalskiCheckmat Głogów / Głogów
10Marcin SzprochDragons Den / Warszawa
11Kajetan ŻmudzińskiGold Team Polska / Katowice
12Mateusz WolskiRalph Gracie Gryf Dębica / Dębica
13Krystian GąsiorGrappling Gorlice / Gorlice
master 1; biały; -82.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Lukasz KnapikAcademia Gorila / Ruda Śląska
2Łukasz SawickiRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
3Kamil KowalAcademia Gorila / Płock
4Mateusz TiuchtyInvictus / Oborniki Śląskie
5Grzegorz GradzewiczCopacabana / Bydgoszcz
6Jakub StępieńAcademia Gorila / Warszawa
7Rafał AdamekAcademia Gorila / Academia Gorila Rybnik
8Arkadiusz HylaInvictus BJJ / Oborniki Śląskie
9Mirosław PotrykusZłomiarz Team / Gdańsk
10Jerzy RybkaZłomiarz Team / Gdańsk
11Maciej HeiseAcademia Gorila / Warszawa
12Bohdan KalusińskiGracie Barra Poland Team Draculino / Poznań
13Mateusz FiguraGracie Barra Poland Team Draculino / Bastion Tychy
14Tomasz SzczepanikTorfiorze Team / Bełchatów
master 1; biały; -88.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz RóżańskiBerserker`s Team / Zielona Góra CYKLON
2Bartłomiej CieślukDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3Artur UfnalBerserker`s Team / Aligatores
4Kamil NadolnyCheckmat / Poznań
5Patryk De-LarzakHulk Team / Police
6Daniel PtakGracie Barra Poland Team Draculino / Oswiecim
7Oliwier GalasRio Grappling Club / Animmals Zawiercie
8Lukasz NurekInvictus / Oborniki śląskie
9Wojciech SiekierskiRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
master 1; biały; -94.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał KowalecAcademia Gorila / Żyrardów
2Robert PawlakCheckmat / Poznań
3Wojtek WojcieszekRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
4Sebastian KwiatkowskiBerserker`s Team / Szczecin
5Paweł MoksBerserker`s Team / Szczecin
6Przemysław TytułaGold Team Polska / Piła
7Michał WałdykowskiBerserker`s Team / Aligatores
8Patryk TaborRio Grappling Club / Otmuchów
9Tytus BierwiaczonekGrappling Kraków / Kraków
10Marcin SuchockiGold Team Polska / Katowice
11Konrad JanickiCarlson Gracie Poland / Wroclaw
12Krzysztof MglejGrappling Kraków / KRAKÓW
13Tomasz KudlaSPARTA Gold Team Polska / Kuźnia Raciborska
14Sebastian TadychGold Team Polska / Katowice
master 1; biały; -100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin JasońGold Team Polska / Piła
2Mateusz AniołDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Jaroslaw RoszykGracie Barra Team Draculino / Toruń
4Przemysław KarplukNext Level BJJ / Opole
5Jakub SypieńGrappling Dynamit Rzeszów / Rzeszów
6Wojciech RakKAITO TEAM / Dębica
7Robert PiontekBJJ Ikizama Club / Boruszowice
8Krzysztof KostrzewaTorfiorze Team / Belchatow
9Jarosław KoziełCopacabana / Kałuża team Łódź
10Vladyslav LuhovskyyUnity Team / Warsaw
master 1; biały; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Radosław RogackiBerserker`s Team / Szczecin
2Paweł KonieczkaGold Team Polska / Energy Gold Team
3Krzysztof ZawadzkiRio Grappling Club / Wrocław
4Wojciech KurzacInvictus / Zielona Góra
5Rafał SałekCopacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz
6Bartosz NowosielskiGracie Barra Team Draculino / Katowice
master 1; niebieski; -70 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr GąsiorekCopacabana / Kielce
2Maksymilian WojcieszakRio Grappling / Częstochowa
3Karol ĆwirzewiczGold Team Polska / Katowice
4Adam TarachaCopacabana / Poznań
5Bartosz GarbarczykGracie Barra Team Draculino / Torun
6Bartłomiej BalcerzakBerserker`s Team / Aligatores
7Leszek KisielewskiSempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
8Krystian Dziedziul Rio Grappling Club / Wrocław
9Jan Siekierskiunia jiu-jitsu -strefa walki jelenia góra / Jelenia Góra
master 1; niebieski; -76 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz ŚwistakUnity Team / Warszawa
2Bartłomiej HeluszkaRio Grappling / Częstochowa
3Robert SzymankiewiczCopacabana / Poznań
4Aleksander CzechShark Top Team Bytom / Bytom
5Wiesław KręciszSPARTA Gold Team Polska / Kuźnia Raciborska
6Norbert ŁapińskiRio Grappling Club / Wrocław
7Aymen RezguiUnia Jiu Jitsu / Strefa Walki Jelenia góra
8Marcin AugustynGrappling Dynamit Rzeszów / Rzeszów
9Kamil JanikHunter MMA / Warszawa
master 1; niebieski; -82.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz BarteczkoAcademia Gorila / Rybnik
2Mariusz GołębskiTajfun / Legionowo
3Piotr MarczukRio Grappling / Oława
4Michał GrochowieckiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
5Artur CzarnulBerserker`s Team / Szczecin
6Maciej CegłowskiBerserker`s Team / Aligatores
7Wawrzyniec SzatanikCarlson Gracie Poland / Wrocław
8Jakub KubśCopacabana Kuźnia Team / Łódź
9Konstantyn PererwaGrappling Dynamit Rzeszów / Rzeszów
10Przemysław GłuszczyszynBJJ Factory / GLIWICE
11Bartosz PawłowskiZenith BJJ / Gniezno
12Henryk PytelGold Team Polska / Katowice
13Kamil PlewniaGracie Barra Poland Team Draculino / Katowice
master 1; niebieski; -88.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz PustkowskiZłomiarz Team / Gdańsk
2Patryk BorowskiGold Team Polska / Linke Gold Team Szczecin
3Hiroshi IwasakiBerserker`s Team / Aligatores
4Michał SolaRio Grappling Club / Wrocław
5Adam JezierskiZłomiarz Team / Gdansk
6Michał NiemytGold Team Polska / Katowice
7Maciej SiekieraCopacabana Kuźnia Team / Łódź
8Mateusz MielczarekGold Team Polska / Forca Brava Opole
9Michał SolaRio Grappling Club / Wroclaw
10Jakub MraczekCopacabana-Kauża Team / Łódź
11Łukasz RaśBJJ Factory / GLIWICE
12Maciej StruzikiewiczRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
13Piotr PowichrowskiRoger Gracie Academy / Reading
14Łukasz MendrokGracie Barra Poland Team Draculino / Tychy
15Dariusz PołuchAlliance / Poznań
16Dariusz BanachIpanema / Piaseczno
17Alan ZdyrkaLwy Kłodzko / Klodzko
master 1; niebieski; -94.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz BrzezińskiCheckmat / Checkmat Poznań
2Kamil BrodaGracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg
3Piotr KuczkowskiInvictus / Oborniki Slaskie
4Adrian MichałekRio Grappling / Rio Grappling club Bushido Jaworzno
5Bartosz RuraGold Team Polska / Energy Gold Team
6Krzysztof SenejkoBerserker`s Team / Szczecin
7Mariusz NowakGrizzly Martial Arts / Grizzly Martial Arts
master 1; niebieski; -100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz WalczakGracie Barra Poland Team Draculino / Oświęcim
2Damian MajewskiDOJO / UNIA JIU JITSU ŁÓDŹ
3Michał KorbuttRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
master 1; niebieski; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marek KucharskiGold Team Polska / Piła
2Maciej GrylewiczZenith BJJ / Gniezno
3Przemek BufałBerserker`s Team / Aligatores
4Tomasz MikołajczykWroxGym / Wrocław
5Marcin ElsnerZenith BJJ / Virtus Radom
6Tomek WaligóraGracie Barra Poland Team Draculino / Żywiec
7Szymon GruzaGracie Barra Poland Team Draculino / Tychy
8Maciej ChmeraRio Grappling Club / Dabrowa Gornicza
9Adam Zagalski Torfiorze Team / Bełchatów
master 1; purpurowy; -70 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kamil KucharskiGracie Barra Poland Team Draculino / Tychy
2Marcin AdamówNext Level BJJ / Opole
3Damian Kucharski Gracie Barra Poland Team Draculino / Tychy
master 1; purpurowy; -76 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał GawronAcademia Gorila / Ruda Śląska
2Dawid KuraAcademia Gorila / Rybnik
3Marek ForyśAcademia Gorila / Ruda Śląska
4Dawid LeśTeam Sukata / Mielec
5Bartosz SkoniecznySempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
6Pawel SzymańskiNext Level BJJ / Opole
7Michał SzczotkaVETO Team Bielsko Biała / Bielsko Biała
master 1; purpurowy; -82.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Maciej DrabekGrizzly Martial Arts / Ruda Śląska
2Kamil FrejAcademia Gorila / Radzionków
3Michał RusińskiZłomiarz Team / Gdańsk
4Kornel KaczmarczykGrappling Kraków / Kraków
5Marcin Ochoński Berserker`s Team / Jelenia Góra
6Marek BierońskiCopacabana / Kielce
7Adrian SulgostowskiRio Grappling Club / Wrocław
8Patryk SzczygiełGracie Barra Poland Team Draculino / Tychy
9Sebastian JasińskiBerserker`s Team / Lublin
10Krzysztof WalaBJJ Factory / GLIWICE
11Paweł CzugaBJJ Factory / GLIWICE
12Michał CzugaBJJ Factory / GLIWICE
13Grzegorz GrochowiecLegion Team Tarnów / Tarnów
14Paweł CzugaBJJ Factory / Gliwice
15Marcin RzepczykZenith BJJ / Gdynia
16Paweł MaślankaAkademia Fenix / Kraków
17Grzegorz ZalejkoInvictus / Zielona Góra
master 1; purpurowy; -88.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marek SaućAcademia Gorila / Rybnik
2Bartłomiej RatkaZłomiarz Team / Gdańk
3Damian WolnyGracie Barra Poland Team Draculino / Octopus
4Jarosław KryczenkowWroxGym / Wrocław
5Paweł MagóńskiGracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg
6Szymon FrątczakInvictus / Zielona Góra
7Mateusz ŁupinaZłomiarz Team / Gdańsk
8Szymon KrystianGladiator / Ostrołęka
9Szymon ModelskiBerserker`s Team / Szczecin
10Jacek StolarskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
11Michał WojtanowskiAcademia Gorila / Koszalin
12Paweł NowakGold Team Polska / Piła
13Grzegorz PernakRio Grappling / Ostrów Wielkopolski
14Oto MachalaLaugaricio Jiu Jitsu / Trencin
15Michał PijarskiGold Team Polska / Katowice
16Mateusz RogalaCheckmat / Checkmat VN
17Tomasz MartykaKS Sparta Jaworzno / Jaworzno
18Marcin MielcarekBJJ Factory / GLIWICE
19Mirek GawełGracie Barra Poland Team Draculino / Żywiec
master 1; purpurowy; -94.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr LasockiAcademia Gorila / Warszawa
2Karol SłowikRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
3Seabastian KalinaBerserker`s Team / Aligatores
4Rafał ZuchniakSerpentes / Słupsk
5Rafał BasarabGold Team Polska / Voodoo gold team-bjj ustronie morskie
6Wojciech PleszyniakGold Team Polska / Katowice
7Michał CiszanowskiBerserker`s Team / Stargard
8Wojciech StempniakAlliance Jiu-jitsu / Poznań
master 1; purpurowy; -100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian MieczkowskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
2Andrzej WitczakCopacabana / Łódź
master 1; purpurowy; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Romuald ŁysiakUnity Team / Warszawa
master 1; brązowe/czarne; -70 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin CiszekRio Grappling / Częstochowa
2Aleksander JabłońskiGold Team Polska / Piła
3Tomasz RytelAcademia Gorila / Warszawa
4Piotr KowalZenith BJJ / Sowilo Kielce
5Michał RechenbergBerserker`s Team / Zielona Góra
master 1; brązowe/czarne; -76 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof KożuchZenith BJJ / Gniezno
2Łukasz NiejodekGracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
3Michał KaużyńskiCopacabana / Łódź
4Kamil ChudeckiCopacabana / Łódź
5Daniel WrześniewskiZłomiarz Team / Złomiarz Team Gdańsk
6Daniel DudziakCheckmat / Porrada Fight Gym Leszno
7Kamil TarnowskiRio Grappling Club / Wrocław
8Tomasz NiewiaraGold Team Polska / Katowice
master 1; brązowe/czarne; -82.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Zbigniew SmolarekAcademia Gorila / Rybnik
2Krzysztof MichalakZenith BJJ / Gdynia
3Miłosz BorowskiInvictus / Invictus Oborniki Śląskie
4Marcin BlezieńRalph Gracie Jiu-Jitsu Rzeszów / Bjj Gryf Dębica
5Grzegorz KlocBerserker`s Team / Szczecin
6Kamil MaślijBerserker`s Team / Szczecin
7Adam NawrockiCopacabana / Konin
8Paweł TomalikNext Level BJJ / Opole
9Michał KozakiewiczBerserker`s Team / Aligatores
10Mateusz WaligórskiInvictus BJJ / Mosina
master 1; brązowe/czarne; -88.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz KaźmierczakBerserker`s Team / Łódź
2Bartosz DerenowskiCheckmat / Checkmat Głogów
3Artur SzymańskiCheckmat / Leszno
4Maciej SzubartNext Level BJJ / Wrocław
5Kamil RutkowskiCheckmat / Poznań
6Michał DacaGold Team Polska / Valiant Gold Team
7Marcin KmiotekZenith BJJ / Gdynia
8Mateusz WaśkoBerserker`s Team / Aligatores
9Piotr KurowskiBerserker`s Team / Aligatores
10Marcin GrzeszczukGrappling Kraków / Grappling Gorlice
11Paweł BańczykBJJ Factory / GLIWICE
12Bogusław PiskulakGracie Barra Poland Team Draculino / Bastion Tychy
master 1; brązowe/czarne; -94.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz MatułajtisBerserker`s Team / OLSZTYN
2Paweł Pukalski-PukałaBoi Team / Strzelin
3Piotr KrygierGracie Barra Poland Team Draculino / Poznań
4Piotr BagińskiBerserker`s Team / Szczecin
5Tomasz PilarskiGold Team Polska / Energy Gold Team
6Paweł KunyszKAITO TEAM / Stalowa Wola
7Grzegorz KaszubaRio Grappling Club / Wrocław
8Krzysztof PyclikRio Grappling Club / Wrocław
9Wojciech MałysiakGracie Barra / Toruń
10Jakub DługoszWroxGym / Wrocław
11Mariusz ZięcinaGracie Barra Poland Team Draculino / Bastion Tychy
master 1; brązowe/czarne; -100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Bartosz KomarZenith BJJ / Olsztyn
2Michał ŁapkaCarlson Gracie Poland / Wrocław
3Tomasz PacześnyGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
4Adam FlorekForca Brava Gold Team / Opole
5Piotr TargońskiBerserker`s Team / Suwałki
6Kamil LewandowskiZłomiarz Team / Gdańsk
master 1; brązowe/czarne; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał PiwowarskiBerserker`s Team / Szczecin
2Bartłomiej MaciążekRio Grappling / Dąbrowa Górnicza
3Paweł JeziółkowskiCheckmat / Poznań
4Artur Klecha1 / Leao Marinho bjj Preston
5Robert WodzyńskiHusaria / Mława
6Marcin TyburaBerserker`s Team / Aligatores
master 2; biały; -70 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz DawidowskiZenith BJJ / Virtus Radom
master 2; biały; -76 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Łukasz KokotRio Grappling / Częstochowa
2Kamil RuszczykDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3Konrad ŁubnickiBerserker`s Team / Aligatores
4Maciej SkórskiRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
5Piotr MichalskiGrappling Kraków / Kraków
6Mateusz ZychSowilo Bjj Kielce / Kielce
7Mateusz ŁagunaZłomiarz Team / Gdańsk
master 2; biały; -82.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin BlaszyńskiRio Grappling Club / Stronghold Zamość
2Karol ŁuczkaUnity Team / Warszawa
3Marcin KleinAcademia Gorila / Ruda Śląska
4Michał WyrobaAcademia Gorila / Ruda Śląska
5Rafal ChrapkowiczCopacabana Kuźnia Team / Lodz
6Łukasz Cukrowicz Copacabana / Kielce
7Martin Pletnicki draculino akademie / Frýdek Místek
8Marcin JesionowskiZłomiarz Team / Gdańsk
9Karol FrydeckiOctagon / Żory
master 2; biały; -88.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz NowikAcademia Gorila / Warszawa
2Mirosław GrycukZenith BJJ / Olsztyn
3Tomasz JasińskiBerserker`s Team / Poland
4Michał TurykDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
5Marcin OleksiukNext Level BJJ / Opole
6Grzegorz WróbelVETO Team Bielsko Biała / Bielsko Biała
7Jakub JaskólskiOCTOPUS ŁÓDŹ / Pabianice
8Łukasz HildebrandtZłomiarz Team / GDAŃSK
9Krzysztof KaszniaRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
10Andrzej GrembeckiRio Grappling Club / Lubliniec
11Łukasz KalkaInvictus BJJ / Oborniki śląskie
12Łukasz StudziannyUnia Jiu Jitsu / Łódź
13Rafal EliasikVETO Team Bielsko Biała / Bielsko Biała
master 2; biały; -94.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Radosław ŚwierkZenith BJJ / Olsztyn
2Wojciech Klamut Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Karol PrzepiórkaZenith BJJ / Virtus Radom
4Artur FiutakRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
5Grzegorz KrauzowiczTajfun Legionowo / Legionowo
6Łukasz OchmanRio Grappling Club / Lubliniec
master 2; biały; -100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Sylwester MikołajskiZenith BJJ / Olsztyn
2Grzegorz MajchrzakBerserker`s Team / Kołobrzeg
3Sebastian DoboszAcademia Gorila / Rybnik
4Łukasz JaworSaario Academy / Ustroń
5Artur MolendaGold Team Polska / Katowice
6Paweł PierógInvictus / Zielona Góra
7Patryk PakułaBerserker`s Team / Szczecin
8Arkadiusz StrzelczykCarlson Gracie Poland / Wrocław
master 2; biały; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof BauszekAcademia Gorila / Ruda Śląska
2Robert WłodarczykGold Team Polska / Valiant Gold Team
3Tomasz WodarczykBerserker`s Team / Poland
4Janusz JagielskiNext Level BJJ / Kluczbork
5Wojciech OwsianikWroxGym / Wrocław
6Kamil ŻuchewiczAligatores Fight Club / Warszawa
7Michał GosIpanema / Piaseczno
master 2; niebieski; -70 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Szymon WieczorekGold Team Polska / Energy Gold Team
2Jakub PorębskiGracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
3Leszek KarskiAcademia Gorila / Warszawa
4Radosław MorawieckiGracie Barra Sosnowiec / Sosnowiec
5Marcin SmudaGracie Barra Poland Team Draculino / Sosnowiec,Tychy
master 2; niebieski; -76 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Piotr OlszewskiRio Grappling / Częstochowa
2Krzysztof KadajZenith BJJ / Olsztyn
3Mariusz LeonikBerserker`s Team / Olsztyn
4Jan ZaleskiCopacabana / Warszawa
5Marcin NaumiukZenith BJJ / SOWILO Kielce
6Przemysław ŚledziewskiOctagon Team / Jastrzebie zdrój
7Wojciech Dunin-KozickiBerserker`s Team / Lublin
8Maciek TomaszekGracie Barra Poland Team Draculino / Żywiec
9Tomasz MadejGracie Barra Poland Team Draculino / Tychy
10Mateusz ZychSowilo Bjj Kielce / Zakopane
11Robert ChruścielGracie Barra Sosnowiec / Sosnowiec
master 2; niebieski; -82.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz RencewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
2Bartłomiej SonikZenith BJJ / Gdynia
3Łukasz KogutGold Team Polska / Forca Brava Opole
4Robert PaluchZenith BJJ / Warszawa
5Wawrzyniec SzatanikCarlson Gracie Poland / Wrocław
6Ryszard CopaGracie Barra Poland Team Draculino / Katowice
7Marcin DrapiszOctagon / Żory
8Marcin BarczykGracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
9Michał GórnyGracie Barra Poland Team Draculino / Żywiec
10Andrzej DraszawkaCyklon BJJ Zielona Góra / Zielona Góra
11Łukasz TwardowskiGrappling Kraków / Kraków
master 2; niebieski; -88.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid StańczykAcademia Gorila / Warszawa
2Adam WitkowskiBerserker`s Team / Olsztyn
3Paweł GredysRio Grappling / OŁAWA
4Jakub FaronGold Team Polska / Natal Gold Katowice
5Wojciech PiwarZłomiarz Team / Gdańsk
6Arkadiusz KlimZenith BJJ / SOWILO KIELCE
7Grzegorz DominRio Grappling / Rio Grappling club Bushido Jaworzno
8Krzysztof JaniszewskiWroxGym / Wrocław
9Michał MusielewiczZenith BJJ / Virtus Radom
10Krzysztof GaworRio Grappling Club / Zawiercie
11Andrzej ZdrojewskiGold Team Polska / Ronin Gold Team
12Łukasz MendrokGracie Barra Poland Team Draculino / Tychy
13Tomasz CisShark Top Team Bytom / Bytom
14Krzysztof StokłosaRagnarok Fight Club Limanowa / Limanowa
master 2; niebieski; -94.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz SypniewskiZenith BJJ / Iława
2Dominik BalcerzakZenith BJJ / Gdynia
3Krzysztof FilipczakUnia Jiu Jitsu / Łódź
4Michał SzatkowskiGracie Barra Poland Team Draculino / Bastion Tychy
master 2; niebieski; -100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz WojciechowskiBJJ Panther / Nowogard
2Michał ChudyInvictus / Invictus Oborniki Ślaskie
3Piotr OchockiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
4Paweł BancerzRio Grappling Club / Wrocław
5Mikołaj ŁawnickiRio Grappling Club / Wrocław
6Mariusz WilczyńskiGracie Barra / Toruń
master 2; niebieski; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur KrawczykCopacabana-Kauża Team / Łódź
2Łukasz PaźTeam Sukata / Mielec
3Michał KucińskiNext Level BJJ / Opole
4Łukasz SzczypułaKS Sparta Jaworzno / Jaworzno
5Jarosław KsiążczakGold Team Polska / PIOTRKOW TRYBUNALSKI
master 2; purpurowy; -70 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł KozeraRio Grappling / Dąbrowa Górnicza
2Łukasz KołodziejGracie Barra / Oświęcim
master 2; purpurowy; -76 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł NogaBerserker`s Team / Warszawa
2Marcin GrzesikGracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg
3Michał KoniarskiOctagon Team / Jastrzębie Zdrój
4Bart0łómiej BieńRio Grappling / Dąbrowa Górnicza
5Andrzej BanachGracie Barra / Sosnowiec
6Krzysztof DubińskiOctagon Team / Wodzisław Śląski
master 2; purpurowy; -82.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marek ForyńskiBerserker`s Team / Łódź
2Krzysztof WitekRio Grappling Club / Oława
3Wawrzyniec ChmielDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
4Mariusz ZelmachowiczVoodoo gold team / Kołobrzeg
5Patryk SzczygiełBastion / Tychy
6Paweł KulczyńskiAcademia Gorila / Warszawa
7Karol TaudulRosomak / Białystok
master 2; purpurowy; -88.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz ŻytkiewiczKaiser Sport / Olsztyn
2Robert ChwałowskiCopacabana / Łódź
3Marcin StołeckiCopacabana / Poznań
4Jacek Szewczak Katana / Szczytno
5Sebastian Witczak Gold Team Polska / Gold Team Polska
6Mirosław SzmigirewiczCopacabana Kuźnia Team / Łódź
7Ariel KameckiTorfiorze Team / Bełchatów
master 2; purpurowy; -94.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin KucharczykAcademia Gorila / Ruda Śląska
2Karol SłowikRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
3Marcin PawlakGracie Barra Poland Team Draculino / Octopus
4Tomasz IndykTeam Sukata Poland / MIELEC
5Artur GibałaZenith BJJ / Virtus Radom
6Grzegorz Janiak Gold Team Polska / Gold Team Polska
7Michał MikulskiGold Team Polska / Piotrków Trybunalski
master 2; purpurowy; -100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Lukasz SzylerTeam Sukata / Mielec
2Paweł KempaBarracuda BJJ / Poznań
3Radosław GilBJJ Factory / GLIWICE
4Jakub BudakBJJ Factory / GLIWICE
5Karol ZalewskiRio Grappling Club / WROCŁAW
6Maciej PiotrowskiCopacabana / Warszawa
master 2; purpurowy; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Ernest BiałeckiAcademia Gorila / Ruda Śląska
2Sebastian GarbieńCopacabana / Warszawa
master 2; brązowe/czarne; -70 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Adam GórnyZłomiarz Team / Gdansk
2Patryk HryniewickiGracie Barra Poland Team Draculino / Oświęcim
3Jaroslaw MożdżeńAcademia Gorila / Koszalin
4Arkadiusz KlasaAcademia Gorila / Brzesko
5Mieczysław JędrzejczakBerserker`s Team / Team Wielkopolska
6Wojciech GoleńskiForca Brava Gold Team / Opole
7Paweł ChwalińskiZenith BJJ / Kielce
8Karol SalamonOctagon Team / Jastrzębie Zdrój
master 2; brązowe/czarne; -76 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jędrzej KubskiZenith BJJ / Gameness Team Poznań
2Daniel KrakowiakRio Grappling Club / Krośnice
3Jakub ZawadzkiZenith BJJ / Warszawa
4Łukasz UrbańskiInvictus BJJ / Oborniki Śląskie
5Sebastian SwislockiRoger Gracie Academy / Londyn
master 2; brązowe/czarne; -82.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Szymon WątrobaGold Team Polska / Katowice
2Piotr ŁukaszewskiZenith BJJ / Gniezno
3Tomasz RudzkiCopacabana / Piotrków Trybunalski
4Łukasz GuldaRio Grappling Club / Wrocław
5Jakub Słuszczak Gentleman Jiu Jitsu / Poznań
6Wojciech WąsaczLegion Team Tarnów / Tarnów
master 2; brązowe/czarne; -88.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Wiktor RainkaAcademia Gorila / warszawa
2Szymon StanekAcademia Gorila / Rybnik
3Kamil BirgielDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
4Dominik MałkowskiDomino Jiu Jitsu / Koszalin
5Łukasz ZawadaRio Grappling Club / Wrocław
6Tomasz SkórkowskiWroxGym / Wrocław
7Andrzej MargośGold Team Polska / Ronin Gold Team
8Paweł ProcajZłomiarz Team / Gdańsk
9Paweł TabakaCopacabana / Warszawa
10Rafał ŻochowskiCopacabana / Warszawa
11Krzysztof KułakAdrenalina Fight Częstochowa / Częstochowa
12Dawid MarkiewiczRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
master 2; brązowe/czarne; -94.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Grzegorz KowalczykAcademia Gorila / Warszawa
2Radosław SengerZenith BJJ / Gniezno
3Krzysztof SkarbińskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
4Marcin Tomyslak Gracie Barra Team Draculino / Poznań
5Marcin KacperakRio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
6Karol StankiewiczVoodoo gold team / Ustronie Morskie
master 2; brązowe/czarne; -100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Dawid SzpakGracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
2Grzegorz SzatkowskiGold Team Polska / Valiant Gold Team
3Kamil UminskiBerserker`s Team / Aligatores
4Marcin JanoszGracie Barra Poland Team Draculino / Bastion Tychy
master 2; brązowe/czarne; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin FrankiewiczKlub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2Kornel ZapadkaBerserker`s Team / Kołobrzeg
3Grzegorz JabłońskiRio Grappling Club / Rio Grappling club Bushido Jaworzno
4Mariusz KoziejRio Grappling Club / Wrocław
5Łukasz WarchołGracie Barra Team Draculino / Bastion Katowice
master 3; biały; -76 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Krzysztof KamińskiCheckmat / Poznań
2Konrad KacprzakBerserker`s Team / Aligatores
3Wojciech LenardAcademia Gorila / Warszawa
master 3; biały; -82.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin CieślaFight Club Bytom / Piekary Śląskie
2Mariusz MydłoBerserker`s Team / Olsztyn
3Piotr JeleniewiczSaario Academy / Płock
4Grzegorz MajewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
5Tomasz ŻarnowskiASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / Bydgoszcz
6Krzysztof KopećCarlson Gracie Poland / Wrocław
7Janusz BalkowskiInvictus / Oborniki Śląskie
master 3; biały; -88.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Sebastian DelowiczKatana / Szczytno
2Albert PiórkowskiSaario Academy / Legionowo
3Grzegorz PopekFenix Kraków / Krakow
4Damian JakubowskiShark Top Team Bytom / Bytom
master 3; biały; -94.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur HanusewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
2Andrzej ZielińskiAcademia Gorila / Koszalin
3Robert ĆwiklińskiGold Team Polska / Energy Gold Team
4Bogdan JelonekGold Team Polska / Valiant Gold Team
5Bartosz DomańskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
6Stanisław StarosteckiIpanema / Piaseczno
master 3; biały; -100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Dominik AdamczykRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
2Piotr WojtynaCarlson Gracie Poland / Wrocław
3Rafał BarańskiSaario Academy / Ustroń
master 3; biały; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Arkadiusz GrabowskiCopacabana / Warszawa
2Sebastian SakowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3Tomek KaczorowskiSHARK ŁÓDŹ / Łódź
4Marek StolarskiRio Grappling Club / Wrocław
5Paweł DziubińskiVETO Team Bielsko Biała / Bielsko Biała
master 3; niebieski; 70 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Marcin PaszkoBerserker`s Team / Warszawa
2Adam PiwowarskiAcademia Gorila / Brzesko
3Marcin BrodeckiGold Team Polska / Fido Gold Team Piotrków Trybunalski
4Tomasz ŚniegOctagon Team / Wodzisław Śl.
master 3; niebieski; -76 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł GłębockiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
2Krzysztof RozwadowskiBarracuda BJJ / Poznań
3Andrzej SzukiełojćGold Team Polska / Pionier Gold Team Gubin
4Piotr GradekRio Grappling Club / Wrocław
5Andrzej GrzesiakRio Grappling Club / Otmuchów
6Andrzej DębskiWroxGym / Wrocław
7Artur StypułkowskiBJJ Factory / GLIWICE
8Grzegorz GluźniewiczGacie Barra Sosnowiec / Sosnowiec
9Artur KowalewskiRio Grappling / Dąbrowa Górnicza
10Marcin PisarekAdrenalina Fight Częstochowa / Czestochowa
11Piotr WalczakCarlson Gracie Poland / wroclaw
master 3; niebieski; -82.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Arkadiusz PietruczykBJJ Panther / Nowogard
2Krzysztof KrólAcademia Gorila / Ruda Śląska
3Mariusz GodalaUNITED GYM / Aleksandrów Łódzki
4Darek KunikowskiGracie Barra Team Draculino / CHORZÓW
5Adam ErbacherBerserker`s Team / Kołobrzeg
6Krzysztof BrzozowskiASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / BYDGOSZCZ
7Artur SulewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
8Bartłomiej SonikZenith BJJ / Gdynia
9Jarek BorowskiMjörlin / Reykawik
10Marek SulejewskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / warszawa
11Roman MadejGracie Barra Poland Team Draculino / Tychy
master 3; niebieski; -88.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Arkadiusz ŚcięgoszAcademia Gorila / Skierniewice
2Adam SkubiszGracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg
3Tymon Nowosielski Copacabana / Warszawa
4Jacek KowalskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
5Marcin KaczmarekCheckmat / Poznań
6Grzegorz ŁukowiakGold Team Polska / Pionier Gold Team Gubin
7Jacek KurdynowskiHulk Team / Police
8Andrzej ZdrojewskiGold Team Polska / Ronin Gold Team
9Łukasz MakuchaVETO Team Bielsko Biała / Bielsko-Biała
10Bartłomiej DylińskiZenith BJJ / Warszawa
11Jakub OettingenAkademia Fenix / Kraków
master 3; niebieski; -94.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Wojciech MalakCopacabana / Poznań
2Bartosz Romaniec Checkmat / Poznan
3Grzegorz SypniewskiZenith BJJ / Iława
4Sławomir KomstaGold Team Polska / Energy Gold Team
5Krzysztof MicGold Team Polska / Valiant Gold Team
6Maciej JózekWroxGym / Wrocław
7Jarosław KoszkoZłomiarz Team / Gdańsk
8Zbigniew NowakGracie Barra Team Draculino / SOSNOWIEC
master 3; niebieski; -100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Damian RusieckiZenith BJJ / Gniezno
2Adam LaskowskiAcademia Gorila / Ostrów Mazowiecka
3Wojciech ZającWroxGym / Wrocław
4Jan BrachGrappling Kraków / Grappling Gorlice
5Sławek FranoszekGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
6Przemysław LibionkaCopacabana Konin / Konin
7Mariusz MarciniakZenith BJJ / Kielce
8Michał SkoczowskiAkademia Fenix / Kraków
master 3; niebieski; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Tomasz JabłonowskiAcademia Gorila / Płock
2Adam StudniarekAcademia Gorila / Ruda Śląska
3Grzegorz Sapa Ipanema / Piaseczno
4Zbigniew KrawczukWroxGym / Wrocław
master 3; purpurowy; 70 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Paweł SteczkowskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / warszawa
2Bartłomiej WalczakFight Club Bytom / BYTOM
master 3; purpurowy; -76 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Mikołaj ŁadniakRio Grappling Club / Zawiercie
2Miroslaw StasiakZenith BJJ / Elblag
master 3; purpurowy; -82.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Lech SzcześniakRenato Tavares Poland / Szop&jitsu Słupsk
2Marcin OlejarzIpanema / Piaseczno
3Rafał CimoszukDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
4Marcin KaminskiIpanema / Piaseczno
5Pawel BaranowskiUnia Jiu Jitsu / DOJOMS
master 3; purpurowy; -88.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Dariusz MazurAcademia Gorila / Rybnik
2Jacek PasternakAcademia Gorila / Rybnik
master 3; purpurowy; -94.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Daniel TulisLaugaricio Jiu Jitsu / Trencin
2Tomasz GalantCheckmat / Poznań
master 3; purpurowy; -100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Sebastian BartoszewskiBerserker`s Team / Szczecin
2Paweł SzlachtaArmmagedon Strzyżów / Armmagedon Strzyżów
master 3; purpurowy; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Arkadiusz PrałatZenith BJJ / Gniezno
2Sebastian KurowskiIpanema / Piaseczno
3Marek FilipAcademia Gorila / Ruda Śląska
4Mirosław WolszczakWroxGym / Wrocław
5Jakub CichońKAITO TEAM / Dębica
6Zbigniew ZającUKS Ronin Team / Warszawa
7Adam BizońB-Zone / B-Zone
master 3; brązowe/czarne; -76 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Robert ZajkowskiZenith BJJ / Gniezno
2Marcin Tobera Copacabana / Kielce
3Mariusz IlinBerserker`s Team / Kołobrzeg
4Łukasz BilskiDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
5Arkadiusz KlasaAcademia Gorila / Brzesko
6Bogdan WróblewskiHusaria / Mława
7Michał KlepackiRio Grappling Club / Wrocław
8Jarosław ChmielRio Grappling Club / Otmuchów
9Dariusz Kasprzyk Ipanema / Piaseczno
10Sławomir SzamotaGracie Barra Poland Team Draculino / Tychy
master 3; brązowe/czarne; -82.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Jaroslaw BujnowskiBerserker`s Team / Shannon
2Bartosz TomyślakAlliance Jiu-jitsu / Poznań
3Eugeniusz BarańskiBerserker`s Team / Kołobrzeg
4Ireneusz MilaSHOOTERS TEAM / Lądek
5Dariusz DługołęckiBerserker`s Team / Szczecin
6Krzysztof ŁukaszewiczDragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
7Robert NiedźwieckiGold Team Polska / Międzyrzecz
8Marcin GrzesikGracie Barra Poland Team Draculino / Bastion Tychy
master 3; brązowe/czarne; -88.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał KujawaCheckmat / Poznań
2Remigiusz RekmanBerserker`s Team / Szczecin
3Tomasz PiwowarskiGracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
4Karol StasiakPretorian Koźmin Wielkopolski / Koźmin Wielkopolski
5Grzegorz PielarzGracie Barra Poland Team Draculino / Poland
master 3; brązowe/czarne; -94.3 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Michał DybowskiRio Grappling Club / Wrocław
2Rafał ZawidzkiRio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
3Marek ZaworaZłomiarz Team / Gdańsk
master 3; brązowe/czarne; -100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Artur KrerowiczBerserker`s Team / Kołobrzeg
2Wojciech KorzemiackiGold Team Polska / Energy Gold Team
master 3; brązowe/czarne; +100.5 kg
#Imię i nazwiskoKlub
1Kornel ZapadkaBerserker`s Team / Kołobrzeg
2Grzegorz SzymczykZenith BJJ / Gniezno
3Jarosław PleskotZenith BJJ / Gniezno
4Wojciech NowakPretorian Koźmin Wielkopolski / Koźmin Wielkopolski
shares